Skocz do zawartości
Allah_Akbar

[ZAMKNIĘTY]SKARGA size.cfg

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: przed chwilą
Nick gracza: bajabongo (size.cfg)
Dowody:http://aquax.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=18774
Świadkowie: @FunnyPuma i cały serwer
Uzasadnienie:  Grałem na 200 na nicku Dojczland i wchodzi admin na nie swoim nicku i wrzuca mnie zmień nick, pytam się dlaczego? Bo ja zabraniam takiego używać. Gdzie w regulaminie nie ma nic na ten temat. Dodatkowo banuje ludzi z jakiegoś dziwnego nicku i pisze na czacie "czity wy*********ć bo nie mam dzisiaj nerwów" http://www40.zippyshare.com/v/T9C8xoU6/file.html

Od kiedy admin ustala sobie własne zasady na serwerze? Ban jest na 30 minut zanim skarga zostanie rozpatrzona to pewnie już minie, ale takie zachowanie to jakiś żart własne reguły i zasady ustalane przez admina?

 Edit. Ten klown ma nick DojczlandComeBack!, nadal nie rozwiązuje to kwestii kultury szanownego admina ani tego, że nicki jednak się różnią i to znacznie. Plus kwestia banowania na jakimś dziwnym nicku

Edytowane przez Allah_Akbar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cytat

SKARGA szajs.cfg

Edytuj to albo kosz + warnik na konto. 

Kolejna sprawa: 

To jest utrudnianie pracy adminom w tym mi Już raz dostałeś ode mnie bana, widzę że nic Cię to nie nauczyło.

@Frost`

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z adminem pogadam i konsekwencje wyciągnę. A ty allah teraz będziesz że tak to ujmę pajacował na serwerze? Straciłeś admina i widzę że coś z Tobą się dzieje, jak będziesz dalej tak prowokował to w końcu to się żle skonczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...