Skocz do zawartości
M.a.j.o.r

[ODRZUCONE]podania o admina

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Major

 

Wiek: 17

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Posiadam troche doswiadczenia zdobytego przez grę grając wcześniej jako admin.

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7

 

Staż w CS-sie: 1 od 2

 

Steam / NonSteam: Steam

 

Dlaczego Ty:Wiem, że ubędzie adminów niedługo więc przyda się pomoc a ja doświadczenie już mam. Z polskim nie mam problemów, jestem przeważnie w godzinach wieczornych i pech chce że przeważnie wtedy gdy nie ma adminów i żadnego się nie można doprosić na forum aby wbił i zrobił porządek z co niektórymi... Stały kontakt z adminami servera, regularne przeglądanie forum.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Okolo 2h dziennie może teraz dłużej bo dzień krótki.

 

Kontakt: steam/gg/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Osobiście nic do Ciebie nie mam, aczkolwiek obiektywny muszę być.

-Czas jaki poświęcasz na Cs 2h? to na jakimś innym serwerze bo ostatnio grałeś dwie godziny na Cod 45k ok. 20 dni temu

-Twoja obecna tygodniówka to mniej niż godzina...

-Co drugi dzień jesteś, bądź co trzeci

-"Z polskim nie mam problemów" czy tylko mi to zdanie jakoś nie brzmi dobrze? "Posiadam troche doswiadczenia zdobytego przez grę grając wcześniej jako admin." 

Jedyne plusy jakich się doszukałem to Steam i wiek, aczkolwiek to za mało.

W ogólnym rozrachunku nie przekonałeś mnie. Jestem na NIE

 

@@ Edit Dopatrzyłem się kolejnej nie prawidłowości a mianowicie , powinieneś otrzymać +1 Ostrzeżenia , dlaczego ? wyraźnie jest napisane, "Jeśli Twoje podanie zostało odrzucone, kolejne możesz składać po upływie 14 dni od momentu odrzucenia przez Administrację" Od ostatniego podania minęło zaledwie 7 dni.

 

Edytowane przez Hastu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie

-Wątpię w AMX

-Na serwerze nie widzę Cie w ogóle

-" Z polskim nie mam problemów " - Nie ubliżając Ci masz problem

Od ostatnich dwóch podań nic się nie zmieniło i tak jak napisał kolega wyżej, jedyne plusy to Steam i wiek.

Moim zdaniem od razu do zamknięcia, ponieważ wiele rzeczy można pominąć ale obecność na serwerze to podstawa jeżeli chcesz zostać adminem.

 

 

Edytowane przez Habalala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...