Skocz do zawartości
hasta

[ZAMKNIĘTY]odwolanie hasta =D

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: hasta

Godzina, data zdarzenia: 16.05.2018, 13:26

Mapa: de_dust2

STEAM_ID / IP: STEAM_0:0:3013762

Uzasadnienie: Otrzymałam MUTE na 360 minut, powód? :

*DEAD* hasta :  jakas czarna
sama jestes JAKAS
hamuj troche\
*DEAD* hasta :  bije

Nie jest to ani naruszenie regulaminu, ani żadna obraza, więc o co chodzi? Nie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powód jest taki. Odkąd wbiłaś wczoraj cały czas prowokujesz głupiutkimi tekścikami jak ktoś Cie zabije do tego obrażasz za co już zdążyłaś wyrwać bana. Do tego miałam też zgłoszenie na pw od pewnej osoby, że sobie nie życzy takich tekstów w swoją stronę za co nie zostałaś już wczoraj ukarana bo wyszłaś. Nie potrafisz po prostu wejść na serwer i grać? Każdy przychodzi pograć w miarę miłej atmosferze a nie wysłuchiwać jak się ktoś z niego wyśmiewa i komentuje, że jest jakiś. Już bym się nie dziwiła gdyby to jakiś trzynastolatek wypisywał i wygadywał ale dziewczynie to już raczej nie wypada w taki sposób się zachowywać.  Może Tobie pasuje jak Ciebie wyśmiewają ale innym niekoniecznie. Dlatego też dostałaś 360 na ochłonięcie bo my nie będziemy co 30 sek prosić o spokój i kulturę. Jest to też pewna forma ostatecznego ostrzeżenia - kolejne będą bany bo co za dużo to jednak nie zdrowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ze swojej strony uważam, że odwołanie jest tutaj niepotrzebne. Proponuję zaprzestania zbędnych dialogów, rzucania na siebie uwag itp :). Serwer służy do spędzania miło czasu, w luźnej atmosferze. Najlepszym rozwiązaniem tej kwestii, jest obiecanie, że to się więcej nie powtórzy :). Szanujmy się i weselmy! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po pierwsze to nie był ban tylko mute. Gdyby hltv się nie popsuło i nagrywało głos tak jak wcześniej to byłby dowody co za tym idzie byłby ban bo jesteśmy cierpliwi do czasu. A że nie miałam dowodów a  upominanie moje i @mystiq' 'a  co 30 sek nie pomagało to w ramach nagrody zastosowałam tylko i wyłącznie mute.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...