Skocz do zawartości
fl0w

 zamknięty Skarga na Vister

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 17.02.2018 - 22.04.2018 +/-

Nick gracza: @VisTeR.' (użytkownika)

Świadkowie: Każdy kto ma dobry wzrok, porówna daty na dowodach nizej.

Uzasadnienie: W wyjaśnieniu będę odnosił się do poniższych dowodów. Zacznę od tego, że użytkownika @Akumu poznałem na SIECI A, gdzie publikował na bieżąco swoje prace. Czytając tematy grafiki na forum Multi-Head ponownie przejrzałem sobie jego prace. Następnie zupełnie przypadkiem, poprzez missclicka trafiłem na forum SIECI B, postanowiłem zajrzeć sobie w grafikę i czytam temat po temacie również temat o nazwie "Galeria Vistera", wchodzę i widzę CTRL + V z prac mojego znajomego... pomyślałem "ale debil, zaraz powiem Akumu", ale jakby tego było mało, chcę sprawdzić sobie forum Multi-Head, czy ktoś może nie napisał, czy nie wypowiedział się z mojej galeri. Otwieram stronę główną scrolluje nizej, a pod ChatBoxem pięknym czerwonym kolorem jest napisane "Vister" XDDDD NO KU*WA...  Bardzo dużą przyjemność sprawiło mi napisanie tej skargi i przygotowanie dowodów, bo totalnie nie szanuję osób kradnących w internecie. Poinformowałem również Akumu o zaistniałej sytuacji. Domagam się adekwatnej kary dla oskarżonego, bo rozumiem że jakiś inny Użytkownik może takie coś zrobić, ale żeby OPIEKUN SIECI, kradł prace użytkownika i wstawiał na forum innej sieci? Jeszcze jak go tam ktoś pochwalił to mu odpisał "Postaram się." XDDD

Dowody:
SCREENSHOT 1 widzimy forum z którego znam Akumu, oraz jego galerię z pracą dodaną dnia 17.02.2018
SCREENSHOT 2 widać forum multihead oraz galerię Akumu  z tą samą pracą, dodaną 23.02.2018
SCREENSHOT 3 widzimy kolejne forum i prace autorstwa Akumu, w pseudo galerii Vistera dodane 22.04.2018

SCREENSHOT 4 zgodność avatarów, nicki też się pokrywają
(kliknij w napis)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra dobra, tylko jest jeden problem ja nie jestem grafikiem xD 

To że ktoś mi podpierdziela avatar z forum to ja nic na to nie poradzę.  

Tak samo używanie nicku który tutaj mam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...