Skocz do zawartości
rodos

[POZYTYWNE]Przedszkole

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: ODCISKINAREKACHNIERURKINADUPIE

Godzina, data zdarzenia: 24.04.2018

Mapa:dd2

STEAM_ID / IP: STEAM_0:1:73955814

Uzasadnienie: 10 raz dostaje bana na czat i mikro na 1500 minut + powody są bardzo smieszne .Podam przykład wczoraj gosciu regularnie padal i pisze "szmaty" itp itd na sayu  po czym ten sam admin co mi zaklada blokady pisze mu ladnie na bialo kultura daje mu ostrzeznie po czym ja napisze ze "to ze masz vipa nie znaczy ze mozesz przebywac na respie ponizej 1.30min i dostaje blokade na 1500 min:) .Wczoraj ten sam gosciu obrazal innych graczy dostaje znowu na bialo upomienie a ja znowu blokade na czat na 1500 min gdzie dostosowalem sie do regulaminu nie pislaem nic o vipach (sytuacja wyjasniona uslyszalem ze jezeli bede czepial sie vipow to poniose konsekwencje sunn mi tlumaczyl ze zniechecam ludzi do zakupu vipa ok fakt dzieki nim gramy placa regularnie kase z czego serwer sie utrzymuje spoko jakis to jest argument odpuscilem rozmowy z nimi ).Wczoraj nic nie pisalem o vipach i tez dostalem blokade niby cos tam na forum zrobilem chyba ze napisalem prawde a wiadomo ona boli wiec trzeba jakos sie odegrac:).Tylko to ze przyjalem kiedys zaproszenie od banujacego admina i pozniej z prywatnych spraw wywalilem ja ze znajomych i teraz probuje sie odegrac w kazdy mozliwy sposob nie powinno sie mieszac prywatnych spraw w gre na serwerze.Wiem ze kazdy stanie w obronie ADMINA bo wiadomo reka reke myje i ADMINA nie mozna sie sprzeciwiac (brak odwagi 90% ludzi) no ja to robie wiec pewnie niebawem z blachego powodu zostane zbanowany takze rob co chcesz za ten post mozesz mi wsadzic bana na czat na zawsze jak Ci to sprawi satysfakcje:).Ja nie bede sie bawil w odwolania tlumaczenie bo za stary jestem na takie zabawy ;) Reasumujac kazdy gracz powinien byc traktowany tak samo a nie ze jeden jedzie od "szmat wszyskich " i dostaje upomienie a ktos kto nie lamie reagulaminu dostaje 1500min+ bana bo czuje sie jak w Polskim rzadzie;).Nikt nie jest swiety ale sa granice i cos takiego jak rownouprawienie a my nie mamy komuny jest wolnosc slowa i kazdy ma prawo do wlasnego zdania.Wyjasniajac dlaczego napisalem ze u@ dla mnie istnieje jezeli ja pisze na u@ zglaszam czity itd pomagam i do tego napisze cos typu ten i ten afk bo nikt z tt nie zyje oprocz afk ktory przedluza runde a mija 20 sekund i admin nie robi wiec pisze ze jest afk zeby skrocic runde dostaje kicka z spam za chwile pisze w sprawie serwera 1 zdanie dostaje kicka za spam i trzecia sytuacja mam blokade na czacie nie moge nic napisac na forum jest przerwa nie dziala.Chce wyjasnic sprawe blokady na sayu napisze 1 zdanie i kick:) Wiec skoro wszystko jest spamem to nic nie bede pisal na u@ zeby nie dostac kicka wiec dlatego u@ dla mnie nie istnieje .Gosc pisze ze ma pytanie w sprawie serwera dostaje od admina na bialo pisz na u@ a gdy ja to robie dostaje kicka heheh smiesznie ogolnie .Ogolnie jeszcze moglbym napisac 20 powodow jak gracze sa lepsi i grosi wygodni i mniej wygodni ale szkoda pradu .To jest moj pierwszy i ostatni post w tej sprawie bo szkoda czasu i zbyt dziecinnie sie czuje bo dostalem wiele razy bana i nigdy nie mialem w naturze wypisywania na forum ale pierwszy i ostatni raz to robie.I prosze mi nie przywolywac sytuacji ktore sobie z sunnem wyjasnilem:) Bo ja nie wyciagam starych brudow tylko sytuacje z dnia wczorajszego a ze forum nie bylo aktywne to pisze dopiero teraz.

Edytowane przez rodos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widzę że nazwą tematu nawiązałeś do swojego zachowania.

2 godziny temu, rodos napisał:

10 raz dostaje bana na czat i mikro na 1500 minut + powody są bardzo smieszne .Podam przykład wczoraj gosciu regularnie padal i pisze "szmaty" itp itd na sayu  po czym ten sam admin co mi zaklada blokady pisze mu ladnie na bialo kultura daje mu ostrzeznie

Ostrzeżenia są stosowane w przypadku jeśli jest to pierwsze przewinienie tego typu danej osoby albo w sytuacji kiedy nie jest to rażące. Osoby, które były już ostrzegane lub banowane i nadal postępują źle - są kickowane/banowane/mutowane bez żadnego ostrzeżenia.

2 godziny temu, rodos napisał:

po czym ja napisze ze "to ze masz vipa nie znaczy ze mozesz przebywac na respie ponizej 1.30min i dostaje blokade na 1500 min:)

Dopiero co na czatboxie napisałeś że już tego nie robisz. Pierwsze Twoje kłamstwo. Nadal wypominasz innym że zakupili VIP i nadal zniechęcasz graczy do zakupu. W tym miejscu Twoja skarga w zasadzie się już kończy.

2 godziny temu, rodos napisał:

Wczoraj ten sam gosciu obrazal innych graczy dostaje znowu na bialo upomienie a ja znowu blokade na czat na 1500 min gdzie dostosowalem sie do regulaminu nie pislaem nic o vipach (sytuacja wyjasniona uslyszalem ze jezeli bede czepial sie vipow to poniose konsekwencje sunn mi tlumaczyl ze zniechecam ludzi do zakupu vipa ok fakt dzieki nim gramy placa regularnie kase z czego serwer sie utrzymuje spoko jakis to jest argument odpuscilem rozmowy z nimi ).

