Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Chciałbym przedstawić problem, który posiada nie jedna osoba, lecz bardziej grupa osób grających na serwerze.

Otóż, Nie jaki gracz "Jamaguczi" Odzywa się do innych za pośrednictwem czatu głosowego, którego nadużywa i bardzo często używa zwrotów uznawane za obraźliwe.

Nie piszę tej skargi z przyczyny, że jest lepszym lub gorszym graczem, lecz po prostu, spina o wszystko jeśli nie idzie po jego myśli, Ja zwracając się do niego nie używałem, żadnych wulgaryzmów i nie miłych zwrotów, wszystko popierałem sensownymi zwrotami.

Często jak przegrywał to wyzywał resztę swojej drużyny, mimo że nie popełniali błedów takich jak on.

Nie piszę tego również z powodu że go nie lubie czy coś. Po prostu cały serwer na tym traci, a przede wszystkim gracze, bo odechciewa się grać z toxikiem[Grałem w cs go, więc wiem coś o tym]

Nie liczę na bana dla niego, lecz żeby zmienił swoje nastawienie i cieszył się grą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...