Skocz do zawartości
JuD3

 zamknięty Bany za skilla :D

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem że coraz większa społeczność csa 1.6 akceptuje coś takiego jak zakaz Strafe ground czy coś takiego dosyć zabawna sytuacja :D

Osobiście nie gram na waszej sieci, ale kiedyś zaproponowałem dołączenie do waszej sieci z jedynym w Polsce deathrunem bez autobh z ljstats.amxx paczka pochodziła z nie istniejącej sieci [rzeznia.eu] ale z powodów braków funduszy musiałem zrezygnować z moich planów.

Sprawa m.in. z odpaleniem się El Mafiozo. Musicie naprawdę podszkolić swoją administrację co do wykrywania skryptów rozumiem doskonale że nie macie bladego pojęcia na czym polegają serwery KreedZ, HnS itp. bo te serwery były aktywne gdy społeczność csa 1.6 interesowała się grą typowo skillową czyli dosłownie z 6 lat temu. Mnie osobiście przeraża ten fakt ze ja grając w tą gre 12 lat nie mogę sobie posgsować na byle jakim only dd2 bo jakiś adminek ktory gra w tą gierke rok nie wierzy że takie coś wgl istnieje i jest to awykonalne. Polecam wgranie na serwer anty kzhack by niscree. Jeżeli macie tak niedoswiadczoną administracje serwera.

Dobrze że nie macie w cvarach wpisane amx_cvar sv_airaccelerate 100 bo dopiero byłby rympał xd .Pokazał bym wam takie rzeczy w tej gierce że ze szmatką do mycia podłóg wycieralibyście ekran po 10 razy bo nie wierzylibyście co takiego można zrobić z tą grą ^^ 

Pozdrawiam grajków 2k08

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...