Skocz do zawartości
siZe.cfg

[ZAAKCEPTOWANE]Podanie by siZe.cfg

Rekomendowane odpowiedzi

                                                                                                                                                 cooltext278959224442327.png.a46097b65e49d837b1491b6ef766385f.png

 

 

Nick:   siZe.cfg
Wiek:  24 lata  w grudniu
Doświadczenie (w byciu adminem):  Dość spory bagaż  , miałem nawet kilka serwerów ;) 
Znajomość AMXX (W skali 1-10):    6
Staż w CS-sie:  z 5 lat  
Steam / NonSteam: STEAM
Dlaczego Ty: W godzinach rannych  7 - 15   admin na serwerze to rzadkość a  czitów  mnóstwo . 
                        Nie chce admina dla szpanu czy coś  .. bo w kazdym momencie mogę zrobić własny serwer , czesto gram rano  a wtedy nie da się grać  , plaga czitów  to standard . 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:    5-6 
Kontakt:  TEL : 731 *** 001   GG : 6057994  STEAM  :  siZe.cfg
Link do GameTracker'a:  https://cache.gametracker.com/player/siZe.cfg/80.72.40.110:27008/


Tak wiem    dostawałem bany za nie przestrzeganie   regulaminu   ,  nie bylo to umyślnie  raczej  z nie znajomosci regulaminu . Teraz sie  juz poprawiłem 
Mysle ze admin na próbe byłby mile widziany . 

 

Edytowane przez siZe.cfg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"Poprawiłeś się w znajomości regulaminu", a wczoraj jak nic poleciał ban za skanik ;) .
Poza tym z kulturą u ciebie jest słabo tak samo jak z aktywnością, więc jestem na NIE. Pozdrawiam.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bo sam się do tego skanu przyznałem    bo zabiłem  przypadkowo :P
 Z kulturą u mnie nie słabo ? :D tylko szkoda ze jestes na serwerze raz na tydzien  wiec co ty mozesz wiedziec na ten temat :P
Czekam na dalsze wypowiedzi  a nie od niedzielnych graczy ;P 
Po drugie to nie jest casting na  najlepszego admina  . 
Uwazam ze na serwerze  są pilnie potrzebni admini. 
Gracze uciekają .. wszystko za sprawą  czitów .  Zazwyczaj gra sama gwardia serwerowa .. 
Od godziny 7- 17  admini to naprawde rzadkość   nie obrazając nikogo  tylko Gormit coś tam działał  i teraz sesio   . Inni admini  juz prawie wgl nie grają , wejdą wieczorem na pare minut i to tyle . 
Po trzecie , gdybym juz dostał tego admina to wiadomo   na próbe a wiec  moje zachowanie  które  według ciebie jest nie kulturalne   musiało by ulec zmianie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak poprawił się przyznał się do błędu jest w godzinach rannych to duży plus bywał adminem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem na Tak. I już nie ma się co rozwodzić nad tym, czy gość sb nie wiem.. " przeklnie " czy pusci bąka.. Ja jestem na TAK z tego względu iż teraz jest jakas plaga cziterow, na każdej mapie dosłownie pojawia się jakiś czit wiec admin jest NA GWAŁT potrzebny ! :) Poza tym chłopak gra tu już długo, gt ma spoko, nie widze przeciwskazan. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...