Skocz do zawartości
Rekuseq

[ZREALIZOWANE]Awatar na forum i tło na yt

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj (awatar, sygnatura itd..): Awatar na forum

Tematyka: MIasto w kolorze,  most, coś w tym stylu.

Render/stock (link do obrazka, z którego ma być wykonana praca):

Kolorystyka:  Niebieskawe, zielonawe coś takiego.

Rozmiar: Tak jak na forum

Napis:  REKUSEQ

Inne uwagi:  Prosiłbym aby napis był tak umiesczony tak by był widoczny. Na forum wyświetla się okrągły awatar :D Chciałbym aby awatar był podobny do tego co mam na yt LINK , Taka czcionka, i o to chodziło z tematyką:D 

 

 

Rodzaj (awatar, sygnatura itd..): Tło

Tematyka: Tak jak tu: LINK

Render/stock (link do obrazka, z którego ma być wykonana praca):

Kolorystyka: Tak samo jak w awatarze wyżej.

Rozmiar: Jak tło na yt

Napis: REKUSEQ SUBSCRIBE FOR MORE!

Inne uwagi: Napis jakoś fajnie umiejscowiony. Napis tą samączcionkąjak obecne tło na yt ;)

 

EDIT @.:Aga:.

No okej zostańmy na podobnej tematyce, czcionka może być inna. Info też do innych grafików xD 

Pozdrawiam @Rekuseq                    

Edytowane przez Rekuseq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Darmowy hosting zdjęć i obrazków Darmowy hosting zdjęć i obrazków Darmowy hosting zdjęć i obrazków Darmowy hosting zdjęć i obrazków

Na tę chwilę zrobiłam tylko avki, mam jeszcze dwa inne rendery ale to wrzucę dopiero jutro.

///

I w gwoli ścisłości, nie potrafię zrozumieć po co te zlecenie zostało w ogóle napisane, skoro w avatarze chcesz TAKĄ SAMĄ tematykę i TAKĄ SAMĄ czcionkę (a nie każdy grafik musi mieć te same czcionki, a szukanie jej jest uciążliwe). Również to samo jest z tłem - TA SAMA tematyka i napis TĄ SAMĄ czcionką co masz aktualnie :| Według mnie skoro chcesz TAKĄ SAMĄ czcionkę jak wcześniej, to najlepiej zgłoś się do grafika, który zrobił Ci wcześniej zlecenie (w tym przypadku @Ginekolog.). Albo skoro praktycznie avatar i banner nie będą się różnić od tych co masz aktualnie (takie jest moje mniemanie) to po co w ogóle zmieniać o.O PRZYPOMINAM! JEST TO MOJA SUBIEKTYWNA OPINIA! :P 

///

Darmowy hosting zdjęć i obrazków

Darmowy hosting zdjęć i obrazków

/// Kolejne tło

Darmowy hosting zdjęć i obrazków

Darmowy hosting zdjęć i obrazków

/// @Rekuseq jeśli chodzi o avatar to coś takiego? 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków Darmowy hosting zdjęć i obrazków Darmowy hosting zdjęć i obrazków

 

Edytowane przez .:Aga:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 15.08.2018 o 23:00, .:Aga:. napisał:

Darmowy hosting zdjęć i obrazków Darmowy hosting zdjęć i obrazków Darmowy hosting zdjęć i obrazków Darmowy hosting zdjęć i obrazków

Na tę chwilę zrobiłam tylko avki, mam jeszcze dwa inne rendery ale to wrzucę dopiero jutro.

///

I w gwoli ścisłości, nie potrafię zrozumieć po co te zlecenie zostało w ogóle napisane, skoro w avatarze chcesz TAKĄ SAMĄ tematykę i TAKĄ SAMĄ czcionkę (a nie każdy grafik musi mieć te same czcionki, a szukanie jej jest uciążliwe). Również to samo jest z tłem - TA SAMA tematyka i napis TĄ SAMĄ czcionką co masz aktualnie :| Według mnie skoro chcesz TAKĄ SAMĄ czcionkę jak wcześniej, to najlepiej zgłoś się do grafika, który zrobił Ci wcześniej zlecenie (w tym przypadku @Ginekolog.). Albo skoro praktycznie avatar i banner nie będą się różnić od tych co masz aktualnie (takie jest moje mniemanie) to po co w ogóle zmieniać o.O PRZYPOMINAM! JEST TO MOJA SUBIEKTYWNA OPINIA! :P 

1 praca jest okej, ale poczekamy na innych grafików: @Aczej <3 i @Ginekolog. :) I na tła* ;) 

Edit: tła nie tapetki xD

Edytowane przez Rekuseq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tło biere od @.:Aga:., a na avki dalej czekam ;) 

@Aczej <3  i @.:Aga:. Avki bez tego tłą za nickiem i  może troszkę wyżej napis :) Aby pasowało na forum w tym okrągu ;)

 

@Aczej <3 Zostaje z tłem od agi ;) Ale czekamy na awatary :) 

@.:Aga:.  Okej biere ;)

Do zamknięcia ;) 

Edytowane przez Rekuseq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...