Skocz do zawartości
PodajeHazloOkon

[ZAMKNIĘTY]Propozycje

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa klasy: ( Kucacz (Premium))
Jej umiejetności: ( Podczas kucania widać jedynie cień pod jego nogami, +15 dmg z M3 i +5 dmg z Xm1014 )
Jakie bronie posiada: ( xm1014, m3, flesh, he, smoke )
Statystyki: ( inteligencja - 15, kondycja - 40 , wytrzymalość - -5 ,  zycie - 20 ):
Jaka umiejetność na klawiszu domyslnym: ( Brak )

Nazwa perku: P90 Master
Umiejętności: Dostajesz P90 +15 dmg

Nazwa perku: Krieg Master
Umiejętności: Dostajesz SG 552 +20 dmg

Nazwa perku: Galil Master
Umiejętności: Dostajesz Galila +15 dmg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


-Klasa taka sobie, jest STRZELEC WSPARCIA który ma niewidkę jak kuca to albo zmniejszyć mu widoczność i wrzucić do premium albo dodać jakieś umiejętności.

-perki to też fajnie jakby było do większej ilości broni (Aug,UMP,mac 10 itd)  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mi osobiscie klasa się podoba plus oczywiście dla grającego praktycznie całkowita niewidka, ale balansowane jest to wolnym poruszaniem się w końcu na kucaniu za szybko nie pobiegniesz, myślę, że byłby na nią popyt.
Co do perków jest na tak perki z bronią i plus dmg są po prostu dobre, a w zamian usunąłbym perki z ak 1/20 itp.

Co do strzelca wsparcia nikt nim nie gra bo ma niewidkę od inty, a na wejściu nie ma jej praktycznie wcale więc jest to dość duża różnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Klasa jak najbardziej na +.Z perków chciałbym zobaczyć p90 master w praktyce.Reszta perków moim zdaniem tak średnio potrzebna.

Edytowane przez WaszFada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Klasa spoko jestem za 

perki ciekawe wiec myśle że można dodać je 

Co sądzisz o tym @Frost`

jeszcze mam pytanie czm kańcóka perkó jest Master ??? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli chodzi o klase to nie ponieważ zbyt dużo dzieci będzie tym kampić po kątach a to się mija z celem. Odnośnie perków do broni pogadam z programistą i kilka może zaznaczam może zostanie wgranych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...