Skocz do zawartości
LisekUrwisek

Skarga na Czarnaa. + VINCENTO + Biegam po Śniegu.

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór skargi (data i godzina): Około 00:20+ (mapa de_inferno)

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Czarnaa. + VINCENTO + Biegam po Śniegu.

 

Dowody:

http://static.pokazywarka.pl/i/6215029/250342/2015-12-23-00001.jpg

 

http://static.pokazywarka.pl/i/6215029/741805/2015-12-23-00003.jpg

 

 

 

a tutaj IP/SID złośliwej dziewczynki:

 

http://static.pokazywarka.pl/i/6215029/517342/2015-12-23-00002.jpg

 

 

Opis: Sprawa nie jest taka prosta - oczywiście zła dziewczyna mnie wyzywała i to jest przykre, ale dochodzi tu do tego fakt że administracja która była na serwerze (przynajmniej 2ch w/w chłopców) nic sobie z tego nie robiła. Wszelkie obelgi pod moim adresem puszczane są płazem ( a i sam Biegam po Śniegu ) potrafi sypnąć coś od siebie co np. widać na ss z SID/IP.

 

 

Ogólnie robi się troszkę wieś na serwerze bo coraz więcej osób zaczyna na mnie naskakiwać licząc że się zdenerwuje (chyba ;p hihi) a potem kryją się i nie karają winowajców.

 

 

 

 

 

Prosiłabym aby ktoś troszkę ogarnął to towarzystwo bo na prawdę niemiło się robi jak tyle gimnazjalnych obelg leci pod moim adresem :/

 

 

 

Pozdrawiam serdecznie :)

 

 

 

P.S. Można oczywiście (i zachęcam) aby sprawdzić logi czatu z tej mapy bo koleżanka Czarnaa próbowała swoich sił w wypisywaniu swoich obelg wiele razy :D

 

P.S.2: dodatkowo pokazała ładnie że ma 'gdzieś' bana jakiego dostanie, więc może zasłuzyła na perma ? =)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


po 1 czekam na logi z serwera .

 

 

 

po 2 zachowanie gracza czarnej nie dopuszczalne po co ten paucz ?

 

 

 

po 3 jak macie problem demko nagrajcie dajcie , ale dajcie które będzie dobre a  nie czyste 

 

 

 

po 4 kobieta was bije a wy tak sie zachowujecie 

 

 

 

po 5 zero tolerancji zero rozumu jak tak się zachowują ludzie ? wyzwizkami się dojdzie ?

 

 

 

po 6 nie ma być kłótni czekam na wyższych 

 

 

 

tyle.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


generalnie, nie da się wszystkiego czytać na bieżąco, jak jestem w grze, to jak mam czytać rzeczy padniętych?

 

 

 

Było zgłoszenie na u@? nie było żadnego odzewu, z tego co pamiętam

 

jedyne, co dodałem, to odzew na to, co piszesz i żadnego pocisku nie dałem

 

 

 

Pozdrawiam

 

Biegający

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Gracz Czarnaa - ban na 1 dzień dodany, za premedytację.

 

 

 

Co do reszty - pisałem Wam dzisiaj - po cholerę się dajecie prowokować. Weźcie się w garść.

 

 

ładnie ładnie

 

 

 

ja i tak chce logi :)

 

 

 

bo wszystko wszystkim pewnie rzeczy mają granice :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Gracz Czarnaa - ban na 1 dzień dodany, za premedytację.

 

 

 

Co do reszty - pisałem Wam dzisiaj - po cholerę się dajecie prowokować. Weźcie się w garść.

 

 

Tu napisałeś coś dziwnego "po cholerę się dajecie prowokować."

 

To nie tak, to ONI próbują bardzo mocno sprowokować MNIE ;D a nie na odwrót :) ciągle jakieś docinki słowne czy to na czacie czy (głownie) przez mikrofon :) nie ma żadnej mowy o prowokacji z mojej strony... to jest własnie tak jak w gimnazjum - dzieci wybierają sobie jedną osobę i się na niej wyżywają, a jak przychodzi co do czego to każdy jest niewinny - bo się wzajemnie kryją =). Pech chciał że to troszkę nie mój poziom prowadzenia rozmowy więc źle wybrali...

 

 

 

mnie się całkiem przyjemnie gra na serwerze tylko 3/4 czasu muszę grać z komendą voice_enable 0 żeby nie słyszeć ich docinek :(

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


można chyba przeoczyć, prawda?

