Skocz do zawartości
gazowanykefir diilgang

[ZAMKNIĘTY]SKARGA NA ADMINA

Rekomendowane odpowiedzi

Admin: PodajeHazloOkon

Witam dzisiaj jest środa a do nas  na coda zawitał Admin nowy czy stary nie mam pojęcia wiem jedno jest nie ogarnięty. Jego priorytetem jest wysłuchanie gracza i natychmiast go sprawdzić ewentualnie dać bana ale nasza rybka Okon nie słucha się i cieszy się grą jak małe dziecko gdy dostanie na komunie rower.  Regulamin mówi jasno : 

Nie strzelamy z własnego respa na resp wroga przez pierwsze 7 sekund

Nie przeszkadzamy innym w grze celowo blokując, oślepiając flashem

Odnosimy się do wszystkich graczy z szacunkiem i nie prowokujemy kłótni na serwerze

nie strzelamy z własnego respa to było na dust_2 lecz na innych mapach takich jak de_eldorado czy de_dust2002 Admin na prośby gracze ma wbite że tak powiem kija wbite. 

kłoci się z młodszymi graczami i unosi tym ze jest adminem chociaż nikomu to nie imponuje

fleshe czy blokowanie w przejsciach to norma, porządek dzienny admin nawet palcem nie kiwnie.

pytanie brzmi- Czy Wy jesteście świadomi komu dajecie admina ? To ma być wzór na serwerze i ma pilnować porządku a nie relaksować sie przy gierce i na prośby mieć wyjebane. Pozdrawiam licze ze "admina" wychlastacie rybką po twarzy. Dobranoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakieś dowody? Screeny demko z hltv? Bez dowodów jestem bezradny, jest to tylko słowo przeciw słowu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

5 razy tłumaczyłem mu, że na css_dust2_mh nie ma czegoś takiego jak skan z respa na resp, co do fleszy nie dostałem żadnego zgłoszenia na [email protected] i tak samo co do kultury ;) Kulturę bindowałem kilka razy, więc proszę o nie mówienie, że nie reaguje bo poza twoim zgłoszeniem na rzekomy skan na resp nie dostałem, żadnego innego zgłoszenia na [email protected] ;) A to na temat kłócenia się z młodszymi graczami to jakaś szopka xD Nie rozumiem, gdzie według ciebie kłóciłem się z jakimś młodszym graczem :v Czekam na dowody 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Więc niestety ale nie mogę nic zrobić, następnym razem postaraj się dać jakieś dowody.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...