Skocz do zawartości
zEneK.

[ZAAKCEPTOWANE]zEneK na Admina?

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: zEneK
Wiek: 17 lat.
Doświadczenie (w byciu adminem): Posiadam , ponieważ pełniłem funkcję admina (różnego rodzaju serwerach) kilku krotnie w tym również na Multi-Head.pl,
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7-8, lecz musiałbym sobie przypomnieć niektorę rzeczy bo nie miałem doczynien z cs przez ostatnie poltora roku, ale spokojnie ogarnę ;).
Staż w CS-sie: około 6-7 lat
Steam / NonSteam: Steam oczywiscie ;-) http://steamcommunity.com/profiles/76561198069583550 jest VAC ale kupuje 2 konto ;)
Dlaczego Ty: Ponieważ byłem już na Multi-Head Adminem spisywałem się dobrze. Od tygodnia wrociłem na M-H i zacząłem grać na serwerze 45k,gdy zobaczyłem jak ludzie grają i czasami łamią regulamin to aż grać się odechciewa, a adminów brak ;-)
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Staram się godzinkę - dwię dziennie lecz weekendami nawet moge około 5-9 h ;-)
Kontakt: Steam, Facebook, SMS, Prywatna wiadomość na Forum ;-)
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/zenek/80.72.40.110:27027/

Tylko jedna uwaga do tych osob które mnie nie widziały jeszcze na serwerze,a będą się wypowiadać:
wrociłem na serwer około tygodnia temu i staram się intensywnie grać ;-).
Myślę, iż podanie zostanie rozpatrzone Pozytywnie lecz jak się nie uda to spróbuję za 14 dni :-)

Pozdrawiam ;-)

Edytowane przez zEneK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


emm no to tak ostatnio mało cie było widać ale już to nadrabiasz

spoko się z tobą  gada jesteś miły pomocny

jednak gt nie za dobre w tej chwili jestem na tak zobaczymy później

powodzenia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak

Nie zauważyłem u Ciebie jakichkolwiek problemów z kulturą. Jesteś lubiany wśród graczy. Na serwie brakuje adminów i przyda im się pomoc.

Wymagania spełniasz, aktywność na serwerze spokojnie nadrobisz :) 

Powodzenia ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...