Skocz do zawartości
PassatyNieMaBANA3

[ODRZUCONE]Odwołanie od bana

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

Gram sobie normalnie w csa na serwerze cs go mod 2 i spokojnie sobie gram, aż tu nagle dzisiaj o godzinie 23:00:34 dostaje bana za niby "ab". Ok myśle ze znowu amx się popsuło resetuje router i normalnie wbijam na serwer. Sytuacja się powtórzyła. Znowu wbijam na serwer i dostaje info że niby 16.03 dostałem bana (xD). Generalnie nie wiem o co chodzi ale admini twierdzą że niby dostałem bana wtedy za cheatowanie. No sprawdziłem na liście banów widnieje mój ban. O i teraz najzabawniejsze bo panie to nie moje jest. Amx jest tak super rzeczą że często dostawałem bany np innych osób np zgłaszany tu ban od Kenny2S bodajże. Spekuluje że wtedy właśnie dostałem bana za "cheatowanie" właśnie przez błąd amx. Pamiętam jak raz grałem i nagle dostałem bana ale potem mogłem wejść na serwer normalnie admin sobie tylko zażartował czy nie mam bana i na tym się skończyło. Grałem normalnie aż do teraz bo nagle S U P E R A D M I N przypomniał sobie że niby mam jakiegoś bana. Super nie? I to jeszcze za wh. Kiedy ja nigdy wh nie miałem. Możecie mnie sprawdzić na 1000000000 sposobów.  Pozatym gram słabo. Bardzo słabo. A jak sie ma wh to sie chyba nie gra aż tak słabo  :P 

Proszę o rozpatrzenie tego problemu i ogarnięcie systemu banowania bo to jest jakiś K A B A R E C I K 

EDIT. A no i oczywiscie pisze z innego konta bo oczywiscie przywracanie hasła nie działa <3

Edytowane przez PassatyNieMaBANA3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie podałeś absolutnie żadnych najważniejszych informacji. Dostosuj się do wzoru odwołania (bo to nie jest skarga):

Cytat

Twój nick podczas gry:
Godzina, data zdarzenia:
Mapa:
STEAM_ID / IP:
Uzasadnienie:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


10 godzin temu, PassatyNieMaBANA3 napisał:

16.03 dostałem bana (xD). Generalnie nie wiem o co chodzi 

Nawet jak to nie Twój ban z 16.03 to spójrz co zrobiłeś i pomyśl co jest nie tak. 

Screenshot_20180601-102041.thumb.jpg.2a176e90226de7c4cbc2284a6662f781.jpg

Dodatkowo sam sie przyznajesz.

10 godzin temu, PassatyNieMaBANA3 napisał:

Pamiętam jak raz grałem i nagle dostałem bana ale potem mogłem wejść na serwer normalnie

W takiej sytuacji gdzie pierwszy raz dostajesz bana odwołanie jest na miejscu, teraz nie masz co liczyć na ub. 

Czekamy na wzór po 24 godzinach temat bez niego ląduje w koszu, mimo to dostałeś wyjaśnienie.

Pozdrówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


4 godziny temu, Bezzi napisał:

 

Jeśli byś w skupieniu przeczytał to masz tam napisane że po restarcie routera mogłem normalnie wejść na serwer . Wchodziłem na serwer z 2 powodów. 1. Na początku myślałem że to błąd amx bo takie sie czesto zdarzają. 2. chciałem później to po prostu wyjaśnić...    

4 godziny temu, Bezzi napisał:

Pamiętam jak raz grałem i nagle dostałem bana ale potem mogłem wejść na serwer normalnie

JAK BYŚ PRZECZYTAŁ TO BYŚ WIEDZIAŁ. Chodziło o błąd w amx !!!!  

 Tutaj nawet wyjaśniałem tą sprawę . Po restarcie normalnie mogłem grać !!!!

A tutaj ten formularz :

Twój nick podczas gry: Passatyyyyy

Godzina, data zdarzenia: 31.05.2018, 23:00:34

Mapa: css_cache2x2

STEAM_ID / IP:192.168.2.5

Uzasadnienie:  16.03 dostałem przez błąd amx bana za niby "cheatowanie" . Po restarcie routera mogłem normalnie wejść na serwer i cieszyć się rozgrywką. Jednak 31 maja o godz 23.00 dostałem bana za "AB". Pomyślałem więc że to kolejny błąd amx i zresetowałem router. Mogłem normalnie wejść na serwer. Ale znowu dostałem bana . Znowu restart routera , wchodze na serwer i pytam czemu dostaje bana. Okazało się że dopiero po 3 miesiącach sobie przypomnieli że dostałem "bana"  (przez błąd amx'a oczywiście). Znowu  poleciał restart bo chciałem to wyjaśnić ale wtedy już nie mogłem wbić na serwer. Ban został mi dany w marcu 16 dnia tego miesiąca za niby "wh". Problem w tym że niiiiigdy nie używałem wspomagaczy, a ban został przyznany poprzez błąd  amxa. 