Po pierwsze, blokadę dostałeś za kolejne kiepskie prowokacje z Twojej strony. Po czym wprowadziłeś w błąd innego admina który niepotrzebnie zdjął Ci gaga. Błąd z jego strony, już wyjaśniony i gag nałożony ponownie na moje polecenie.

Ale świetnie że poruszyłeś kwestię Twojego zachowania i prowokacji: jesteś starym graczem serwera ale od kilku miesięcy odbiła Ci palma i nikt nie będzie dłużej tego znosił i tolerował. Co chwilę słyszę od graczy, adminów że Rodos to, Rodos tamto. Cały czas albo narzekasz na adminów że nie banują (bo nie ma za co), albo że banują. Wiecznie narzekasz że serwer laguje że pingi, przy czym jak się później okazało nie miałeś nawet pojęcia że to Twój config jest zrąbany. Wiecznie narzekasz że VIPy grają, że ludzie kupują VIP i Cię biją, niejednokrotnie ktoś kto był zainteresowany zakupem VIP, rezygnował z tego zakupu bo się wysłuchał Twojego płaczu. Gdyby ten Twój lament nie zaczął wpływać na atmosferę, graczy i pozycję serwera to nie byłoby afery. Ale niestety, zaczęło się pojawiać coraz więcej skarg, nie reagowałeś na upomnienia i pisałeś dalej że VIPy są kupą itp. NA dodatek co mniej rozgarnięci nowi gracze zaczęli Ci przyklaskiwać i zaczęło grozić to rozrostem tego durnego zachowania. Zaczęło być dokładnie tak samo jak z Elim. A tego tolerować nie możemy i nie będziemy, ba, będziemy tępić jak nie wiem co.

2 godziny temu, rodos napisał:

Wczoraj nic nie pisalem o vipach i tez dostalem blokade niby cos tam na forum zrobilem chyba ze napisalem prawde a wiadomo ona boli wiec trzeba jakos sie odegrac:)

A kto mówi że to chodzi konkretnie o VIPy? To chodzi o Twoje prowokacje i spam na U@.

2 godziny temu, rodos napisał:

Tylko to ze przyjalem kiedys zaproszenie od banujacego admina i pozniej z prywatnych spraw wywalilem ja ze znajomych i teraz probuje sie odegrac w kazdy mozliwy sposob nie powinno sie mieszac prywatnych spraw w gre na serwerze.

Póki co to Ty mieszasz prywatne sprawy do serwera. Przecież Ty mute i bany zacząłeś wyłapywać grubo przed wspomnianą akcją. Kolejny raz mówisz nieprawdę.

2 godziny temu, rodos napisał:

Wiem ze kazdy stanie w obronie H@ bo wiadomo reka reke myje i h@ nie mozna sie sprzeciwiac (brak odwagi 90% ludzi) no ja to robie wiec pewnie niebawem z blachego powodu zostane zbanowany takze rob co chcesz

Ależ nikt nie stanie w niczyjej obronie - każda zbędna wypowiedź w tym temacie zostanie nagrodzona warnem. A represje za skargi są Twoim kolejnym wymysłem (nie pierwszym i pewnie nie ostatnim, ferment sam się nie zasieje).

2 godziny temu, rodos napisał:

mozesz mi wsadzic bana na czat na zawsze jak Ci to sprawi satysfakcje:)

Trochę za późno bo aktualnie już masz mute na zawsze do czasu wyjaśnienia Twojego zachowania na forum publicznym, tak żeby cała sieć widziała i była świadkiem że podjęliśmy kolejną próbę uspokojenia Twojego durnego zachowania.

2 godziny temu, rodos napisał:

Ja nie bede sie bawil w odwolania tlumaczenie bo za stary jestem na takie zabawy ;)

No niestety musisz, kazałem Ci dodać mute na zawsze żebyś w końcu, po setkach zaproszeń, odwiedził forum i napisał co Ci na tym Twoim serduszku leży że aż musisz rozwalać serwer.

2 godziny temu, rodos napisał:

Reasumujac kazdy gracz powinien byc traktowany tak samo a nie ze jeden jedzie od "szmat wszyskich " i dostaje upomienie a ktos kto nie lamie reagulaminu dostaje 1500min+ bana bo czuje sie jak w Polskim rzadzie;)

Wszyscy są równo traktowani. Ostrzeżenia są decyzją admina.

2 godziny temu, rodos napisał:

ikt nie jest swiety ale sa granice i cos takiego jak rownouprawienie a my nie mamy komuny jest wolnosc slowa i kazdy ma prawo do wlasnego zdania.

Oczywiście, że każdy ma prawo do własnego zdania. Ale wolność się kończy tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka. A Ty tą granicę złamałeś wielokrotnie.

2 godziny temu, rodos napisał:

Wyjasniajac dlaczego napisalem ze u@ dla mnie istnieje jezeli ja pisze na u@ zglaszam czity itd pomagam i do tego napisze cos typu ten i ten afk bo nikt z tt nie zyje oprocz afk ktory przedluza runde a mija 20 sekund i admin nie robi wiec pisze ze jest afk zeby skrocic runde dostaje kicka z spam za chwile pisze w sprawie serwera 1 zdanie dostaje kicka za spam i trzecia sytuacja mam blokade na czacie nie moge nic napisac na forum jest przerwa nie dziala.

