Skocz do zawartości
nOisyyy ;v

[ODRZUCONE]Podanie nOisyyy

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: nOisyyy
Wiek: 17
Doświadczenie (w byciu adminem): Prowadziłem tą funkcję dość długo. 
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 5
Staż w CS-sie: 200h lecz to moje drugie konto z 1.6 na poprzednim miałem przegrane ok. 1000h ale z braku aktywności sprzedałem konto, kupiłem ponowie i znów wróciłem do gry :)
Steam / Nonsteam: http://steamcommunity.com/id/Mefe961/
Dlaczego ty: Często gram w godzinach niedostępnych dla adminów pod czas ich nie obecności zdarzają się sytuację gdy gracze używają wulgaryzmów lub próbują się wspomagać bardzo brzydkimi aplikacjami tzw ,,cheaty" i dlatego chciałbym spróbować nie dopuścić do takich sytuacji.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Zależy czy mam dużo nauki w tyg poświęcam 2-3h a w weekendy nawet do 5.
Kontakt: Steam.
Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/server_info/80.72.40.110:27026/top_players/?query=nOisyyy

Proponuję zrobić selekcję adminów bo jest paru adminów którzy zajmują miejsce a nie ma ich w grze dłuższy czas a jak widać kolejna para rąk nie zaszkodziły by naszemu serwerkowi :)

Edytowane przez nOisyyy ;v
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do selekcji adminów... możliwe, że wkrótce nastąpi. Napisałeś to w złym miejscu, nie lepiej mi na pw? Co do podania, nie muszę chyba dużo mówić? Rekrutacja zamknięta.

Edytowane przez MARCINKSYS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...