Skocz do zawartości
KrosikPL

[ODRZUCONE]Podanie od Maćka

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Maciej
Wiek:18
Doświadczenie (w byciu adminem):Miałem kiedyś admina na 1 serwerze ale już nie wiem na jakim,więc chcę spróbować na waszych i zobaczyć i dalej się spełniam.
Znajomość AMXX (W skali 1-10):prawedę mówiąc to 5.
Staż w CS-sie: W cs gram od 8 lat, ale 1 rok miałem przerwę.
Steam / NonSteam: Steam.
Dlaczego Ty:Ponieważ zauważyłem że potrzebujecie admina,i chcę pomagać graczom się wybić.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Gram od 8 do 19 godziny codziennie.
Kontakt: Forum,Steam
Link do GameTracker'a:https://www.gametracker.com/player/maciej25/91.224.117.30:27050 

 

Pozdrawiam wszystkich graczy.!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po pierwsze link do GT zły, daj poprawny chociaż w sumie nawet chyba nie ma po co :)
Na serwerze nigdy Cie nie widziałem, nie mam pojęcia czy Ty w ogóle tam grasz bo takiego nicku w game trackerze nie ma :) (maciej25) jest tylko jakiś (MaCiej)
No moim zdaniem podanie od razu do odrzucenia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 konta ponieważ nie chciały mi wejść nazywy i próbowałem wejść na te 3 ale na 1 mi sie zalogowało i nwm czemu jest tyle.

A ten link do game tracker nie chce mi wejść

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czemu zbanowane?.A GT naprawę nie wiem jak wkleić.To 3h może się zwiększyć i aktywność powiększyć.

A jak wkleić gt?

 

Edytowane przez KrosikPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zupełnie nie kojarzę Twojego nicku z serwera.... Mówisz, że zauważyłeś, że potrzebujemy admina. Jeśli GT, które @SUNN. #URLOP podał wyżej jest Twoje to pojawiasz  się na serwerze raz na ruski rok więc nie wiem jakim Ty to cudem zdążyłeś zauważyć o.O Za to ja zdążyłam zauważyć, że samo podanie to za mało aby dostać Admina. Zapraszam na serwer żeby inni gracze oraz Admini mieli szansę Cię poznać bo bez tego ani rusz i ewentualnie zapraszam z podaniem za jakiś czas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...