 

 

 

Powtarzam-u@ się zgłasza, zgłoszeń nie było, więc skarga była by na miejscu gdyby było zgłoszenie - takowego NIE BYŁO

 

 

 

I owszem, powiedziałem żeby sobie pisała skargę za kicki, bo dostaje kicka i oczywiście do mnie aluzja :)

 

 

 

Wtedy na dd2 było z 5 adminów, ale uwaliłaś/łeś sobie mnie :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

ładnie ładnie

 

 

ja i tak chce logi

Ja też. Ale ban się należy.

 

 

 

 

 

 

 

Tu napisałeś coś dziwnego "po cholerę się dajecie prowokować."

To nie tak, to ONI próbują bardzo mocno sprowokować MNIE ;D a nie na odwrót  :) ciągle jakieś docinki słowne czy to na czacie czy (głownie) przez mikrofon  :) nie ma żadnej mowy o prowokacji z mojej strony... to jest własnie tak jak w gimnazjum - dzieci wybierają sobie jedną osobę i się na niej wyżywają, a jak przychodzi co do czego to każdy jest niewinny - bo się wzajemnie kryją =). Pech chciał że to troszkę nie mój poziom prowadzenia rozmowy więc źle wybrali...

 

Lisku, nic do Ciebie nie mam, naprawdę. Ale faktycznie bywasz prowokująca, ja to zlewam ale wiem, że nie wszyscy to zrobią. Także sory, swoją cegiełkę w tym masz ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

można chyba przeoczyć, prawda?

 

 

 

Powtarzam-u@ się zgłasza, zgłoszeń nie było, więc skarga była by na miejscu gdyby było zgłoszenie - takowego NIE BYŁO

 

 

Logi bardzo ładnie dowiodą że takie słowa były skierowane do mnie nie raz, nie dwa, nie trzy... ale kilka razy i przez dobre kilka-kilkanascie minut. Ja jestem pewna że to widziałeś ponieważ często to było na początku rundy :). Nie musisz się tak mocno przed tym bronić :) po prostu przeproś :).

 

 

 

Zapewniam z 100% pewnością że zarówno VINCENTO jak i w/w admin doskonale wiedzieli co się dzieje =).

 

 

 

 

 

 

 

@up.

 

 

 

nie wiem - serio nie wiem, po czym wnioskujesz, ale ok, jeżeli kogoś moje teksty prowokują niech napisze otwarcie a przeproszę i nie będę pisać tego typu rzeczy, żaden problem. Wystarczy mi o tym powiedzieć w twarz, nie obraże się :) - ja po prostu nie wiem jakie teksty was prowokują - sama po sobie nie widzę nic takiego....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Swoja drogą, muszę kilka spraw z Jelly obgadać, bo trochę mnie niepokoi praca Adminów na dd2/inf. Wszystko spoko, ale są pewne objawy może nie tyle lenistwa co kolesiostwa. Panowie, jako admini macie być obiektywni. Patrzcie na mnie. Nawet Arnolda czasem opier***e jak mu się należy. Z @ ten serwer bierze przykład, dlatego nie może być sytuacji kiedy admini są ślepi na skargi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@@biegam po śniegu kpisz sobie? Nie zawsze czytasz say? Tylko wszedłem w logi pierwsze co.. Ewidentnie widać, że trzymasz stronę "czarnej".

 

L 12/23/2015 - 00:11:18: (Terrorist) Czarnaa. : dzieki.

L 12/23/2015 - 00:11:42: XYZ : sry

L 12/23/2015 - 00:11:44: (Counter-Terrorist) Zubrowka. 0,7 : 2

L 12/23/2015 - 00:11:46: (Terrorist) Biegam Po Śniegu : Ciebie kochanie nie bylo na bananie :*

Potem była krótka kłótnia  w której obie użytkowniczki kłóciły się do kogo się zwraca.. Nic ciekawego

 

Chwilkę później... 

 

 

L 12/23/2015 - 00:15:28: *DEAD*(Terrorist) Czarnaa. : wypchamy lisa śniegu :D ?

L 12/23/2015 - 00:15:34: *DEAD* Biegam Po Śniegu : lisku to piszesz ta skarge?

 

Odpowiedź na to 

 

 

L 12/23/2015 - 00:15:57: Rrrrudylisssek:3 : nie, z tymi osobami co pisalam na forum

L 12/23/2015 - 00:16:01: Rrrrudylisssek:3 : wszyscy cie ignoruja

L 12/23/2015 - 00:16:03: Rrrrudylisssek:3 : i mysla ze jestes dziecko

L 12/23/2015 - 00:16:07: Rrrrudylisssek:3 : wiec stwierdzilam ze nie warto nawet :)

 

Oczywiście użytkowniczka Czarna jak i admin nie pozostali dłużni co mnie kompletnie śmieszy.. 