Doceniamy chęci pomocy i zgłoszenia na u@ ale Ty postanowiłeś że to wykorzystasz na swój sposób. Zacząłeś u@ zalewać zgłoszeniami o wszystko (wielokrotnymi zgłoszeniami) np. że gracz X jest AFK, że gracz Y kampi na respie a gracz Z jest odpalony. I według Ciebie admin miał sprawdzić te trzy rzeczy naraz. Albo nie czekałeś na reakcję admina tylko w kółko powielałeś zgłoszenia i tym samym powodowałeś, że zgłoszenia cziterów nie były widoczne dla adminów. Co za dużo to niezdrowo. Pisałem Ci o tym wiele razy - pisałeś że OK, spoko rozumiesz, po czym po kilkunastu minutach robiłeś dokładnie to samo. I jeszcze na mikro/czacie podburzałeś innych że nie reagujemy na zgłoszenia. Nie mogłem do Ciebie dotrzeć, nie rozumiałeś że umiar w zgłoszeniach jest bardzo ważny - poleciały bany na czat za utrudnianie pracy adminom.

2 godziny temu, rodos napisał:

Chce wyjasnic sprawe blokady na sayu napisze 1 zdanie i kick:)

Byłeś wielokrotnie instruowany że u@ nie służy do wyjaśniania spraw. Jest od tego zwykły czat, mikro a przede wszystkim FORUM na które byłeś zapraszany niezliczone ilości razy.

2 godziny temu, rodos napisał:

Gosc pisze ze ma pytanie w sprawie serwera dostaje od admina na bialo pisz na u@ a gdy ja to robie dostaje kicka heheh smiesznie ogolnie

Uzasadnione wyżej - byłeś ostrzegany, że jak chcesz pogadać to zapraszamy na forum, a jak nie to będziesz kickowany/mutowany. Nie docierało - trudno. My się staraliśmy rozwiązać sytuację po dobroci.

2 godziny temu, rodos napisał:

Ogolnie jeszcze moglbym napisac 20 powodow jak gracze sa lepsi i grosi wygodni i mniej wygodni ale szkoda pradu .

Nie napiszesz ich bo ich po prostu nie ma. Chcesz tylko zasiać ferment i nic więcej, w sumie to czasem mam wrażenie że grasz chyba tylko po to żeby naprzykrzać życie innym a nie dobrze się bawi na serwerze. Twoja sprawa, ale my będziemy wyciągali konsekwencje z takiego zachowania.

2 godziny temu, rodos napisał:

I prosze mi nie przywolywac sytuacji ktore sobie z sunnem wyjasnilem:)

Oczywiście że będę ją przywoływał :) Zarzekasz się że się poprawiłeś ale to jest po prostu nieprawda, miałeś nie prowokować a nadal to robisz, wczoraj czytając logi stwierdziłem że to zaszło już za daleko i kazałem Czarnej dać Ci mute na zawsze z myślą że albo zgłosisz się na forum i wyjaśnię Ci to po raz tysięczny przy świadkach i potem zdejmę blokadę, albo się nie zgłosisz i nie będziesz mógł ani pisać ani rozmawiać na serwerze = nie będzie prowokacji. Dla nas obydwa rozwiązania są zwycięskie, dla Ciebie tylko jedno (to pierwsze).

2 godziny temu, rodos napisał:

Bo ja nie wyciagam starych brudow tylko sytuacje z dnia wczorajszego a ze forum nie bylo aktywne to pisze dopiero teraz.

Ale to nie są stare brudy :) To są wszystko bieżące sprawy kolego sympatyczny. Mimo setek próśb, upomnień i rozmów nadal prowokujesz, utrudniasz pracę administratorom serwera. A to wpływa i na wydajność adminów i na atmosferę na serwerze.

Powtórzę się ze skargi Zenita: przestałem się cackać. Nie mogę i nie będę pół roku za Wami chodził i Was prosił o spokój i kulturalną rozgrywkę. Nie chcecie to nie - trudno, Wasza sprawa i strata. Tym bardziej że serwerowi ani nie pomagasz, ani nie jesteś wobec niego obojętny. Zacząłeś mieć wpływ negatywny - po prostu zacząłeś go powolutku degradować. A ani ja ani Czarna ani Admini na pewno na to nie możemy pozwolić.

Podsumowując: mude dostałeś na moje polecenie żeby postawić Cię pod ścianą: albo się zgłosisz na forum, dostaniesz publiczną reprymendę i ostrzeżenie, obiecasz poprawę (czyli się skończą prowokacje, utrudnianie itp) i dostaniesz unmute (oczywiście powrót prowokacji = mute na zawsze), albo się nie zgłosisz i zostaniesz z mute (czyli również koniec z prowokacjami itp). Wybrałeś opcję nr. 1 i teraz czekamy na Twoją reakcję i decyzję.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zglaszam sie .

"Pierwsze Twoje kłamstwo. Nadal wypominasz innym że zakupili VIP i nadal zniechęcasz graczy do zakupu "- Co takiego napisalem oswiec mnie bo za nic w swiecie nie pamietam wraz z data . A nie chce wyjsc na klamczuszka bo to stawia mnie w bardzo zlym swietle :(.

"A kto mówi że to chodzi konkretnie o VIPy? To chodzi o Twoje prowokacje i spam na U@ ". Tutaj chcialbym abys mi przedstawil moja prowokacje i SPAM w moim wykonaniu wedlug mnie ja nie spamuje gdyz spam to rozsylanie duzej ilosci informacji o jednakowej tresci do nieznanych sobie osob a ja pisze 1 zdanie do jednej osoby(znanej) i tyle:).

"Po pierwsze, blokadę dostałeś za kolejne kiepskie prowokacje z Twojej strony. Po czym wprowadziłeś w błąd innego admina który niepotrzebnie zdjął Ci gaga. Błąd z jego strony, już wyjaśniony i gag nałożony ponownie na moje polecenie. " Tutaj rowniez nie wiem o jakie prowokacje chodzi przypomnij mi.Dlaczego wprowadzilem w blad admina? Jezeli wchodze na serwer i nagle dostaje 1500min nie lamiac regulaminu to chyba logiczne jest ze mogl ktos sie pomylic wiec to napisalem ze chyba ktos sie pomylil i dal mi mute bez powodu co w tym dziwnego? Jakie wprowadzanie w blad ? Napisalem swoje przypuszczenia a to wprowadzanie w blad to na sile szukanie pretekstu.

