Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Co do

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie mam pare slaw do ogarniecia 

Po 1. Kiedyś byłem donatorem to czemu nie mam tej rangi? 

Po 2. Ja nie byłem z wami Rok Tylko więcej bo zalozylem konta w 2015 Roku a pisze ze 2017 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, Plaga napisał:

Po 1. Kiedyś byłem donatorem to czemu nie mam tej rangi? 

Wyjaśniałem Ci to X czasu temu - masz dwie opcje: napisać do Aquaxa ze swoimi danymi i on Ci doda donatora lub odpowiedni kwit na PW do mnie/S@.

Godzinę temu, Plaga napisał:

Po 2. Ja nie byłem z wami Rok Tylko więcej bo zalozylem konta w 2015 Roku a pisze ze 2017 roku

No to musiałeś sobie chyba założyć jakieś inne konto w takim razie bo Twoje aktualne konto zostało założone 23 lutego 2017 roku. Założyłeś je przed awarią o której wspomniał Master.

@Master jeśli dobrze pamiętam to jego konto nie łapie się w okres awarii i w okres który uległ "uszkodzeniu". Konta sprzed awarii mają oryginalną datę rejestracji. Tylko konta z pewnego zakresu czasu (bodajże 2-4 miesiące) były "popsute" albo przepadły.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, Plaga napisał:

Nie to jest moje jedyne konta ktore zalozylem w 2015

 Konta z 2015 roku mają oryginalną datę rejestracji (patrz np. moje czy Mastera). Poza tym każde przywracane/odzyskiwane po awarii konto otrzymywało IP systemowe jako pierwsze z zachowaniem daty rejestracji. Twoje konto ma oryginalną datę konta i Twoje oryginalne (ówczesne) IP z którego założyłeś konto. Nie posiadasz IP systemowego czyli przed 23 lutym 2017 Twojego konta nie było na MH. A jeśli straciłeś konto przez awarię to na pewno nie było z 2015 roku.

Dam Ci przykład:
SUNN #URLOP - rejestracja: 22.02.2015 - pierwsze IP: systemowe (bo konto było przywrócone)
Master - rejestracja: 21.06.2014 - pierwsze IP: systemowe (jak wyżej).
Plaga - rejestracja 23.02.2017 - pierwsze IP: 31.*.**.** (brak systemowego, pierwsza aktywność Twojego konta na MH).

tl;dr nie ma nawet śladu że Twoje konto było kiedykolwiek na MH przed 23.02.2017.

No i to by było na tyle, bo co by się nie działo i tak data rejestracji nie podlega modyfikacji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, Plaga napisał:

To Ja nie wiem

Ale my wiemy. Zarejestrowałeś się w lutym 2017 roku. Albo pomyliłeś konta albo pomyliłeś sieci.

Sprawa daty rejestracji - zakończona, sprawa rangi w toku na PW. W takim razie zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...