 

L 12/23/2015 - 00:16:15: Czarnaa. : japa koniu.

L 12/23/2015 - 00:16:54: *DEAD* Biegam Po Śniegu : to w Ciebie wszyscy wbijaja :D udowodnic Ci lisku?

 

No i później zaczęło się

 

L 12/23/2015 - 00:17:22: *DEAD* Czarnaa. : ruda kurwa jebana

L 12/23/2015 - 00:17:30: *DEAD* Biegam Po Śniegu : udowodnic ci lisku, ze to w ciebie wszyscy wbijaja? :D

 

 

L 12/23/2015 - 00:17:43: Czarnaa. : a chuj moge dostac bana na miesiac

L 12/23/2015 - 00:17:47: Czarnaa. : ale dla mnie jestes rudym fiutem

L 12/23/2015 - 00:17:48: Rrrrudylisssek:3 : mysle ze

L 12/23/2015 - 00:17:52: [5g] KoLoS : hahahahhahaa

L 12/23/2015 - 00:17:53: Rrrrudylisssek:3 : teraz polecisz na dluzej :)

L 12/23/2015 - 00:17:54: Czarnaa. : ktory podaje sie łapciuchu za laske

L 12/23/2015 - 00:17:55: Rrrrudylisssek:3 : spoko :D

L 12/23/2015 - 00:17:57: Rrrrudylisssek:3 : twoj poziom dziewczynko

L 12/23/2015 - 00:18:00: transmitancja : ale nerwy

L 12/23/2015 - 00:18:00: Czarnaa. : wiec liz mi kurwa piety plebsie jebany

L 12/23/2015 - 00:18:01: Rrrrudylisssek:3 : naprawde mnie nie dosiega :D

L 12/23/2015 - 00:18:03: Rrrrudylisssek:3 : a krzycz sobie :D

L 12/23/2015 - 00:18:05: lukasz biceps : no i co z tego ze sie podaje? nie rozumiem

L 12/23/2015 - 00:18:13: Rrrrudylisssek:3 : krzycz sobie

L 12/23/2015 - 00:18:14: Czarnaa. : i odpalona pizda jeszcze

 

L 12/23/2015 - 00:18:44: *DEAD*(Terrorist) Czarnaa. : wiekszej kurwy uposledzonej nie widzialam

 

 

L 12/23/2015 - 00:19:36: *DEAD* Rrrrudylisssek:3 : ooo

L 12/23/2015 - 00:19:42: *DEAD* Rrrrudylisssek:3 : admini beda mieli sobie do uzywania :D

L 12/23/2015 - 00:19:51: Rrrrudylisssek:3 : tak duzo obrazajacych mnie osob i po co wam to

L 12/23/2015 - 00:19:53: Czarnaa. : wyliż kukułe.

 

 

L 12/23/2015 - 00:21:23: *DEAD* Czarnaa. : rudy lis to placek jebany

L 12/23/2015 - 00:21:35: *DEAD* Czarnaa. : info kurwa z ksiegi kosmosu

L 12/23/2015 - 00:21:43: *DEAD* Rrrrudylisssek:3 : dziewczynko nie mam zamiaru cie uczyc grac

L 12/23/2015 - 00:21:46: *DEAD* Rrrrudylisssek:3 : zmien serwer i juz :)

L 12/23/2015 - 00:21:58: *DEAD* Czarnaa. : na ty nie jestesmy bo z toba lambadziaro wódki nie piłam.

 

L 12/23/2015 - 00:22:34: Czarnaa. : ta pizda mnie calopksztaltem wkurwia starczy ?

 

L 12/23/2015 - 00:22:57: (Terrorist) Czarnaa. : liż mi rodzyny rozjebany pokemonie

 

Admin Biegam pomiędzy to się nie wtrącał, ale później oczywiście dodał jeszcze swoje 3 grosze. I dalej śmiesz twierdzić, że nie widziałeś czatu? Sam uprzykrzając grę użytkownikowi w czasie gdy był wyzywany w pewnym stopniu "ubliżając" mu? Spróbuj teraz znaleźć jakąś linię obrony, tylko nie gadaj więcej takich bzdur... 

 

Ban dla czarnej przedłużam na 3 tygodnie. Co jak co takiego chamstwa dawno nie widziałem. 

 

Zapraszam również do wypowiedzi @@VINCENTO (któy jednak nie był aktywny na czacie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Łoooo co tototo :D

 

Święta ida... A Wy takie ekscesy?