"Ale świetnie że poruszyłeś kwestię Twojego zachowania i prowokacji: jesteś starym graczem serwera ale od kilku miesięcy odbiła Ci palma i nikt nie będzie dłużej tego znosił i tolerował. Co chwilę słyszę od graczy, adminów że Rodos to, Rodos tamto. Cały czas albo narzekasz na adminów że nie banują (bo nie ma za co), albo że banują "- Tak zgadza sie stary gracz bijacy do tego co innym sie nie podoba:).Co chwile slyszysz serio? Moze chciales napisac slyszalem bo to bylo dawno i chyba z 2-3 osob zrobiles tlumy:).Jezeli narzekam to mam ku temu powody jezeli biega aim ktory trzesie sie jak stary alkoholik a admin obserwuje go 10 runde gdzie juz 3-4 serwera wyszlo to co mam napisac dobra robota? Ja bym to zrobil w 10 sekund:).Kolejny raz odnosze wrazenie ze strasznie kolorujesz aby postawic mnie w zlym swietle.

"Wiecznie narzekasz że serwer laguje że pingi, przy czym jak się później okazało nie miałeś nawet pojęcia że to Twój config jest zrąbany." Czy wiecznosc to 3-4 razy?Kolejne kolorowanie....Tak jezeli pingi skacza 3-4razy kazdemu zaznaczam kazdemu graczowi to wina configu?I jezeli ktos laguje to tak jest bo w 3/4 sytuacji nie tylko ja zglaszalem danego lagowca:).

"Póki co to Ty mieszasz prywatne sprawy do serwera. Przecież Ty mute i bany zacząłeś wyłapywać grubo przed wspomnianą akcją. Kolejny raz mówisz nieprawdę. "- Nie ja nic nie mieszam i dostalem jednego muta przed ta akcja i to nie bylo grubo wiec 1 mute to nie jest duza ilosc i rowniez jednego bana dostalem nie kilka:).

"Ależ nikt nie stanie w niczyjej obronie - każda zbędna wypowiedź w tym temacie zostanie nagrodzona warnem. A represje za skargi są Twoim kolejnym wymysłem (nie pierwszym i pewnie nie ostatnim, ferment sam się nie zasieje) "- To jest Twoje zdanie ja mam swoje w koncu jest do tego prawo.Wszystkie represje z mojej strony maja popracie nie sa zadnymi wymyslami .Ty nazywasz fermentem ja prawda.

"Trochę za późno bo aktualnie już masz mute na zawsze do czasu wyjaśnienia Twojego zachowania na forum publicznym, tak żeby cała sieć widziała i była świadkiem że podjęliśmy kolejną próbę uspokojenia Twojego durnego zachowania. "- Wiem ze mam mute bardzo szybka reakcja. Tak cala siec widzi nasza rozmowe nazywaj to jak chcesz ja nazywam odwolaniem od bana .

"Oczywiście, że każdy ma prawo do własnego zdania "- Chociaz tutaj podzielasz moje zdanie brawo!

" Byłeś wielokrotnie instruowany że u@ nie służy do wyjaśniania spraw. Jest od tego zwykły czat, mikro a przede wszystkim FORUM na które byłeś zapraszany niezliczone ilości razy. "- Tutaj musze Cie zmartwic admin "Czarna" napisala na bialo graczowi zeby pisal na u@ bo mial pytanie w swojej sprawie wiec zasugerowalem sie tym co napisala i on nie ale ja dostalem kicka przypadek? nie sadze:). Jezeli forum nie dziala zwykly czat blokada i na mikro tez to jak mialem to zrobic? Wymagasz rzeczy niemozliwych ode mnie:(.

"Nie napiszesz ich bo ich po prostu nie ma. Chcesz tylko zasiać ferment i nic więcej, w sumie to czasem mam wrażenie że grasz chyba tylko po to żeby naprzykrzać życie innym a nie dobrze się bawi na serwerze. Twoja sprawa, ale my będziemy wyciągali konsekwencje z takiego zachowania"-Nie napisze bo nie mam logow i dokladnie nie pamietam jak bylo a nie chce zebys znowu ze mnie robil klamce.Jak pisalem wyzej dla jednych ferment dla innych prawda.Niestety zle wrazenie odnosisz . OK nie ma problemu wyciagajacie tylko traktujcie wszystkich rowno i jest takie cos jak dystans;)

" Oczywiście że będę ją przywoływał :) Zarzekasz się że się poprawiłeś ale to jest po prostu nieprawda, miałeś nie prowokować a nadal to robisz, wczoraj czytając logi stwierdziłem że to zaszło już za daleko i kazałem Czarnej dać Ci mute na zawsze z myślą że albo zgłosisz się na forum i wyjaśnię Ci to po raz tysięczny przy świadkach i potem zdejmę blokadę, albo się nie zgłosisz i nie będziesz mógł ani pisać ani rozmawiać na serwerze = nie będzie prowokacji. Dla nas obydwa rozwiązania są zwycięskie, dla Ciebie tylko jedno (to pierwsze). "-Zglaszam sie jak wyzej pisalem i malo tego bronie swojego dobrego imienia ktore jest postawione w zlym swietle! Do tysiaca to daleko ale ok potraktuje to jako metafore :).Wiadomo ze jestes na pozycji wygranej ale tylko tutaj :).Ja siebie nazywam zwyciezca bo nie balem sie napisac prawdy i postawilem sie nierownemu traktowaniu:).Wiesz kiedy nazwe Ciebie   zwyciezca? Jak powiesz mi w twarz to co pisales na serwerze ze nie uzywam mozgu i jestem niemyslacy;) Jezeli nie pamietasz przypomne wtedy co pisales resp 1.30 gracz siedzi bylo 1.20 a ja zwrocilem uwage ze siedzi dalej a Ty napisales ze jezeli ct raszuje to moze siedziec i wtedy zapytalem to w koncu moze siedziec czy nie i za chwile napisales to .A i dodales zebym nie lapal Cie za slowka. Moge sie poswiecic zrobic 250km i przyjechac na ten zlot jezeli obiecasz mi ze powtorzysz mi to w twarz.

