Skocz do zawartości
waco

[ODRZUCONE]waco placo na admina

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: waco
Wiek: 20
Doświadczenie (w byciu adminem): niedawno odszedłem z większej sieci serwerów na której pełniłem rolę administratora serwera, w przeszłości posiadałem własne serwery
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 10
Staż w CS-sie: od małolata
Steam / NonSteam: steam
Dlaczego Ty: sporo czasu spędzam na serwerze, posiadam doświadczenie
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 3-4
Kontakt: steam
Link do GameTracker'a:
https://cache.gametracker.com/player/Waco/80.72.43.106:27027/

Edytowane przez waco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na chwilę obecną jestem na NIE:

-w ogóle nie słyszałem Ciebie na micro (może masz 10 lat zamiast 20 )

-AMXX na 10 - potrafisz wpisać wszystkie komendy z głowy a może pluginy też piszesz

Jak dla mnie przesadzone to podanie ale może się mylęo.O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na micro gadam praktycznie cały czas w każdej rundzie.

Posiadałem własne serwery więc umiejętność posługiwania się AMX, edytowaniem pluginów itp. to żaden problem, nic przesadzone, po prostu kiedyś byłem małolatem, którego ciężko było oderwać od komputera haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja również jestem na NIE:
Ledwo przegrałeś 30 godzin i od  razu składasz podanie na admina, większość graczy Cie pewnie nie zna albo kilka razy Cie tylko widzieli. Nie wiem jak z Twoja kulturą bo ja również średnio Cie kojarzę. Nic nie zgłaszasz na U@, niczym sie nie wyróżniasz. Jedyny plus to Twoja znajomość AMX (o ile jest taka jak mówisz, w co wątpie) :) 
Pograj  z  nami dłużej, daj sie poznać, pokaż sie z jak najlepszej strony  i dopiero za jakiś czas złóż podanie, może wtedy będe na TAK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Póki co jestem neutralny, bardziej na NIE, gdyż nie widuję Cię zbyt często, ale także nie podpadłeś, czyli 50/50. Proponuję pograć jeszcze trochę, dać się poznać i spróbować raz jeszcze. Powodzenia w grze i do zobaczenia na serwerze! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na teraz również jestem na nie. Jesteś jeszcze świeżym graczem na serwerze, raczej mało widocznym, również mam wątpliwości co do znajomości amx, podanie ogólnie cienkie.. Pograj troche i spróbuj za jakiś czas :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety nie tym razem. Co z tego, że nabiłeś wymagane godziny do podania jeśli w tym czasie niczym się nie wyróżniłeś. Zupełnie jak hltv - jest bo jest i nic poza tym tyle, że Ty w przeciwieństwie do hltv giniesz i zabijasz :P Gdyby nie to, że kupiłeś vipa przez co mam Cię w znajomych to pewnie bym nie wiedziała, że u nas grasz a spędzam na serwerze całkiem sporo czasu.  Nie widziałam też zgłoszeń na u@ albo było ich tak mało, że mogę nie pamiętać. Pograj jeszcze jakiś czas, zacznij się udzielać na serwerze, daj się poznać adminom i graczom i wtedy spróbuj ponownie złożyć podanie. ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...