 

 

Po przeczytaniu tych logow to ja bym zastosował bardziej radykalne środki.

 

 

Czarna -> Banik na Swieta, dla przemyślenia przy wigilijnym stole i pasterce.

 

 

Admin -> nowy, a już pokazuje "jak należy adminowac"... Zabrac, zdegradowac i zdusić w zarodku

 

 

 

 

Ale to tylko moje małe świąteczne zdanie... Przecież to jeden z wiodących serwerów tutaj... A takie akcje są niezbyt na miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


hmm  czytając  skarge pt." ublizanie innym " 

 

nasuwa się myśl, że ban na 1-3 godziny powinna starczyc.

 

Ale  po tym, co wrzucil Evo, jak widać adminka Czarna, nie ma za grosz kultury, sypie tekstami wyniesionymi z podwórka i miesza gracza z gnojem. Powtarzam Czarna nie jest zwyklym, graczem.. tylko Adminem - wzorem do nasladowania, oraz osoba odpowiedzialna za min. kulture na serwerze.

 

Sorry taka ale czy taka osoba ma prawo osądzac innych graczy na serwerze i banowac min. za kulture? Wolne mi żarty.

 

 

 

A jesli ma takie odzywki w stosunku do innych graczy  to dam sobie jaja urwać, ze nie był to jej pierwszy ani ostatni popis.

 

 

 

Z całym szacunkiem licze na degradacje tego bezmózgowia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

hmm  czytając  skarge pt." ublizanie innym " 

 

nasuwa się myśl, że ban na 1-3 godziny powinnien starczyc.

 

Ale  po tym, co wrzucil Evo, jak widać adminka Czarna, nie ma za grosz kultury, sypie tekstami wyniesionymi z podwórka i miesza gracza z gnojem. Powtarzam Czarna nie jest zwyklym, graczem.. tylko Adminem - wzorem do nasladowania, oraz osoba odpowiedzialna za min. kulture na serwerze.

 

Sorry, ale czy taka osoba ma prawo osądzac innych graczy na serwerze i banowac min. za kulture? Wolne mi żarty.

 

 

 

A jesli ma takie odzywki w stosunku do innych graczy  to dam sobie jaja urwać, ze nie był to jej pierwszy ani ostatni popis.

 

 

 

Z całym szacunkiem licze na degradacje tego bezmózgowia.

 

W życiu jeszcze sie nie spotkałem  z taką pustą głową u dziewczyny.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jak widać adminka Czarna, nie ma za grosz kultury

 

 

Powtarzam Czarna nie jest zwyklym, graczem.. tylko Adminem

 

 

 

Sorry, ale czy taka osoba ma prawo osądzac innych graczy na serwerze i banowac min. za kulture? Wolne mi żarty.

 

HALO @@Sliweczka, tu Ziemia. @@Lejlaa nie jest Adminem. o.O

 

 

 

 

 

 

 

 Z całym szacunkiem licze na degradacje tego bezmózgowia.

 

 

Tym samym również i Ty się do degradacji kwalifikujesz, hipokryto.

 

 

 

Twój post jest kompletnie wyrwany z kontekstu i jest po prostu bezsensowny. Nie Twój dział, nie Twój serwer, nie Twoja robota, nie brałeś udziału, a w dodatku jak widać nie masz pojęcia kto jest kim ;d Czuję +1 ale tym się zajmą Moderatorzy. OP Twojego serwera też powinien to zobaczyć, nieprawdaż @@EvO?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

 

hmm  czytając  skarge pt." ublizanie innym " 

 

nasuwa się myśl, że ban na 1-3 godziny powinnien starczyc.

 

Ale  po tym, co wrzucil Evo, jak widać adminka Czarna, nie ma za grosz kultury, sypie tekstami wyniesionymi z podwórka i miesza gracza z gnojem. Powtarzam Czarna nie jest zwyklym, graczem.. tylko Adminem - wzorem do nasladowania, oraz osoba odpowiedzialna za min. kulture na serwerze.

 

Sorry, ale czy taka osoba ma prawo osądzac innych graczy na serwerze i banowac min. za kulture? Wolne mi żarty.

 

 

 

A jesli ma takie odzywki w stosunku do innych graczy  to dam sobie jaja urwać, ze nie był to jej pierwszy ani ostatni popis.

 

 

 

Z całym szacunkiem licze na degradacje tego bezmózgowia.

 

W życiu jeszcze sie nie spotkałem  z taką pustą głową u dziewczyny.

 

 

 

 

 

 

O czym ty chlopie piszesz? Pomylilo Ci sie osoby "bezmózgu"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiem, że nie mam odpowiedniego kolorku, bla bla bla.

