Skocz do zawartości
KrzysiekPiatek

Problem ze słyszeniem kogoś na steamie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie . Mam problem z rozmowami przez steama nie słyszę drugiej osoby . Wszystko jest podłączone prawidłowo , druga osoba twierdzi , że każdy ja słyszy tylko nie ja . W czasie gry na CSie słychać mnie normalnie i ja również wszystkich dobrze słysze , chodzi tylko o rozmowe na steamie i na Tsie , na tsie tez nie słychać jak druga osoba do mnie mowi . Probowalem coś kombinować ale nic nie pomoglo . Wydaje mi się ze ten problem pojawil się po aktualizacji windowsa lub aktualizacji CSa bo jeszcze tydzień temu wszystko było ok :D Może ktoś wie co zrobić w takiej sytuacji ? Szukalem na necie po forach różnich ale nie ma zmianki o tym nigdzie ;/ Jak ktoś pomoze będę wdzięczny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, KrzysiekPiatek napisał:

W czasie gry na CSie słychać mnie normalnie i ja również wszystkich dobrze słysze , chodzi tylko o rozmowe na steamie i na Tsie , na tsie tez nie słychać jak druga osoba do mnie mowi .

Czyli problem nie dotyczy serwera tylko Steam i TS?

PS. Przypominam i ostrzegam o tym temacie ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie, chodzi o to żeby pogadać , z kimś na steamie a nie dawaniu info :D Wychodzi na to , że może jakies ustawienia mi się pozmienialy po aktualizacjach , ale niby mam wszystko sprawde i dziwne ze w grze normalnie mogę z kims pogadać , wszystkich slysze itp. itd. :D A jak na steamie dzwonie do kogoś to on mnie słyszy jak mowie ale ja jego nie :D a wszystko niby ok xD jeszcze tydzień temu dzialalo normalnie :D A normalnie glos slysze np. na yutube czy w grze tez wszystko ok :D

Edytowane przez KrzysiekPiatek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Próbowałem i nic dalej nie działa , ale będę dalej próbować :D

 

Nawet steama przeinstalowałem i dalej nic :D Ale to coś w ustawieniach musi być bo na TSie tez nie działa , ogolnie pewnie dzwiekow ale niby wszystko jest ok :D Myslalem ze może tez ktoś z Was miał taki problem i będzie wiedział co i jak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...