Skocz do zawartości
MovemenT ^.^

[ODRZUCONE]Podanko *shaquille*

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: *shaquille*
Wiek: 15
Doświadczenie (w byciu adminem): Duże byłem głównie adminem JB oraz wielokrotnie Opiekunem serverów , UBT :D 
Znajomość AMXX (W skali 1-10): lekko 9/10 :D 
Staż w CS-sie: 9 lat z pół roczną przerwą bo miałem 
Steam / NonSteam: NonSteam
Dlaczego Ty: Ponieważ jestem osobą bezkonfliktową staram się zawsze być miły oraz uprzejmy dla graczy i administracji również na ile mogę pomóc na tyle staram się pomagać , oraz mam kulturę na wysokim poziomie i nigdy nie byłem banowany , zwykle staram się wszystko traktować na żarty i jestem 1 w top 15 :D (co prawda jest 8 adminów ale na servie jest ich z moich obserwacji aby 4/5 widuję :/ 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 2-7h staram się być :D 
Kontakt:GG , forum pw :D 
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/*Shaquille*/91.224.117.52:27140/

Coś o sobie : Nazywam się Antoni pochodzę z województwa Lubelskiego , mam 15 lat oraz interesuje się sportem (trenuję piłkę nożną , chodzę na siłownię) motoryzacją , i oczywiście cs'm , posiadam chomika xD

Posiadam mikrofon - ale mało rozmowny jestem iż jestem osobą bardzo nieśmiałą XD

Godzin pewnie mi dojdzie z 15/20 zanim podanie zostanie rozpatrzone :D 

Edytowane przez MovemenT ^.^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


+/-  wiek

+ doświadczenie 

+ amxx

+ Mikro

+/- GT

Jestem na nie, ponieważ jest 8 Adminów, a kolejnych nam nie potrzeba :)

pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...