Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia:Wczoraj pomiędzy 17:30 a 19:30 ( nie znam dokładnie godziny ) 
Nick gracza: Carmelq ( Mój __Tr0l1k__ )
Dowody: Moje demka : ( https://www56.zippyshare.com/v/ct1VXBef/file.html  ;  https://www38.zippyshare.com/v/pOMWzmOz/file.html
Świadkowie: Widac na nagraniu kto byl :D
Uzasadnienie: Nie dałem nagrania z archiwum HLTV ponieważ nie bugguje się głos ( chyba ze to tylko u mnie ) Ale chodzi o to że Carmelq nadużywa konsoli admina i podbija graczy tak jak widać na nagraniu z cache 2x2 pod koniec że Carmel podbija Daffiego ( za 0 hp z konsoli adm ) a ten widzi gdzie jest kazdy gracz :/ I ogólnie faworyzuje graczy. Wydaje mi się że admin powinien dawać dobry przykład a nie utrudniać grę innym. Jak ją utrudnia? Ciągłym gadaniem, śpiewaniem, "RAPOWANIEM/FRAEESTYLEM" na głosowym i np ja nie słyszę co sie dzieje na mapie ( demko z inferno jest jako taki dodatek poniewaz tez podbijal Daffiego ale tam to jeszcze tak nie denerwowalo ) Oczywiscie jak widać na demku z cache daffi po zwyzywaniu Karoliny nie otrzymał żadnego pouczenia :// 

Edytowane przez __Tr0l1k__
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przyznaje się do winy, każdy czasem ma ataki głupawki ;/

ale proszę o jedno, wytłumacz mi w jaki sposób faworyzuje graczy?? jeżeli będę banował każdego za jedno obrażenie to co?? konfliktu nie rozwiążą i do mnie się będą kleić. DaffI później został pouczony i prosiłem go żeby przestał i sytuacja się uspokoiła. Co do slapowania. Jeżeli gracz poprosi to go kilka razy slapne ,a jeżeli innym to przeszkadza to niech napiszą. Dostałem informacje że to przeszkadza i przestałem. Gdybyś widział następne mapy to byś chyba zmienił zdanie ;/. Widział co widział a ja sie do tego przyznaję. A co najlepsze każdy gracz mówi że mu slapowanie przeszkasza do momentu gdy zacze go slapować. ( Slapuje innego ) admin ogar!! ( Slapuje go ) ale beka śmieszne xdd

//Carmel

Edytowane przez Carmelq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...