Skocz do zawartości
Legend'sBack

 zamknięty ariadrin WH ?

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:  ariadrin

IP:   31.1.137.107:27005

Data/godzina zdarzenia: 21:00 18.08.2018

Demko:   https://megawrzuta.pl/download/a50bcb1701b338fd689eaac6bd8128b9.html

Nie chce dać BANa za nic ponieważ nie jestem pewny czy ma on WH. Wiem że jestem adminem ( pierwszy raz ) ale nie łatwo mi było określić czy ma WH czy nie ... Proszę o pomoc :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

13;00 Nie jestem tutaj pewny czy widać tam nogę przeciwnika +/-B

13;18 - 13;24 +B

15;07 - 08 dwa strzały w model z du*y? +B

16;53 prosto w model? 

17;00 dlaczego tam poszedłeś, hmmmmmmmmm +/-B 

17;19 kolejny strzał blisko modelu przeciwnika +/-B

17;24 - 26 No fajnie sobie mierzysz po modelu +B

17;39 Wysłał mu tam tą "bombe" (?) i oddał strzał prosto w model +B

19;48 strzał znowu prosto w model? 

Ja osobiście jestem za banem dla tego pana, jednak wolałbym, aby ktoś jeszcze z ubt napisał tutaj swoją rozpiskę. 

@senor, @Sesio, @Marshallek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jesli jestes na tym samym poziomie to na radarze jest "kropka" a jak jest na innym to jest taki inny znaczek z dwóch kresek ;)
nie wiem czy po prostu nie umiecie z niego korzystac czy nie umiecie ^^
zapraszam na serwer to nie naucze :)

a co do akcji ktore zostaly wymienione przez @aureoxa, to albo mozna bylo sie domyslac gdzie przeciwnij jest bo widzialem go sekunde wczesniej, albo umiem uzywac sluchawek ;) , albo wlasnie radar.

poza tym nadal nie rozumiem czemu nie zrobiles mi po prostu ss'ow

Edytowane przez ariadrin
naplyw informacji, niechcec do pisania drugiego kom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Owszem jest kropka i takie "T" ale on nie pokazuje czy jest pod Tobą czy nad tobą ? Żeby sprawdzic gdzie jest przeciwnik musisz dopiero byc na jego poziomie. A w ostatniej sytuacji takie dziwne śledzenie przeciwnika... jak ty to robisz że grasz i jednoczesnie śledzisz radar i przeciwnika ? :o 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Legend'sBack 24h masz na podesłanie twojej rozpiski tego dema, inaczej temat zamykam bez oceny.

Rozpiska admina:

12;39 +/-  reakcja na wychodzenie po drabinie gracza ktorego nie widzi

12;59 +/- zbyt szybka reakcja na wystawioną nogę przeciwnika i strzał

13;18 +/- celuje

13;20 doskonale wie gdzie jest przeciwnik

13;44 "ale ty jesteś chyba u góry" wie gdzie znajduje się przeciwnik

15:06 +/- celuje i strzela 

16:52 doskonale wie gdzie jest przeciwnik

17:18 doskonale wie gdzie jest przeciwnik

20;47 doskonale wie gdzie jest przeciwnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


12:40 +/- B Dziwna reakcja.

13:00 +/-B Nie jestem pewny czy to noga.

13:18 +B Dziwne te strzały 

13:44 +/-B Ruch myszką za przeciwnikiem, do góry.

15:08 +B Dziwny strzał, nie widział przeciwnika

16:52 +B Strzał w model.

17:20 +b Strzał prawie w model, tak z du*y?

17:25 +B Mierzenie po modelu i strzał blisko modelu.

17:39 +B W końcu trafił w ten model :)

19:47 +B Strzał prosto w model, coś ciągle prosto w model trafi ;)

20:49 :B No zoom znowu blisko modelu ?

Jak dla mnie za dużo podejrzanych akcji i strzałów w modele.  Zbyt często trafia prosto w model.  Jestem za banem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pierwsza sprawa - moja rozpiska będzie czasem odwoływać się do rozpisek moich kolegów :) Po drugie, zrobiłem coś, czego oni nie zrobili - pobrałem demko z HLTV, żeby się upewnić przy niektórych akcjach. Do tego znika nam adminowskie ESP, przez co obraz jest nieco lepiej widoczny :) 

 

12:39 -B. Nie ma tam żadnej reakcji typu nagłe przesunięcie celownika. Podejrzany stoi tam kilka sekund i rozgląda się czy mu ktoś nie wyskoczy. Prawidłowa reakcja jest dopiero po zobaczeniu przeciwnika.


13:00 -B. Znów normalna reakcja gracza. Tzn widać rozpadającego się wenta, gracz zoom'uje po czym widać nogę przeciwnika. Tak to jest noga przeciwnika. Widać na HLTV
 

13:18 -B. Wcześniej ktoś otwiera drzwi, co słychać. Po drugie. HLTV, dziękuje, że jesteś. Lecąc predatorem zauważył, że ktoś stoi przy ścianie lodówki przy przycisku i zaczął skanować. Więc żadnej podejrzanej akcji tutaj nie ma.

13:44 -B. Gracz kilka sekund wcześniej otwiera lodówkę. Nie widzi nikogo na górze i mówi "Ty jesteś chyba u góry". Poza tym w niektórych momentach i tak słychać, że ktoś jeszcze jest w lodówce. Potem znów ją otwiera, sprawdza dosłownie wszystko i zostaje jedno miejsce gdzie jest przeciwnik. Ale to i tak dla Was "wh" i "ruch myszka za przeciwnikiem"

15:08 -B. Chwilę wcześniej widział przeciwnika, taki strzał to normalna reakcja kogoś kto gra ciut więcej i potrafi sobie wyobrazić gdzie będzie przeciwnik jeśli widział go chwilę wcześniej...

16:52 -B. "Ooo nie, strzał w model przez karton, WH WH WH!!!" Naprawdę??? Nie interesuje Was to, że widział go pół sekundy wcześniej? Że ten karton ma szerokość, ja wiem, na 2, może 2,5 osoby i że nie jest ciężko tam kogoś zeskanować? Ale nie, zabijanie przez ścianę = WH!

17:25 -B. Kilka sekund wcześniej włączył UAV, gracz znajduje się na tym samym poziomie. (a propo tego co napisał admin o radarze). Strzały są niedokładne, dopiero w 17:39 trafia w model. :)

19:47 -B. Przecież słychać jak ta winda jedzie. Co w tym dziwnego? Sprawdził i poczekał. Nic nadzwyczajnego.

20:47 -B. Nic dziwnego? Gracz sobie tupie jak słoń. Wiec sledzi go i czeka aż CT wychyli?



http://d1.hltv.org.pl/srv23605/HLTV-1808182048-de_rats_1337.dem.zip
Tutaj proszę bardzo demko do HLTV.
Apeluję do moich kolegów, żeby oglądali coś więcej niż podane czasy. Do tego robicie jeden drobny błąd. Patrzycie z góry na zgłoszonego że ma WH. Nie patrzycie na inne czynniki. Że kroki, że widać coś, że jest UAV które daje bardzo dużo. Polecam HLTV + coś co daje bardzo dużo, czyli free cam. Szczególnie przy sytuacji przy lodówce ok 13 minuty.

Demko czyste, nie widzę nic podejrzanego. 

Edytowane przez Marshallek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...