 

Powiedzcie mi moi drodzy nad czym się zastanawiacie? Multi-Head to duża sieć z wieloma serverami, użytkownikami.. Duża sieć to duża renoma, jeżeli admin sobie leci z graczami (jedynka jest dla dwójki, nie dwójka dla jedynki) no to wylatuje i dowidzenia.

 

Jak brałem czynny udział w życiu MH to taka osoba leciała, bez pardonu, aquax albo consecuente czy wilk odbierał prawa i hasta la vista. To samo polecam zrobić tutaj.

 

Beka, że stronniczy admin ogląda jak koleżaneczka obraża gracza, a potem się jeszcze wypiera, że nic nie widział.

 

Pozdrawiam, wesołych. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dokładnie, być może  pomiliły mi sie osoby Chłopcy.

 

Bez znaczenia Czy była to lejla, czarna, biała , świety mikolaj, czy   dziadek mróz.

 

Chciałbym aby kara była adekawanta do zachowania

 

Mam takie zdanie na ten temat, a nie inne, i oczywiście moge je ogólnoudostępnić.:)

 

 

 

Sun, o  ile dobrze pamiętam to , że nie mój serwer, nie oznacza, że nie moge się wypowiedziec neprawdaż chłopczyku kolorowy ? ;>

 

 

 

Ps. Livio radziłbym założyć czapke na głowe bo przeciąg straszny.

 

 

 

Kończe z tematem, Wesołych świąt, dla umyślnych :))

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dokładnie, być może  pomiliły mi sie osoby Chłopcy.

 

Bez znaczenia Czy była to lejla, czarna, biała , świety mikolaj, czy   dziadek mróz.

 

Chciałbym aby kara była adekawanta do zachowania

 

Mam takie zdanie na ten temat, a nie inne, i oczywiście moge je ogólnoudostępnić.:)

 

 

 

Sun, o  ile dobrze pamiętam to , że nie mój serwer, nie oznacza, że nie moge się wypowiedziec neprawdaż chłopczyku kolorowy ? ;>

 

 

 

Ps. Livio radziłbym założyć czapke na głowe bo przeciąg straszny.

 

 

 

Kończe z tematem, Wesołych świąt, dla umyślnych :))

 

 

Nie upokarzaj się jeszcze bardziej bo tam już nieźle poleciałeś... :v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sun, o  ile dobrze pamiętam to , że nie mój serwer, nie oznacza, że nie moge się wypowiedziec neprawdaż chłopczyku kolorowy ? ;>

Heh, chłopczyku... Zgubisz mleczaki to nabierzesz szacunku... Owszem można się wypowiadać, pod warunkiem że masz coś sensownego do powiedzenia a nie jakieś wynurzenia wzięte znikąd i to w dodatku obrażając.

 

 

 

A Twój post spełnia warunki raczej spamu niż sensownej wypowiedzi. Dlatego został zgłoszony do Moderatorów :)

 

 

 

 

 

Dobra dość, bo się niepotrzebny spam robi i to kosztem @@Sliweczka, który chyba zaczął sam pod sobą dołek kopać.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Heh, chłopczyku... Zgubisz mleczaki to nabierzesz szacunku... Owszem można się wypowiadać, pod warunkiem że masz coś sensownego do powiedzenia a nie jakieś wynurzenia wzięte znikąd i to w dodatku obrażając.

 

 

 

A Twój post spełnia warunki raczej spamu niż sensownej wypowiedzi. Dlatego został zgłoszony do Moderatorów :)

 

 

 

 

 

Dobra dość, bo się niepotrzebny spam robi i to kosztem @@Sliweczka, który chyba zaczął sam pod sobą dołek kopać.

 

 

 

 

 

 

Nie sądze,  by mój post spełnia warunki spamu ,bo jest jak najbardziej w temacie . A już napewno, nie Tobie jest to oceniać królu złoty.

 

Mimo wszystko, sądze iż sam jestes jeszcze szczesliwym posiadaczem mleczków, gdyż masz uryty wiek na profilu miszczuniu.

 

Tymczasem Ahoj i jeszcze raz szczęśliwych, wesołych świąt spędzonych w gronie najbliższych :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

nie czytałem koledzy, bo byłem napruty i w poważaniu mialem say.

 

 

 

W związku z moją niesubordynacją proszę o warna i off topic, bo tu już nie ma nic do dodania w temacie.

 

 

 

Czekam na decyzję.

 

 

 

Następne posty pozostawię bez komentarza.

 

 

Myślę, że nie będziesz się już musiał wysilać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...