Skocz do zawartości
SQNFUN

[ZREALIZOWANE]awatar

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj (awatar, sygnatura itd..): awatar

Tematyka: teamspeak, forum

Render/stock (link do obrazka, z którego ma być wykonana praca): brak

Kolorystyka: czerń, biel, błękit, granat

Rozmiar: taki aby pasował na forum

Napis: SQNFUN

Inne uwagi: Chciałbym jakiś fajny awatar na którym koniecznie musi być małe logo MH, a tłem musi być logo teamspeak'a.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


51 minut temu, Ginekolog. napisał:

VMLlWuS.jpg

Brakuje tutaj zdecydowanie kolorów o które prosiłem (błękitu oraz granatu), dodatkowo nie widzę loga MH - napis jest zdecydowanie za duży i zbyt prosty.
Czekam dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wszyscy graficy chyba na urlopie albo mają wyjebane jajca.
Odświeżam i proszę również 'nieoficjalnych' grafików którym by się chciało o dodawanie swoich prac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, DennyS napisał:

Może takie coś?

SQNFUN avatar.png

Szanuje że Ci się chciało ale ten awatar jest za bardzo pikselowaty, napis jest za duży oraz za bardzo wycentrowany oraz logo MH jest prawie niewidoczne (chciałbym aby napis Multi-Head.pl również był w nim zawarty)

37 minut temu, Aczej <3 napisał:

Przepraszam że tak późno ale miałem trochę rzeczy na głowie .Mam dla Ciebie coś takiego C:

sqn.png.4e5561bdd6c0a23df760df12d6422c5c.png

Całkiem spoko, na tą chwilę najlepsza praca, aczkolwiek tak jak z poprzednimi awatarami, napis SQNFUN jest za bardzo dominujący.. Jakbyś logo tsa zrobił jako tło (zamiast tych 'kryształów'), dodał czaszkę aby było 'pełne logo mh' (najlepiej wkomponowane w prawy dolny róg) byłoby spoko..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, Aczej <3 napisał:

sqn.png.66b62e95d4a376d84f763fa81d5c2b15.png

może coś takiego ?? @SQNFUN

niee to mi się już w ogóle nie podoba ale jak byś mógł to usuń z poprzedniej pracy logo MH, powiększ troszeczkę logo tsa (niech te 'kryształy też będą) i dodaj napis SQNFUN tam gdzie jest teraz logo MH tylko prosiłbym aby nie było w tym przezroczystym prostokącie i powinno być ok. Z góry dzięki i wybacz że tak wybrzydzam ale już tak mam ;) 

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 7.08.2018 o 20:16, Aczej <3 napisał:

sqn.png.556cac548cac616ebf4459a4f660a024.png

coś takiego ???

Jest ok, nie będę już Cię męczył, bo nic lepszego z tego nie będzie ale dzięki za zaangażowanie i całkiem możliwe że taki awatar sobie ustawię.
Czekam jeszcze na ostatniego z grafików - Agę - chyba jest na urlopie...

EDIT: Jednak Aga nie ma urlopu ale z jakiegoś powodu nie dodała jeszcze tutaj swojej pracy dlatego dam jej jeszcze szansę.

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a zamknijcie to zlecenie wpizzdu, widać że niektórzy z grafików rangę mają tylko dla koloru, a żeby coś zrobić to wyjebane jajca.
Tym samym dziękuję osobom które jednak poświęciły swój czas na zrobienie dla mnie prac. 

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...