Skocz do zawartości
Verba Veritatis

[ODRZUCONE]Rekrutacja Verba

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:[email protected]

Wiek:Prawie 14, lecz proszę nie odrzucać mnie już na starcie, przeczytajcie całe podanie.

Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem administratorem na paru serwerach typu JB, pare razy classic dd2 oraz CSGO mod.

Znajomość AMXX (W skali 1-10): Nie wiem ile w skali znaczy komendy średnio zaawanasowane (podstawowe oczywiście znam na pamięć, na reszte mam bindy)

Staż w CS-sie:Około 7 lat

Steam / NonSteam: Obecnie nonstem przez VAC'a na poprzednim koncie na steamie.

Dlaczego Ty: Zaczne od krótkiego przedstawienia się. Na imię mam Kuba, mam 14 lat, interesuje się komputerami (tzn składaniem komputerów, programowaniem itd), oraz gram w piłkę nożną.W counter strike gram ponad przeciętnie (oczywiście nie wywyższając się), a dowodem na to jest 6 lvl na faceit oraz duża ilość screenów na #8 (pozdrawiam florka). Oczywiście z powodu mojego wieku byłbym tylko dopełnieniem administracji, pomagałbym głównym administratorom.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 4-5-6 w tygodniu w weekend do 10.

Kontakt: Steam,Fb,Skype,Ts

Link do GameTracker'a: Nie mam jeszcze 30 godzin z powodu resetu i zajęcia mojego poprzedniego nicku -.- /// https://cache.gametracker.com/player/Verba^%40Veritatis/80.72.41.212:27330/

Edytowane przez Verba Veritatis
Zrobiłem, żeby bardziej estetycznie to wyglądało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na NIE

- Staż

- Doświadczenie

- mikro może posiadasz ale ten piskliwy głosik

- NS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na NIE 

+ Staż

+ Doświadczenie 

- Dajesz się ponieść emocją 

+/- NS

+/- AMX

+/- GT

- Kultura 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

watekzamkniety.png

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...