Skocz do zawartości
baqu

[ZAAKCEPTOWANE]Podanie baqu

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: .baqu.
Wiek: 17
Doświadczenie (w byciu adminem): Prawie rok
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7/10
Staż w CS-sie: 2 Lata (+8 lat NON STEAM)
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty: Dlaczego ja ? Ponieważ przesiaduje wieczory na tym serwerze i co chwila widzę jakiegoś cheater'a , pomimo iż zgłaszam go na u@ nie ma reakcji myślę że przydam się na tym serwerze.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 2-3 godziny
Kontakt: Steam, Facebook (mogę również pozakładać GG , Whatsapp , Discord jestem na to otwarty )
Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/.baqu./80.72.40.110:27020/

PS: Może i nie mam przegranych 30H ale na serwerze siedzę często a admina chyba nie widziałem :D Jestem też kulturalny i dojrzały , staram się nie wdawać w kłótnie czy dyskusje , oczywyście przyznam się że z paroma graczami był zatarg. Kiedyś byłem adminem na serwerze DM + CSGOMOD na multi-headzie doświadczenie mam spore. Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie

-Doświadczenie w byciu adminem: "prawie rok" - to mówi samo za siebie...

-Jak sam mówisz grasz tylko w nocy, a admin musi być aktywny też w dzień

+- czas gry

+- wiek, wątpię, że masz 17lat skoro podanie jest napisane gdyby pisał to jakiś pierwszy lepszy 10latek...

 

 

EDIT: -----WYPOWIEDŹ POD PODANIEM jak dla mnie podanie powinno być zamknięte przez to...

Edytowane przez n00ne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 godziny temu, n00ne napisał:

Na nie

-Doświadczenie w byciu adminem: "prawie rok" - to mówi samo za siebie...

-Jak sam mówisz grasz tylko w nocy, a admin musi być aktywny też w dzień

+- czas gry

+- wiek, wątpię, że masz 17lat skoro podanie jest napisane gdyby pisał to jakiś pierwszy lepszy 10latek...

W sumie do pierwszych trzech to masz racje. Wiek możemy zweryfikować przez fb :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem za okresem próbnym niech pokaże na co go stać.

+/- Aktywność

+Doświadczenie

PS: @n00ne Nie gram na pewno na tym serwerze wiec po co się wypowiadasz? Żeby nabić posty?

@VisTeR.' @SUNN. Możesz sprawdzić czy nie jest przypadkiem Multi Konto Tego gościa  @Shockn bo coś mi tu śmierdzi że koleś założył konto wczoraj i od razu się w tym podaniu wypowiedział myślę że @Shonck to jest @baqu i założył sobie konto być dać "Tak" w podaniu.

Edytowane przez dejvo1
Osadzenie o multi konto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam. 

Ja osobiście jestem na TAK. 

Gram na waszym serwerze bardzo często o różnych porach i widzę tylko 1 admina na serwerze wieczorem . To jest zdecydowanie za mało i uważam że przyda się pomoc ponieważ odpalonych gości to tam widać co chwilę . Co do baqu to jest bardzo pozytywny i ogarnięty człowiek miałem z nim admina na innym nicku na starym dm  csgo modzie i nie miałem zastrzezen. Ma doświadczenie w tych sprawach . Więc myślę że możecie mu dać szansę pozdrawiam ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...