Skocz do zawartości
    Zaloguj się, aby obserwować  
    Pol czlowiek

[ODRZUCONE]podanie

Nick: pol czlowiek pol litra
    Doświadczenie (w byciu adminem): obecnie miałem sporą przerwe w cs 1.6 ale doswiadczenie jako admin okolo 2 lat
    Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7/10
    Staż w CS-sie: z przerwami 6 lat
    Steam / NonSteam:  non steam
    Dlaczego Ty: Chciałbym zostać adminem na tym serverze ponieważ uważam się za konsekwentną osobe oraz jestem lubiany przez graczy posiadam mikrofon oraz znam swoje zadania jako admin 
    Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:zależy od pracy ale średnio 4 h na dzień
    Kontakt: Steam oraz prosze pisać na forum
    Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/server_info/80.72.40.110:27008/top_players/?query=pol+czlowiek+pol+litra

Wiem że nie mam wystarczającej ilości postów, ale zależy mi na postawie admina na tym serverze ponieważ w rannych godzinach występuje spora ilość cheaterów oraz ludzi którzy nie posiadają za grosz kultury. Mogę również płacić składki co miesiąc o wysokości 10-20 zł

Proszę o pozytywne rozpatrzenie podania, pozdrawiam

Edytowano przez Pol czlowiek

- Minimum 30h przegrane na serwerze;
    - Obowiązkowo aktywne konto steam;

watekzamkniety.png

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
    Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
    Zespół Multi-Head.pl

Gość
    Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
    Zaloguj się, aby obserwować