Skocz do zawartości
Barthezz. !

[ZAAKCEPTOWANE]Podanie o admina by Barthezz. !

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Barthezz. !

Wiek: 20

Doświadczenie (w byciu adminem): Doświadczenie dość  spore. Miałem admina na wielu serwerach i zawsze sprawdzałem się w tej roli. 

Znajomość AMXX (W skali 1-10):   8 

Staż w CS-się:  9 lat z przerwami 

Steam / NonSteam:  Steam

Dlaczego Ty:  Gram dość dużo na serwerze oraz umiem odróżnić czita od skilla.  Chciałbym pomóc administracji w prowadzeniu serwera i tak jak wspominałem wyżej w roli admina sprawdzałem się zawsze dobrze. Gracze mnie dobrze znają wielokrotnie pisali żebym ogarnął jakiegoś admina bo za dnia mało ich akurat gra. W razie jakiegokolwiek problemu wystarczy jedna wiadomość na steam i wchodzę go rozwiązać. 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:  3-4h w weekendy do 5-6h 

Kontakt: GG: 48801671  Steam : Barthezz. !

Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/Barthezz. !/80.72.40.110:27026/

Pozwolenie na złożenie wcześniejszego podania otrzymałem od Sunn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chciałbym poprzeć swoim głosem gracza Bartheza . Gram z nim od dłuższego czasu i uważam, że w pełni zasługuje na zdobycie "Admina"

Posiada konto Steam co jest bardzo ważne, jest bardzo dobrym graczem w odpowiednim wieku,  nie stosuje żadnych niedozwolonych aplikacji  tzw cheat-ów.  Stara się zachować porządek podczas gry, przywołując do porządku innych graczy, którzy nie przestrzegają regulaminu servera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...