Skocz do zawartości
__KillerMaster__

[POZYTYWNE]Odwołanie od bana __KillerMaster__

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:__KillerMaster__
Godzina, data zdarzenia:21:00 27.04.2018
Mapa:css_mirage
STEAM_ID / IP:94.254.183.2
Uzasadnienie:Dostałem bana za bugówanie st rozumiem na miejscu admina tez bym dal bana ale nie bugowalem tylko milem troszke kos i sprzedawalem za nawet trosze ceny na moje zycie mowie naprawde nie bugowalem prosze o ubana to moj ulubiony serwer :( Prosze

__KillerMaster__

 

Edytowane przez __KillerMaster__
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tutaj dowody:

Lt8cGaG.jpg

Ale chciałbym coś zakomunikować administracji. 
W większości przypadków gracze nie panują nad tym, że bugują im się skrzynki, klucze, czy ST i w sumie dawanie za to banów jest bez sensu w pewnym zakresie, bo to nie ich wina, lecz paczki. Owszem, niektórzy wykorzystują/wykorzystywali to, że bug dał im następujące przedmioty i to zachowanie potępiam, ale istnieją też właśnie Ci, którzy przypadkowo to dostali i nie jest to przez nich mile widziane na koncie.

@VisTeR.' trzeba coś zrobić w końcu z pluginem, bo napewno coś jest nie tak, skoro nawet niektórzy stali gracze serwera dostają takie rzeczy do ekwipunków na swoich kontach..

A i chciałbym dodać, że bugowanie występuje tylko u graczy NS, więc pewnie coś z tym jest nie tak.

#EDIT: Myślę też, że mimo wszystko graczowi należy się UB, pod warunkiem usunięcia przez SA stattraków i do wyjaśnienia sprawy z bugowaniem.

Edytowane przez VEX`
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tego co mi jeden gracz mówił wystarczy wystawić coś na rynku za 3000st i się już buguje ale ile w tym prawdy to nwm (nie zamierzam sprawdzać) i mam jeszcze pytanko czemu nie działają komendy /daj /wymien itp.??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 godziny temu, __KillerMaster__ napisał:

Twój nick podczas gry:__KillerMaster__
Godzina, data zdarzenia:21:00 27.04.2018
Mapa:css_mirage
STEAM_ID / IP:94.254.183.2
Uzasadnienie:Dostałem bana za bugówanie st rozumiem na miejscu admina tez bym dal bana ale nie bugowalem tylko milem troszke kos i sprzedawalem za nawet trosze ceny na moje zycie mowie naprawde nie bugowalem prosze o ubana to moj ulubiony serwer :( Prosze

__KillerMaster__

 

Tak tak. Ktoś na pewno kupił by kosy za prawie 200tyś ST.... czekaj bo uwierzę. 

1 godzinę temu, VEX` napisał:

Tutaj dowody:

Lt8cGaG.jpg

Ale chciałbym coś zakomunikować administracji. 
W większości przypadków gracze nie panują nad tym, że bugują im się skrzynki, klucze, czy ST i w sumie dawanie za to banów jest bez sensu w pewnym zakresie, bo to nie ich wina, lecz paczki. Owszem, niektórzy wykorzystują/wykorzystywali to, że bug dał im następujące przedmioty i to zachowanie potępiam, ale istnieją też właśnie Ci, którzy przypadkowo to dostali i nie jest to przez nich mile widziane na koncie.

@VisTeR.' trzeba coś zrobić w końcu z pluginem, bo napewno coś jest nie tak, skoro nawet niektórzy stali gracze serwera dostają takie rzeczy do ekwipunków na swoich kontach..

A i chciałbym dodać, że bugowanie występuje tylko u graczy NS, więc pewnie coś z tym jest nie tak.

#EDIT: Myślę też, że mimo wszystko graczowi należy się UB, pod warunkiem usunięcia przez SA stattraków i do wyjaśnienia sprawy z bugowaniem.

Nie panują?? Pisałem przecież o tym że nie ma bana za normalną sprzedaż ST. Powiedz mi jak przypadkiem można dostać 500 000 ST? Dla mnie to jest nierealne.

Samo nic się nie robi.  

Tutaj nie masz racji bo ten błąd występował u Steam jak i NS. 

Przed chwilą skończyłem poprawkę do pluginu.  Powinno to pomóc.  Przynajmniej nie będzie tego błędu co dotychczas.  

Na koniec. Błąd polegał na tym że za sprzedaż dostawałeś 2x więcej ST.  U osoby kupującej działało to normalnie. 

 

Informacja ogólna. Wyczyściłem wszystkie konta na serwerach na których widziałem próbę bugowania. Jeżeli komuś nie pasuje niech listy żalu napisze na pw lub zostawi to dla siebie. 

Gracz dostaje UB. Myślę że wszystko wyjaśniłem. Zamek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...