Skocz do zawartości
cesc999

[POZYTYWNE]Odwołanie

Rekomendowane odpowiedzi

Pitondo

14:49      03.08.2018

Mirage

STEAM1:1:159745940  IP:109.173.154.73

No niby za haxy dostałem ale sam chciałbym zobaczyć jak haxuje nigdy nie używałem cheatów i mogę dać nagrania jak już wspomniałem plays.tv nagrywa mi cały czas

   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ok znalazłam, dostałeś go na CS:GO 3MAPS @VIN zapraszam z dowodami. 

@cesc999 to admin musi przedstawić dowody, bądź cierpliwy :)

@VIN Widzisz osobę która cheatuje i jaka myśl pierwsza przychodzi? Nagrać danego gracza, +/- odwoła się , lecz musisz posiadać dowód na niego, jak nie zdążyłeś nagrać demka masz HLTV http://637681.node45.pukawka.pl/ ściągasz mapę dajesz link demka+rozpiskę i tyle.

Edytowane przez M a m c i a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chciałbym na początku napisać że popełniłem duży błąd nie nagrywając demka z gierki.

Wg mnie ban nie był bezpodstawny bo zauważyłem dziwne zachowanie z jego strony, tak jak i zdanie innych obecnych graczy na serwerze którzy twierdzili podobnie. Jeżeli można chciałbym zobaczyć cały nagrany Plays.tv z tego serwera a nie 1-minutowe akcje bo z nich nic się nie dowiemy. Jak wyżej napisaalem popełniłem błąd, nie pomyślałem o tym i teraz wyszło jak wyszło. Czekam na odpowiedź i konsekwencje. Dodam tylko że pierwszy raz zdarzyło mi się tak bym kogos niesłusznie ocenił i zbanował. Przepraszam za to demo i czekam na rozsztrzygnięcie sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może ja zabiorę głos.

@VIN  Demka są nagrywane automatycznie, jeśli nie nagrywałeś wystarczy pobrać ten z GOTV i rozpisać. 

@M a m c i a U nas jest GOTV :P 

Co do samego oskarżonego. Widziałem demko z GOTV i plays. 

Czysty daje ub. Można zamknąć temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...