Skocz do zawartości
paTiTekツ

[ODRZUCONE]Wakacje paTiTka :x

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry:paTiTekツ
Godzina, data zdarzenia;  teraz ..
Mapa: wiocha
STEAM_ID / IP:STEAM_0 : 0 : 183441796
Uzasadnienie:Witam. Otoz mam taki problem ze po 2 tygodniowej grze na serwerowni  dowiedzialem sie ze w regulaminie ogolnym pisze ze "zakaz grania na steamie z aktywnym vac banem". Otoz vaca dostalem na grze cs go przez to ze chcialem celowo zakonczyc gre przez sposob na jaki cierpialem " cheaty innych graczy". Gram na waszej serwerowni na cod 200 na steamie, mam premium. Moje pytanie brzmi czy vac ban z innych gier ma wplyw na gre cs 1:6. To tak jak bym mial buty adidasa na sobie i chcial wejsc do sklepu nike i by mnie wywalili xD Zalosne :d jesli nie da rady o unbana to jest mozliwosc zwrocenia mi premium na "Konto no steam"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teraz, Marshallek napisał:

Możesz wykupic UB/zrobić reklamy. Polecam grac wtedy na nowym Steam lub na NSie :)

mam placic za to ze dodaliscie bezmysle taki punkt ktory wgl nie ma sensu? Zalosne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 minuty temu, Marshallek napisał:

Możesz wykupic UB/zrobić reklamy. Polecam grac wtedy na nowym Steam lub na NSie :)

Nie musi kupować UB, a jedynie zmienić konto steam lub grać na NS.

@paTiTekツ Wszystko jasne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


no wlasnie nie wszystko :d chcialbym aby sie @SUNN. #URLOP wypowiedzial na ten temat :d nie rozumiem co ma wspolnego vac z innej gry z cs 1.6 :d Po drugie nie mam zamiaru placic zeby miec nowego steama bo jakis za przeproszeniem "malo inteligentny pan wymyslil sobie bez sensowny punkt"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@paTiTekツ UB nie musisz kupować. Wystarczy że zmienisz konto steam na czyste lub będziesz grał na non-steamie. Wykupione usługi zostaną Ci przeniesione na nick+hasło lub nowy SteamID. Ale tak czy siak Twoje konto z banem VAC pozostanie zbanowane.

12 godzin temu, paTiTekツ napisał:

Otoz vaca dostalem na grze cs go przez to ze chcialem celowo zakonczyc gre przez sposob na jaki cierpialem " cheaty innych graczy".

Najgłupsza rzecz jaką mogłeś zrobić ;) Sam sobie przykleiłeś łatkę czitera. Sam sobie zrobiłeś na złość.

Kup nowego steam albo zainstaluj NS, potem zgłoś się na PW z danymi (nowym i starym SteamID lub starym SteamID i nickiem+hasło) to przeniosę Ci zakupione usługi.

PS. Nie, nie zwracamy pieniędzy za zakupione usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...