"A ani ja ani Czarna ani Admini na pewno na to nie możemy pozwolić. " Tylko ona mnie banuje inni admini nie maja z tym zadnego problemu i nie widza przyczyny aby banowac:)

"Podsumowując: mude dostałeś na moje polecenie żeby postawić Cię pod ścianą: albo się zgłosisz na forum, dostaniesz publiczną reprymendę i ostrzeżenie, obiecasz poprawę (czyli się skończą prowokacje, utrudnianie itp) i dostaniesz unmute "- Spoko domyslam sie  wygrales BITWE postawiles na swoim gratuluje.Czekam na reprymende i ostrzezenie .Spokojnie teraz robie wszystiego zdjecia logi zapisuje zebym mial dowody na swoja obrone:) I kazde slowo bedzie starannie dobrane zgodnie z REGULAMINEM!Aby go nie zlamac !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


7 godzin temu, rodos napisał:

Co takiego napisalem oswiec mnie bo za nic w swiecie nie pamietam wraz z data . A nie chce wyjsc na klamczuszka bo to stawia mnie w bardzo zlym swietle :(.

To trochę już za późno na dbanie o swoją reputację którą bardzo skutecznie zdegradowałeś w ostatnich miesiącach. Nie będę wyciągał konkretnych logów, bo mam co robić zamiast trzepać kilkaset plików w poszukiwaniu każdego Twojego zdania. Dobrze wiesz co pisałeś, zresztą sam przyznałeś że o tym rozmawialiśmy.

7 godzin temu, rodos napisał:

Tutaj chcialbym abys mi przedstawil moja prowokacje i SPAM w moim wykonaniu wedlug mnie ja nie spamuje gdyz spam to rozsylanie duzej ilosci informacji o jednakowej tresci do nieznanych sobie osob a ja pisze 1 zdanie do jednej osoby(znanej) i tyle:).

Spam, to zalewanie u@ zgłoszeniami w ilości hurtowej bez dania szansy adminowi na reakcję, poganianie, pisanie o pierdołach które można załatwić gdzie indziej itp. itd. na przykład:

Pierwszy lepszy wybrany log:

Line 70917: L 03/11/2018 - 21:25:22: [adminchat.amxx] Chat: "ODCISKINAREKACHNIERURKINADUPIE<10348><STEAM_0:1:73955814><>" chat " admin ewert afk
Line 70827: L 03/11/2018 - 21:25:27: [adminchat.amxx] Chat: "ODCISKINAREKACHNIERURKINADUPIE<10340><STEAM_0:1:73955814><>" chat " afk
Line 70917: L 03/11/2018 - 21:25:59: [adminchat.amxx] Chat: "ODCISKINAREKACHNIERURKINADUPIE<10348><STEAM_0:1:73955814><>" chat " admin
Line 2231:  L 03/11/2018 - 21:26:10: [adminchat.amxx] Chat: "~Czarna~<713><STEAM_0:1:30551644><>" tsay "spokojnie, widze"
Line 70827: L 03/11/2018 - 21:26:22: [adminchat.amxx] Chat: "ODCISKINAREKACHNIERURKINADUPIE<10340><STEAM_0:1:73955814><>" chat " wywal afk i pingi
Line 70917: L 03/11/2018 - 21:27:01: [adminchat.amxx] Chat: "ODCISKINAREKACHNIERURKINADUPIE<10348><STEAM_0:1:73955814><>" chat " adminn

Z dzisiaj:
 

Line 3084: L 04/26/2018 - 14:42:39: [adminchat.amxx] Chat: "ODCISKINAREKACHNIERURKINADUPIE<789><STEAM_0:1:73955814><>" chat " debilek lagi"
Line 3085: L 04/26/2018 - 14:42:45: [adminchat.amxx] Chat: "ODCISKINAREKACHNIERURKINADUPIE<789><STEAM_0:1:73955814><>" chat " plus ping"

A debilek był na spect 6OteeVZ.jpg

Następne zgłoszenie lagów serwera + ciekawostka z innego loga, która wiele wyjaśnia:
 

Line 1188: L 04/21/2018 - 13:15:17: *DEAD* ODCISKINAREKACHNIERURKINADUPIE : elo
Line 1198: L 04/21/2018 - 13:18:48: *DEAD* ODCISKINAREKACHNIERURKINADUPIE : caly serwer laguje
L 04/21/2018 - 13:14:56: SpeedRun [Warn Add]: Name [ODCISKINAREKACHNIERURKINADUPIE] Warn [2] Ping [216] Loss [0] Time [177.93]
L 04/21/2018 - 13:16:03: SpeedRun [Warn Add]: Name [ODCISKINAREKACHNIERURKINADUPIE] Warn [2] Ping [354] Loss [0] Time [244.66]
L 04/21/2018 - 13:16:03: SpeedRun [Warn Add]: Name [ODCISKINAREKACHNIERURKINADUPIEN] Warn [3] Ping [433] Loss [0] Time [244.84]

Ty i ArkeologeN (jeśli pomyliłem nick - sorki, nie pamiętam) mieliście ping grubo ponad 100 i stąd te magiczne "lagi serwera".

Kolejna podobna sytuacja:
 

Line 1147: L 04/24/2018 - 14:13:10: *DEAD* ODCISKINAREKACHNIERURKINADUPIE : mam wrazenei ze serwer pinguje
Line 1149: L 04/24/2018 - 14:13:41: *DEAD* ODCISKINAREKACHNIERURKINADUPIE : ale to od serwer
Line 1151: L 04/24/2018 - 14:13:45: *DEAD* ODCISKINAREKACHNIERURKINADUPIE : te lagi
L 04/24/2018 - 14:10:56: SpeedRun [Warn Add]: Name [ODCISKINAREKACHNIERURKINADUPIE] Warn [2] Ping [189] Loss [0] Time [177.93]
L 04/24/2018 - 14:12:03: SpeedRun [Warn Add]: Name [ODCISKINAREKACHNIERURKINADUPIE] Warn [2] Ping [211] Loss [0] Time [244.66]

Kolejne:
 

