Skocz do zawartości
SQNFUN

 zrealizowane [ZLECENIE] tło profilowe

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzaj (awatar, sygnatura itd..): tło profilowe

Tematyka: polityka

Render/stock (link do obrazka, z którego ma być wykonana praca): -

Kolorystyka: czerwień oraz ciemny błękit, odpowiednio wyważone proporcje

Rozmiar: odpowiedni na tło profilowe na forum

Napis: Prawo i Sprawiedliwość (wraz z niedużym logo PiS'u)

Inne uwagi: Chciałbym fajne tło profilowe na którym głównym bohaterem przedstawionym jako król Polski był Jarosław Kaczyński, a w tle pozostałe osoby z rządu jak i tej partii czyli między innymi Beata Szydło, Mateusz Morawiecki, Ryszard Terlecki, Mariusz Błaszczak, Joachim Brudziński, Antonii Macierewicz. Dodatkowo można dodać Misiewicza i Ziobre - najlepiej jakby wszyscy po za królem byli w średniowiecznych strojach rycerskich xDDD. Liczę na Waszą kreatywność i czekam na pracę. Pozdrawiam.

p.s osoby które chciałyby mi pomóc oraz dodać swoją pracę - po za oficjalnymi grafikami - mogą użyć nawet painta - liczy się pomysł. 

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


8 minut temu, Aczej <3 napisał:

tFZQHnB.png

może coś takiego XD?

Bardzo mi się podoba! Prosiłbym tylko aby byli wszyscy wymienieni zawodnicy oraz jakieś tło - najlepiej jakby był to sejm. :) 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@.:Aga:.

Edytowane przez SQNFUN
po oznaczeniu Agi nie mogę już nic napisać w poście ani usunąć oznaczenia, nawet gdy próbuje go edytować. Czekam jeszcze na Twoją pracę Aga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


40 minut temu, .:Aga:. napisał:

@SQNFUN Zrobione, plik mam zapisany, to mogę zmieniać do woli np. rozmiar głów to wtedy zrobię karykatury :D Jak nie będzie coś pasować, to pisz.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków

Przepiękna praca, dziękuję bardzo. 
Zlecenie uważam za zrealizowane i można zamknąć, jeszcze raz dzięki Aczej oraz Aga!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...