Skocz do zawartości
Wariat ;d

[ODRZUCONE]Podanie o admina ( -k0nfig-

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: -k0nfig-

Doświadczenie (w byciu adminem):Miałem kiedyś własny serwer i mam w miarę nawet dobrą wiedze na temat trzymania porządku na grze.

Znajomość AMXX (W skali 1-10):9/10

Staż w CS-sie: około 5lat

Steam / NonSteam: Steam -k0nfig-

Dlaczego Ty:dlatego ze chciałbym pomóc w dalszym rozwoju serwera oraz łapania nie uczciwych graczy ;)

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Na serwerze spędzam w tygodniu od 5 do 6 godzin w weekend od 7 do 8

Kontakt:Jak narazie Forum,steam a GG utworze ;))

Z góry dziękuję i proszę o pozytywne rozpatrzenie

Edytowane przez Wariat ;d
Poprawka

Bt Bezzi,

Edytuj temat żeby wyglądał jak podanie, a nie jak paćka maślana.

Bt z.r.a.z.,

Nie piszemy całego tekstu pogrubiona, pochylona lub kolorowa czcionką. Jako admin musisz znać regulaminy, popraw by było czytelnie i prosto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Neutral

+amxx

+steam 

-GT

- podanie skopiowane. Jeszcze nie wiem z czego ale skopiowane

Bt z.r.a.z.,

Jeśli czegoś nie wiemy lub nie jesteśmy pewni to najpierw lepiej znaleźć dowód.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli to jest to GT https://cache.gametracker.com/player/-k0nfig-/80.72.40.110:27027/  

to tak,

-Grasz jeden dzień i już chcesz admina? , tak to nie działa.  Pograj chwilkę pokaż , że CI zależy ,że nie jest to "słomiany zapał " na 2 dni

+Steam fajnie, że masz.

+/- Wiek 

- Konto utworzone pod podanie , ale to wiadome, skoro grasz od dziś na serwerze.

Ode mnie tak na podsumowanie , popraw GT daj się poznać na forum oraz na serwerze. Na chwilę obecną na NIE.

Proponuję zawiesić temat i otworzyć po tygodniu - dwóch aby określić obecność gracza na serwerze.

@@ edit co do wypowiedzi niżej , istnieje takie coś jak edytuj post to jest pierwsza moja uwaga , druga ten GT co wysłałeś niżej , jest przegrane 430 minut , więc nie wiele więcej ;) to.moze zsumuj minuty z 10 nicków to ubierasz trochę godzin :) po tym fakcie jestem zdecydowanie na NIE

Edytowane przez Hastu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, Hastu napisał:

Jeżeli to jest to GT https://cache.gametracker.com/player/-k0nfig-/80.72.40.110:27027/  

to tak,

-Grasz jeden dzień i już chcesz admina? , tak to nie działa.  Pograj chwilkę pokaż , że CI zależy ,że nie jest to "słomiany zapał " na 2 dni

+Steam fajnie, że masz.

+/- Wiek 

- Konto utworzone pod podanie , ale to wiadome, skoro grasz od dziś na serwerze.

Ode mnie tak na podsumowanie , popraw GT daj się poznać na forum oraz na serwerze. Na chwilę obecną na NIE.

Proponuję zawiesić temat i otworzyć po tygodniu - dwóch aby określić obecność gracza na serwerze.

Grałem na innych nickach dluzej 

https://cache.gametracker.com/player/Wariat %3BD/80.72.40.110:27027/

Edytowane przez Wariat ;d

Bt z.r.a.z.,

Jeśli dodajesz inne gt, wystarczy edytować temat i tam dodać link. Dostajesz słowne upomnienie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie to za mało na admina. Nadrób godzinki i zapraszam ponownie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

watekzamkniety.png

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...