Line 2175: L 04/19/2018 - 12:23:24: [adminchat.amxx] Chat: "ODCISKINAREKACHNIERURKINADUPIE<695><STEAM_0:1:73955814><>" chat " tymbark aim"
Line 2176: L 04/19/2018 - 12:23:26: [adminchat.amxx] Chat: "ODCISKINAREKACHNIERURKINADUPIE<695><STEAM_0:1:73955814><>" chat " i wh"
Line 2177: L 04/19/2018 - 12:23:37: [adminchat.amxx] Chat: "ODCISKINAREKACHNIERURKINADUPIE<695><STEAM_0:1:73955814><>" chat " tymbarj aim i wh"
Line 1786: L 03/15/2018 - 12:39:01: [adminchat.amxx] Chat: "ODCISKINAREKACHNIERURKINADUPIE<2960><STEAM_0:1:73955814><>" chat " manti resp"
Line 1787: L 03/15/2018 - 12:39:04: [adminchat.amxx] Chat: "ODCISKINAREKACHNIERURKINADUPIE<2960><STEAM_0:1:73955814><>" chat " 3 runda"
Line 1788: L 03/15/2018 - 12:39:11: [adminchat.amxx] Chat: "ODCISKINAREKACHNIERURKINADUPIE<2960><STEAM_0:1:73955814><>" chat " dalej"
Line 1884: L 03/30/2018 - 11:31:13: [adminchat.amxx] Chat: "ODCISKINAREKACHNIERURKINADUPIE<3308><STEAM_0:1:73955814><>" chat " nofeasrodjebany"
Line 1885: L 03/30/2018 - 11:31:43: [adminchat.amxx] Chat: "ODCISKINAREKACHNIERURKINADUPIE<3308><STEAM_0:1:73955814><>" chat "nofear"
Line 1886: L 03/30/2018 - 11:31:54: [adminchat.amxx] Chat: "ODCISKINAREKACHNIERURKINADUPIE<3308><STEAM_0:1:73955814><>" chat " ma aima zle skonfigurowanego"


To jest właśnie spam. Niepotrzebne zgłoszenia (czasem nawet wydumane, wymyślone), pisane wielokrotnie itp. itd. Przy każdym zgłoszeniu na u@ admini dostają sygnał dźwiękowy, co przy Twoim zalewie "zgłoszeń" i normalnych zgłoszeniach powoduje chaos, poza tym zdarzało się i zdarza nadal że takie Twoje "zgłoszenia" powodują że admini nie mają nawet szansy zauważyć tych właściwych (np. o odpałach).

+ perełka xD Domaganie się specjalnego traktowania na podstawie posiadania sajgonu w folderze z grą
 

Line 68542: L 04/24/2018 - 14:00:13: [adminchat.amxx] Chat: "ODCISKINAREKACHNIERURKINADUPIE<9137><STEAM_0:1:73955814><>" chat " mam sugestie ze powinnny byc inne zasady dla osob ktore przypadkiem maja 99S i im sie ss nei zapisuja"

Już jest zasada dla takich osób które mają 99 ssów: jeśli nie wrzucą ssów to nie dostają UB.

Przykład rzeczy, którą Ci tłumaczę od kilku-kilkunastu miesięcy i nadal rozsiewałeś plotkę że granaty są zmodyfikowane (co kilka osób wtedy podłapało). Damager czasem nie pokazuje zadanego dmg ale to nie znaczy że go nie zadałeś. Najczęściej się tak dzieje kiedy obrażenia otrzymało dużo graczy.

Line 1284: L 04/16/2018 - 16:15:36: *DEAD* ODCISKINAREKACHNIERURKINADUPIE : he znowy nie dzialaja?
Line 1286: L 04/16/2018 - 16:15:48: *DEAD* ODCISKINAREKACHNIERURKINADUPIE : bo dostal 2 na gali i nie zabralo mu hp:)

Kolejny naskok na adminów:

Line 62: L 04/07/2018 - 00:44:26: *DEAD* ODCISKINAREKACHNIERURKINADUPIE : holly wiesz za co dostalem bana?
Line 64: L 04/07/2018 - 00:44:33: ODCISKINAREKACHNIERURKINADUPIE : ze pow do Ciebie czesc vipie,d

Utrudnianie pracy adminom. Ciężko się pracuje kiedy podejrzani gracze są przez Was uprzedzani :)

*DEAD* ODCISKINAREKACHNIERURKINADUPIE : jasiu skarza sie gracze
*DEAD* ODCISKINAREKACHNIERURKINADUPIE : ze no reciol!
8 godzin temu, rodos napisał:

Tutaj rowniez nie wiem o jakie prowokacje chodzi przypomnij mi.Dlaczego wprowadzilem w blad admina? Jezeli wchodze na serwer i nagle dostaje 1500min nie lamiac regulaminu to chyba logiczne jest ze mogl ktos sie pomylic wiec to napisalem ze chyba ktos sie pomylil i dal mi mute bez powodu co w tym dziwnego? Jakie wprowadzanie w blad ? Napisalem swoje przypuszczenia a to wprowadzanie w blad to na sile szukanie pretekstu. 

Ano właśnie z tym ungagiem to było wprowadzenie w błąd admina, dlatego został nałożony na nowo. Ale tutaj sprawa pozostaje otwarta, bo mute nie jest (jeszcze) traktowane tak samo jak zwykły ban.

8 godzin temu, rodos napisał:

Tak zgadza sie stary gracz bijacy do tego co innym sie nie podoba:)

Ale to nie ma nic do rzeczy, dlaczego zawsze jak się krytykuje Wasze zachowanie to się pojawia ten denny argument "macie problem bo was bije"? :x

8 godzin temu, rodos napisał:

Co chwile slyszysz serio? Moze chciales napisac slyszalem bo to bylo dawno i chyba z 2-3 osob zrobiles tlumy:)

Od kilku tygodni jestem na urlopie i nadal dostaje te skargi ;) No chyba nie myślisz że dałbym Ci doprowadzić do sytuacji że 30 osób by się notorycznie na Ciebie skarżyło? Nigdy w życiu, m.in. dlatego dostałeś mute. Nie dało się z Tobą normalnie załatwić tego problemu, to sięgnąłem po drastyczniejsze środki.

