Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym zauważyć, że potrzebna jest poprawka regulaminu, dziś przedstawiam problem z poddziałem posty:

podpunkty 8,9,10 powinny zawierać podpunkty

  1. Pisania tylko i wyłącznie "WIELKIMI LITERAMI".
  2. Pisania na zmianę "WiElKiMi i MaŁyMi LiTeRaMi".
  3. Pisania "Każdego Słowa Wielką Literą"

 

  1. Pisania tylko i wyłącznie "WIELKIMI LITERAMI".

a/ WIELKICH LITER używamy by podkreślić ważne słowo,nadużywanie będzie karane .

  1. Pisania na zmianę "WiElKiMi i MaŁyMi LiTeRaMi".

a/ Całkowicie zakazuje się pisania w ten sposób.

  1. Pisania "Każdego Słowa Wielką Literą".

a/ Wielką literą piszemy tylko i wyłącznie: imiona,nazwiska,nazwy własne i wszystkie inne zgodnie z zasadami pisowni występującymi w języku polskim.

 

podpunkty : 11 i 13

 

  1. Pisania całej wypowiedzi pogrubioną czcionką, pochyloną czcionką, podkreśloną czcionką, przekreśloną czcionką - stosujemy tylko po to, żeby podkreślić znaczenie danego słowa w poście.
  2. Zabrania się pisania całego postu kolorem. Ten punkt tyczy się także moderatorów, administratorów! Kolory są po to, aby podkreślić jakieś ważne słowo etc.

 

 

  1. Pisania całej wypowiedzi pogrubioną czcionką, pochyloną czcionką, podkreśloną czcionką, przekreśloną czcionką - stosujemy tylko po to, żeby podkreślić znaczenie danego słowa w poście.

a/ maksymalnie ~10% wypowiedzi może być pisana pogrubioną czcionką, pochyloną czcionką, podkreśloną czcionką, przekreśloną czcionką.

  1. Zabrania się pisania całego postu kolorem. Ten punkt tyczy się także moderatorów, administratorów! Kolory są po to, aby podkreślić jakieś ważne słowo etc.

a/ Przez "pisania całego postu kolorem" rozumiemy pisanie posta kolorem innym niż domyślny.

b/ maksymalnie  ~10% wypowiedzi może być pisana kolorem innym niż domyślny, pomijając kolory czerwony i zielony, które przeznaczone są tylko dla wyższej administracji.

 

 

Oczywiście daje tylko przykład, jak powinno to zostać poprawione, administracja zrobi, to co uważa za słuszne, ale przy obecnym regulaminie te podpunkty można łamać bezkarnie :)

Pozdrawiam,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


matura rozszerzona z matematyki juz za mna wiec wypada mi zapytac co w sytuacji gdy post zawiera 30 slow a chcemy podkreślić 6 slow kolorem?  XDDDD

 

 

P.S ogolne przesłanie jest takie ze nie warto wprowadzac ograniczeń liczbowych bo kazdy post jest inny i i kazdy inaczej sie wypowiada  

 

P.S 2

Nie wiem czemu ale mam @SUNN. #URLOP oznaczonego w polu tekstowym i nie moge tego usunac piszac z telefonu tak wiec korzystajac z okazji serdecznie go pozdrawiam  :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


5 godzin temu, Master napisał:

matura rozszerzona z matematyki juz za mna wiec wypada mi zapytac co w sytuacji gdy post zawiera 30 slow a chcemy podkreślić 6 slow kolorem?  XDDDD

Czyli powinieneś wiedzieć czym jest falowany znak(podwójnego nie jestem  w stanie wykonać na klawiaturze.

"~" ma oznaczać przybliżoną wartość i ty dobrze wiesz że taka poprawka jest konieczna jeżeli chcemy uniknąć kolorowego forum.

W tym momencie mój post nie łamie żadnego punktu regulaminu, ponieważ:

-całość wypowiedzi nie jest na kolorowo( pomijamy fakt że kolor domyślny też jest kolorem co łamie regulamin)

W jaki sposób moderator ma walczyć z  takim działaniem?

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...