 

Edytowane przez PassatyNieMaBANA3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 1.06.2018 o 13:39, PassatyNieMaBANA3 napisał:

Jeśli byś w skupieniu przeczytał to masz tam napisane że po restarcie routera mogłem normalnie wejść na serwer .

Skoro masz zmienne IP i SID to nic dziwnego że mogłeś wejść na serwer. Każdy restart routera = nowy SID oraz IP. Restartami omijałeś bany ;)

W dniu 1.06.2018 o 13:39, PassatyNieMaBANA3 napisał:

Wchodziłem na serwer z 2 powodów. 1. Na początku myślałem że to błąd amx bo takie sie czesto zdarzają. 2. chciałem później to po prostu wyjaśnić...    

No ale w takich sytuacjach się NIE wchodzi, tylko wyjaśnia na forum (po to właśnie jest). A postępując pochopnie sam sobie napytałeś biedy.

W dniu 1.06.2018 o 13:39, PassatyNieMaBANA3 napisał:

JAK BYŚ PRZECZYTAŁ TO BYŚ WIEDZIAŁ. Chodziło o błąd w amx !!!!  

To nie jest błąd AMXX! Masz zmienne IP - ok, dużo osób je ma ale Ty dodatkowo grasz na Non-Steamie który pozwala Ci za każdym razem generować inny SteamID (patrz na screenie wyżej który wkleił Bezzi - każdy Twój ban = inny SID), co już leży że tak powiem po Twojej stronie. Sam sobie musisz pilnować swoich banów przy użyciu forum i wyszukiwarki banów aquax.hekko24.pl/bansmh/search.php

W dniu 1.06.2018 o 13:39, PassatyNieMaBANA3 napisał:

16.03 dostałem przez błąd amx bana za niby "cheatowanie" .

No tak i zamiast zgłosić się na forum w celu wyjaśnienia i uzyskania (lub nie uzyskania) UB, zrestartowałeś router czyli mówiąc w skrócie zrobiłeś wszystko żeby tego bana ominąć.

W dniu 1.06.2018 o 13:39, PassatyNieMaBANA3 napisał:

Po restarcie routera mogłem normalnie wejść na serwer i cieszyć się rozgrywką.

Tak jak pisałem wyżej - grasz na zmiennym IP oraz zmiennym SID, więc takie postępowanie odbieram jako celowe omijanie banów.

W dniu 1.06.2018 o 13:39, PassatyNieMaBANA3 napisał:

Pomyślałem więc że to kolejny błąd amx i zresetowałem router.

Jak sam widzisz to myślenie bardzo źle Ci wychodzi, a o błędach amxx masz słabe pojęcie, bo wiedziałbyś że w Twoim przypadku nie ma mowy o takowym błędzie.

W dniu 1.06.2018 o 13:39, PassatyNieMaBANA3 napisał:

Okazało się że dopiero po 3 miesiącach sobie przypomnieli że dostałem "bana"  (przez błąd amx'a oczywiście).

 

W dniu 1.06.2018 o 13:39, PassatyNieMaBANA3 napisał:

Problem w tym że niiiiigdy nie używałem wspomagaczy, a ban został przyznany poprzez błąd  amxa. 

NIE DOSTAŁEŚ BANA PRZEZ BŁĄD AMXX!!! Nie ma mowy o żadnym błędzie, sam się cały czas przyznajesz że OMIJASZ bany i to z premedytacją! Mało tego, po zwróceniu Ci uwagi na to że je omijasz Ty nadal nie zgłaszasz się na forum tylko ciągle i ciągle omijasz kolejne bany. Nie wierzę że można aż tak głupio się zachowywać.

Grasz na zmiennym IP oraz zmiennym SID, wykorzystujesz to do łamania regulaminu i jeszcze masz do nas pretensje że Cię banujemy. Banujemy i będziemy banować nadal :) Zamiast rozwiązać sprawę na forum postanowiłeś postąpić wbrew zasadom i wbrew jakiejkolwiek logice.

Ten temat jest świetnym przykładem dla innych non-steamowiczów, jak można sobie skomplikować życie na własne życzenie grając na zmiennym SteamID i z premedytacją restartując router zamiast rozwiązywać sprawy banów na forum. No i również dla tych, którzy myślą że mają pojęcie o amxx - nie opłaca się kombinować - lepiej zgłosić się na forum i po prostu to wyjaśnić. Na własną rękę to można co najwyżej... ;) W skrócie zrobiłeś wszystko to czego nie powinieneś był robić.

PS. A wystarczyło grać steam i nie miałbyś jak sam sobie stworzyć problemów z omijaniem banów.

 

EDIT: autor stracił zainteresowanie więc zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...