8 godzin temu, rodos napisał:

Jezeli narzekam to mam ku temu powody jezeli biega aim ktory trzesie sie jak stary alkoholik a admin obserwuje go 10 runde gdzie juz 3-4 serwera wyszlo to co mam napisac dobra robota? Ja bym to zrobil w 10 sekund:).Kolejny raz odnosze wrazenie ze strasznie kolorujesz aby postawic mnie w zlym swietle.

W 10 sekund to możesz mute dostać ale w 10 sekund nie sprawdzisz gracza i nie nagrasz mu dema. Masz słabe pojęcie o adminowaniu i zasadach tutaj panujących. Każde zgłoszenie musi zostać sprawdzone i admin na każdego bana musi mieć dowody (czyli demko, ewentualnie ssy). Rzadko kiedy posiłkujemy się HLTV. Tłumaczyliśmy Ci to setki razy - zgłoszenie nie znaczy że ktoś dostanie bana z automatu. Nadal nie potrafisz tego zrozumieć i uszanować. Przypomnieć Ci Twój lament jak dostałeś ssy? No właśnie. Nikt nie chce dostać bana za darmo i nikt nie chce nikomu dawać bana za darmo, dlatego sprawdzamy a nie banujemy na ślepo.
A to że się trzęsie jak alkoholik czy jak crossfitowec po siłce nie ma nic do rzeczy.
Nic nie koloryzuję bo nie powinienem tego robić, nie muszę i nie mam w tym żadnego celu. Nikt się na nikogo nie uwziął. Przypomnę i zaznaczę że problem z Twoim zachowaniem nie trwa od wczoraj tylko od kilku miesięcy (!), były próby przywrócenia Cię do porządku na serwerze i poza nim ale nie przyniosły skutku.

8 godzin temu, rodos napisał:

Czy wiecznosc to 3-4 razy?Kolejne kolorowanie....Tak jezeli pingi skacza 3-4razy kazdemu zaznaczam kazdemu graczowi to wina configu?I jezeli ktos laguje to tak jest bo w 3/4 sytuacji nie tylko ja zglaszalem danego lagowca:).

Nie skoki czyjegoś pingu są wynikiem Twojego cfg tylko to że miałeś lagi było efektem tego że miałeś w cfg wpisane jakieś dziwne rzeczy. Jakie kolorowanie? Wyżej wrzuciłem screena i loga jak wygląda Twoje narzekanie na lagowanie i wysoki ping. Poza tym, do znudzenia tłumaczyliśmy: to, że komuś raz skoczy ping czy skacze bez negatywnych skutków, nie znaczy że go wyrzucimy/zbanujemy za ping. Większość Twoich zgłoszeń o lagach/pingach to są sytuacje w których komuś skoczył na chwilę ping.
W 3/4 sytuacji to właśnie zgłaszasz skoki, poza tym przypominam że nie jesteś adminem więc nie widzisz kto i co zgłasza.

8 godzin temu, rodos napisał:

Nie ja nic nie mieszam i dostalem jednego muta przed ta akcja i to nie bylo grubo wiec 1 mute to nie jest duza ilosc i rowniez jednego bana dostalem nie kilka:).

Mieszasz mieszasz, przypomnij sobie kiedy była ta sytuacja a kiedy zacząłeś dostawać mute. A gwoli ścisłości byłeś jedną z pierwszych osób które dostały czasowego gaga po dodaniu pluginu (dostałeś go ode mnie). 2 miesiące temu około. Nikt się na Tobie nie odgrywa za jakieś prywatne banały. Coś Ci się chyba pomyliło z innym serwerem.

8 godzin temu, rodos napisał:

To jest Twoje zdanie ja mam swoje w koncu jest do tego prawo

Owszem masz, dopóki nie wchodzisz swoim zdaniem w wolność innego gracza co wielokrotnie uczyniłeś.

8 godzin temu, rodos napisał:

Tutaj musze Cie zmartwic admin "Czarna" napisala na bialo graczowi zeby pisal na u@ bo mial pytanie w swojej sprawie wiec zasugerowalem sie tym co napisala i on nie ale ja dostalem kicka przypadek? nie sadze:). Jezeli forum nie dziala zwykly czat blokada i na mikro tez to jak mialem to zrobic? Wymagasz rzeczy niemozliwych ode mnie:(.

No i prawidłowo mu napisała, sprawy serwera również można załatwiać na u@ (ale nie wszystkie i nie zawsze).
Ja wymagam tylko tego żebyś się zachowywał tak żebyś nie musiał dostawać ani upomnień ani mute czy banów :)

8 godzin temu, rodos napisał:

Nie napisze bo nie mam logow i dokladnie nie pamietam jak bylo a nie chce zebys znowu ze mnie robil klamce.Jak pisalem wyzej dla jednych ferment dla innych prawda.Niestety zle wrazenie odnosisz . OK nie ma problemu wyciagajacie tylko traktujcie wszystkich rowno i jest takie cos jak dystans;)

Prawda jest wtedy kiedy ma pokrycie w rzeczywistości. Prawdą nie jest robienie na złość innej osobie bo kupiła VIPa i tym samem wsparła serwer. Prawdą nie jest że 31 osób sprawdzisz w 10 sekund. I prawdą nie jest, że ping ponad 100 oznacza automatycznego kicka. I tak dalej i tak dalej...
Dobrze że o dystansie wspomniałeś, bo naprawdę by Ci się przydał. Wierz mi, gdybyśmy nie mieli dystansu to już dawno byś napisał odwołanie.

