Skocz do zawartości
KubasoNNN

[ZAAKCEPTOWANE]Podanie o Admina [KubasoN]

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: KubasoN
Wiek: 18
Doświadczenie (w byciu adminem): Brak
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 1
Staż w CS-sie: 10 lat
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty: Uważam iż, jestem odpowiednią osobą ponieważ, mógłbym dawać przykład innym graczom oraz wspomóc walkę z cheaterami
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: ok. 2h
Kontakt: Steam https://steamcommunity.com/id/Soltyl3l3lele/
Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/KubasoN/80.72.40.110:27008/

Edytowane przez KubasoNNN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


+wiek

+steam

+gt

+zgłasza u@ + dobry kontakt steam ( pisze że jest cziter i się nie myli)

amx+/- nie zna ale da się to ogarnąć (sam tutaj jak składałem 1 raz podanie nic nie wiedziałem o amx 3 dni i opanowane pomoge mu jc :)

+znajomość reg zna już go łapnoł bana za sg ale poznał reg

+mało adminów

+kultura

 

Sumując duże tak :) myślę że znajdzie się w naszym gronie,jest miły ma dużo zalet a amx to się nauczy :)

Powodzenia ;))))))))))

 

Podanie leży prawie tydz czasu a adminów brakuje na 200   śpicie ?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Śmiało można mu dać admina. 
+ zgłasza na u@

+ regulamin zna 

+ spokojny, pomocny, nie widziałem aby był z nim jakiś problem

Co do amxx to menu i tak robi wszytko, wystarczy umiejętność czytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja niestety jestem na DUŻE NIE! Ten gracz wgl nie zna regulaminu (no przyznam, że ja rowniez nie jestem swiety), ale to co on robi na serwerze zwlaszcza na mapie fy_pool_day przechodzi ludzkie pojęcie.  Nawet runda sie nie zaczela to on juz wali rakiete na respa, predatory i airstrike na respa przed czasem... Jak sie wygeneruje demko z tej mapy to edytuje komentarz i dam linka i sobie obejrzycie jak ten gracz sie zachowuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


6 godzin temu, nethall napisał:

Ja niestety jestem na DUŻE NIE! Ten gracz wgl nie zna regulaminu (no przyznam, że ja rowniez nie jestem swiety), ale to co on robi na serwerze zwlaszcza na mapie fy_pool_day przechodzi ludzkie pojęcie.  Nawet runda sie nie zaczela to on juz wali rakiete na respa, predatory i airstrike na respa przed czasem... Jak sie wygeneruje demko z tej mapy to edytuje komentarz i dam linka i sobie obejrzycie jak ten gracz sie zachowuje.

jak pokażesz mi dowód to przyznam Ci racje jakoś jak grałem z nim tego nie zauwazyłem

 

dałeś demko bez rozpiski oglądałem je wyrywkowo i nie zauważyłem takiej akcji jeśli nawet jest to wierz mi że celowo tego nie zrobił znam go dlatego będę po jego stronie 

sam wiesz że jest mało admów jeśli popełni błąd jak wcześniej mając adma na okresie próbnym to lipa i tyle daj mu szanse 

pozdro

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zapoznaj się z tematami w działach admina (ogólnym i COD 200) ;] Podaj dane do admina na PW (nick+hasło/SteamID).

I pamiętaj że admin ma być wzorem, więc regulamin musisz znać na wyrywki oraz oczywiście go przestrzegać. W przypadku złamania zasad konsekwencje będą sroższe niż tylko ewentualny ban.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...