Skocz do zawartości
  • siZe.cfg

[ZAAKCEPTOWANE]Podanie by siZe.cfg

Napisano (edytowane)

cooltext278959224442327.png.a46097b65e49d837b1491b6ef766385f.png

Nick:   siZe.cfg
    Doświadczenie (w byciu adminem):  Dość spory bagaż  , miałem nawet kilka serwerów ;) 
    Znajomość AMXX (W skali 1-10):    6
    Staż w CS-sie:  z 5 lat  
    Steam / NonSteam: STEAM
    Dlaczego Ty: W godzinach rannych  7 - 15   admin na serwerze to rzadkość a  czitów  mnóstwo . 
                            Nie chce admina dla szpanu czy coś  .. bo w kazdym momencie mogę zrobić własny serwer , czesto gram rano  a wtedy nie da się grać  , plaga czitów  to standard . 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:    5-6 
    Kontakt:  TEL : 731 *** 001   GG : 6057994  STEAM  :  siZe.cfg
    Link do GameTracker'a:  https://cache.gametracker.com/player/siZe.cfg/80.72.40.110:27008/

Tak wiem    dostawałem bany za nie przestrzeganie   regulaminu   ,  nie bylo to umyślnie  raczej  z nie znajomosci regulaminu . Teraz sie  juz poprawiłem 
    Mysle ze admin na próbe byłby mile widziany . 

Edytowane przez siZe.cfg

Bt Bezzi,

Masz na koncie 4 aktywne warny, odrób je i poproś kogoś o otwarcie podania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gość   
    Gość

"Poprawiłeś się w znajomości regulaminu", a wczoraj jak nic poleciał ban za skanik ;) .
    Poza tym z kulturą u ciebie jest słabo tak samo jak z aktywnością, więc jestem na NIE. Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bo sam się do tego skanu przyznałem    bo zabiłem  przypadkowo :P
     Z kulturą u mnie nie słabo ? :D tylko szkoda ze jestes na serwerze raz na tydzien  wiec co ty mozesz wiedziec na ten temat :P
    Czekam na dalsze wypowiedzi  a nie od niedzielnych graczy ;P 
    Po drugie to nie jest casting na  najlepszego admina  . 
    Uwazam ze na serwerze  są pilnie potrzebni admini. 
    Gracze uciekają .. wszystko za sprawą  czitów .  Zazwyczaj gra sama gwardia serwerowa .. 
    Od godziny 7- 17  admini to naprawde rzadkość   nie obrazając nikogo  tylko Gormit coś tam działał  i teraz sesio   . Inni admini  juz prawie wgl nie grają , wejdą wieczorem na pare minut i to tyle . 
    Po trzecie , gdybym juz dostał tego admina to wiadomo   na próbe a wiec  moje zachowanie  które  według ciebie jest nie kulturalne   musiało by ulec zmianie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na tak poprawił się przyznał się do błędu jest w godzinach rannych to duży plus bywał adminem. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja jestem na Tak. I już nie ma się co rozwodzić nad tym, czy gość sb nie wiem.. " przeklnie " czy pusci bąka.. Ja jestem na TAK z tego względu iż teraz jest jakas plaga cziterow, na każdej mapie dosłownie pojawia się jakiś czit wiec admin jest NA GWAŁT potrzebny ! :) Poza tym chłopak gra tu już długo, gt ma spoko, nie widze przeciwskazan. Pozdrawiam :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mało adminów, a dużo cziterów. Dostajesz swoją szanse na razie na okres próbny dwóch tygodni, nie zepsuje tego ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Osiągnięcia

watekzamkniety.png

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
    W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
    Zespół Multi-Head.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Osiągnięcia

Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.