8 godzin temu, rodos napisał:

Zglaszam sie jak wyzej pisalem i malo tego bronie swojego dobrego imienia ktore jest postawione w zlym swietle! Do tysiaca to daleko ale ok potraktuje to jako metafore :)

Wiesz jak najlepiej obronisz swoje dobre imię? Bijąc się w pierś i poprawiając swoje zachowanie. Mógłbyś tu całą książkę napisać ale nic to nie da, jeśli nie zmienisz swojego zachowania na serwerze. Zacznij słuchać poleceń admina, zachowywać się odpowiednio, postaw się na miejscu admina i zrozum że spam, fałszywe oskarżenia, ferment i płacz nie pomagają :] No i że zgłoszenia trzeba sprawdzić, a nie banować na ślepo.

8 godzin temu, rodos napisał:

Wiadomo ze jestes na pozycji wygranej ale tylko tutaj :).Ja siebie nazywam zwyciezca bo nie balem sie napisac prawdy i postawilem sie nierownemu traktowaniu:).

Nierównemu? Przypomnę że osoby które zachowują/zachowywały się identycznie jak Ty również mają bana/mute: Eli - perm, Zenith - mute. To jest nierówne traktowanie? Może wobec Eliego ale tylko dlatego że on swoją przygodę z Multi-Head zakończył dawno temu, kiedy jeszcze nie było mute na serwerze w takiej postaci w jakiej jest obecnie. A jedynym zwycięzcą tutaj może być... Serwer. Ani ja ani Ty nie rywalizujemy ze sobą. Nie ma rywalizacji - nie ma zwycięzcy. Ani przegranego.

8 godzin temu, rodos napisał:

Jak powiesz mi w twarz to co pisales na serwerze ze nie uzywam mozgu i jestem niemyslacy;) Jezeli nie pamietasz przypomne wtedy co pisales resp 1.30 gracz siedzi bylo 1.20 a ja zwrocilem uwage ze siedzi dalej a Ty napisales ze jezeli ct raszuje to moze siedziec i wtedy zapytalem to w koncu moze siedziec czy nie i za chwile napisales to .A i dodales zebym nie lapal Cie za slowka

A owszem, powiedziałem Ci żebyś ruszył głową, zaczął myśleć i pomyślał że skoro CT raszują TT z każdej strony to jest to oczywiste że nie wyjdą z respa do 1:30.
To jest podobna historia jak z pingiem - jest zapis taki i taki ale to nie znaczy że jest kategorycznie egzekwowany bez względu na to jak wygląda rozgrywka. Idąc logiką w tamtej sytuacji i wielu podobnych musielibyśmy zbanować 15 osób za resp, bo nie mieli szans z niego wyjść.

Tak, dodałem żebyś nie łapał mnie za słówka bo zacząłeś rozgadywać na prawo i lewo że zakaz kampienia na respie nie obowiązuje, co spowodowało zamieszanie i wprowadziło w błąd nowych graczy.

8 godzin temu, rodos napisał:

Moge sie poswiecic zrobic 250km i przyjechac na ten zlot jezeli obiecasz mi ze powtorzysz mi to w twarz.

Zapraszam, pogadasz sobie z Malu i Aquaxem o białku, pomierzycie sobie bicki i takie tam. Ale nie oczekuj że ja tam będę, skoro nawet się na niego nie zapisałem.

8 godzin temu, rodos napisał:

Tylko ona mnie banuje inni admini nie maja z tym zadnego problemu i nie widza przyczyny aby banowac:)

Jeśli jest Czarna (lub ja) na serwerze i są inni admini, to takie decyzje albo podejmujemy wspólnie albo my je podejmujemy jako opiekunowie serwera. A jeśli nas nie ma to decyzja należy do nich. Weź pod uwagę że Czarna w zasadzie jest niemalże cały dzień albo na serwerze albo w jego zasięgu co daje mylne wrażenie że inni admini nic nie robią.

8 godzin temu, rodos napisał:

Spoko domyslam sie  wygrales BITWE postawiles na swoim gratuluje

Pisałem wyżej - ani ja ani Ty nie możemy ani wygrać ani przegrać, bo nikt tutaj nie rywalizuje. Mute było "zaproszeniem" na forum w celu wyjaśnienia sobie pewnych rzeczy, a nie zaproszeniem do wyścigu.

8 godzin temu, rodos napisał:

Spokojnie teraz robie wszystiego zdjecia logi zapisuje zebym mial dowody na swoja obrone:)

Jesteśmy spokojni : Jeśli Twoje zachowanie się poprawi to nawet nie będziesz musiał ich użyć. Dopóki grasz i zachowujesz się poprawnie nikt Ci nic nie robi i nie zrobi :)

9 godzin temu, rodos napisał:

I kazde slowo bedzie starannie dobrane zgodnie z REGULAMINEM!Aby go nie zlamac !

Byleby się to nie skończyło tak jak ostatnio czyli szukanie furtek w regulaminie i dziury w całym :)

Co do logów - powybierałem jakieś losowe, stety lub niestety nie mam ani czasu ani sił na przegrzebywanie kilku miesięcy Twojej działalności. Reprezentują tylko pewną próbkę Twoich "możliwości" ale myślę że jak każdy sobie wyobrazi że podobne sytuacje występują niemal codziennie od kilku miesięcy, to trochę tego jest. Tak, to są pierdoły. Pierdoły które się zbierają. Pierdoły które zaczęły przybierać na sile i na częstotliwości, więc w końcu wypadało coś z tym zrobić.

Skonsultowałem Twoje odwołanie i tak jak napisałem zostanie Ci odblokowana możliwość pisania i rozmawiania.
Tak jak pisałem wyżej, jak postawisz się w sytuacji innych graczy i adminów to sam powinieneś zrozumieć że takie zachowanie nie wszystkim i nie każdemu odpowiada, zwłaszcza jeśli jawnie wjeżdżasz komuś na ambicje czy krytykujesz czyjąś pracę/decyzję/zakup.

Mam nadzieję że przemyślisz cały ten wątek, wyciągniesz odpowiednie wnioski i nie będziemy musieli więcej spotykać się w takich okolicznościach na forum. Mam również nadzieję, że nigdy więcej nie będę musiał wyciągać jakichkolwiek konsekwencji.

Pozdrawiam, życzę miłej gry.
Prokurator Kazimierz Jan Zdolny :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...