Skocz do zawartości
Marijuana1991

[ZAMKNIĘTY]Odwolanie od perma (bana)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam drogie Panie i Panów

Pisze do was bo dostalem bana na only DD2 80.72.43.106: 27027

chcial bym wrucic do gry bo fajnie sie tam gralo i gra i jest mi bardzo pzykro z tego powodu co zrobilem :/ nie opanowalem sie glupio mi tez :/

niestety juz mialem 2-3 bany takie .. :/ ale jak sami wiecie nervy czasami grajo duzo rolle w tym ale da sie to zmienic..i  Opanowac i to zrobilem bo pracowalem nadtym.  i nauczylem sie opanowac w ten grze nervy

mam nadzieje ze zrozumiecie mnie ze mi przykro jest i zle sie zachowalem nie powturzy juz takie cos juz obiecuje wam to .. prosze bardzo o Ub

PS: pozdro Marijuana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co ja pacze :D Kogo moje oczy paczą :D po pierwsze podaje wite i siemasz Marijuanna ;)

Po tak długim czasie od zaszłego nieporozumienia być może coś zrozumiałeś i się zmieniłeś.

Jeżeli choć trochę moje słowo się liczy w tym temacie to jestem za UnBan'em.

3m się pozdro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 13.05.2018 o 02:09, Marijuana1991 napisał:

chcial bym wrucic do gry bo fajnie sie tam gralo i gra i jest mi bardzo pzykro z tego powodu co zrobilem :/

Nam też. Ale co zrobimy, nic nie zrobimy. Na siłę to można gwoździa wbijać.

W dniu 13.05.2018 o 02:09, Marijuana1991 napisał:

niestety juz mialem 2-3 bany takie .. :/ ale jak sami wiecie nervy czasami grajo duzo rolle w tym ale da sie to zmienic..i  Opanowac i to zrobilem bo pracowalem nadtym.  i nauczylem sie opanowac w ten grze nervy

Ile razy już to słyszałem... ;>

Ale tym razem już nie dam się tak podejść. Po pierwsze - na odwołanie się miałeś 48h, a nie kilka miesięcy. Po drugie - dwa razy dałem się zrobić na Twoje obietnice i dwa razy się przejechałem.

Co prawda swego czasu zgody nie otrzymałeś ale po kolejnej konsultacji z szanownym gremium jednak dostaniesz szansę ale: tak jak wyżej pisałem - czas na odwołanie minął więc jedyna opcja na UB to wykupienie UB SMSem lub przelewem. ALE pamiętaj że jest to opcja jednorazowa i co najważniejsze: jak znowu obrazisz i zwyzywasz to dostaniesz perma.

To jak? Wracasz na takich zasadach?  Wyboru wielkiego nie masz tzn. jak nie przyjmujesz powyższych warunków to nie widzę tutaj szansy na cokolwiek. 

.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 godziny temu, SUNN. #URLOP napisał:

o prawda swego czasu zgody nie otrzymałeś ale po kolejnej konsultacji z szanownym gremium jednak dostaniesz szansę ale: tak jak wyżej pisałem - czas na odwołanie minął więc jedyna opcja na UB to wykupienie UB SMSem lub przelewem.

-Jeżeli naprawde uwielbiasz ten serwer i chcesz wrócić w grono elity radziłbym się zastosować do wyżej wytycznych przez @SUNN. #URLOP , bo być może kolejnej szansy nie będzie. 

Pamiętaj że to tylko gra i nie ma co przesadzać z nerwami ;)   .. Ja też miałem czasem problem sie powstrzymać ale myślę że jest (Okej?)

 

;) Pozdrawiam ~P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chcieliśmy dać Ci szansę jednak temat nie może tak wisieć w nieskończoność.  Brak zainteresowania  z Twojej strony nie pozostawia nam zbyt dużego wyboru. Ale przynajmniej widać czarno na białym a w tym wypadku raczej biało na czarnym jak bardzo zależy Ci na ub skoro od czasu napisania tematu nawet się tutaj nie zjawiłeś. :S

asdasdadas.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...