Skocz do zawartości
ikzz

[ZAAKCEPTOWANE]ikz admin

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór podania:
Nick: ikz
Wiek: 23
Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem adminem na różnych nie istniejących już serwerach , jak i na sieci Multi Head na serwerze Only DD2/INF 
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7
Staż w CS-sie: 12 lat
Steam / NonSteam: steam
Dlaczego Ty: Jestem ogarnięty , często przebywam na serwerze umiem odróżnić skill od czita :)
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: róznie w zależności od pracy
Kontakt:
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/ikz/80.72.40.110:27026/

Edytowane przez ikzz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oj ikzz ;P Mieliśmy okazje parę razy zagrać ze sobą. Nie napisałeś, jakie jest doświadczenie Twoje, ale i bez tego sobie poradzę ;) Często widuję Cię na serwerze, potrafisz zagrać na wysokim poziomie no i jesteś bezkonfliktowy. Wszystkie te cechy przydają się u admina. Nie wdajesz się w poważne konflikty, tylko zgłaszasz, jak masz z kimś problem np. jak Cię obraża (przykład: "Jesteś je*anym aimerem i wallhakiem, masz  wypie*dalać z tego serwera bo grać się nie da z cheaterem" xD) to zgłaszasz do adma. Jedyny minus to Twoje gt, ale nie skreślę Cię tylko z tego powodu przy tylu plusach i jestem na tak! Uważam, że szansa Ci się należy i możesz dołączyć do adminów FFa ;) Godziny to w trakcie adminowania przyjdą ;) Powodzenia!

 

Pozdrawiam 

@Rekuseq

Edytowane przez Rekuseq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...