Skocz do zawartości
DIABL0

[ODRZUCONE]Ban za muzyke

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze : Emery'DIABLO

Zbamowany przez : Zjarany banan *-*

 Serwer: Go mod # 3

ban bezsensowny iz pusciłem muzyke na koncu mapy po rozdaniu skrzynek , nikomu to gry nie utrudniało wiec nie widze sensu tego bana , być moze zawiśc tego otóż tego admina do mojej osoby wpłyneła na taka decyzje 

Edytowane przez DIABL0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie mam nagrania ale z hltv czasy podam kiedy puszczałeś muzykę + ostrzegałem cie żebyś tego nie robił bo to przeszkadza ludzią nawet gracz napisał że to przeszkadza mu w graniu.

3:47-4:19 już zacząłeś puszczać muzykę wtedy jeszcze nie słyszałem

7:06 znów w tle puszczasz muzyke

7:40-7:56 znów puszczasz muzyke w tle. Z tłumaczeniem że nikomu to nie przeszkadza ;) 

8:39-8:42 bez podania żadnego infa znów włączyłeś

9:38-9:42

13:19-13:21

20:09 i do końca mapy

Sam powiedziałeś że puszczałeś muzykę nawet pod koniec mapy a jest zakaz puszczania muzyki nie ważne czy w tle czy specjalnie. Nawet na steamie opiekuna pytałem czy mogę cie zbanować więc.

Następnym razem muzyki nie puszczaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@DIABL0 od muzyki na serwerze są roundsoundy. Jeśli Ci się nie podobają to je wyłącz lub zgłoś swoje propozycje nowych rsów :)

5 godzin temu, DIABL0 napisał:

ban bezsensowny iz pusciłem muzyke na koncu mapy po rozdaniu skrzynek

Bezsensowne to jest ignorowanie upomnień i poleceń admina ;) Nie dostałbyś bana, gdybyś się zastosował do poleceń admina.

Cytat

Line 2338: L 06/16/2018 - 14:26:06: [adminchat_editsandx.amxx] Chat: "Zjarany banan *-*<3111><STEAM_0:0:63829360><>" tsay "emry nie puszczaaaj muzyki ."

Później admin napisał ponownie, że puszczanie muzyki = ban, co zresztą również zignorowałeś.

Ban minął. Na przyszłość życzę więcej grania i mniej "didżejowania" :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...