Skocz do zawartości
YetiMowiCos

[ODRZUCONE]Za co perm???

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Mufasa
Godzina, data zdarzenia:  11:55  29.08.2018
Mapa:  italy2 
STEAM_ID / IP:  [IP] 8: 'Mufasa' (TERRORIST)   -- 83.27.228.57:27005 [VALVE_2:1:1569205022]

Uzasadnienie:  Witam dostałem perma a skąd miałem wiedzieć że jakieś ss dostałem czy coś w tym stylu jak wchodzę w amxbansa i wpisuje swój nick a tam nic nie pisze żebym miał jakiegoś bana , to skąd mogłem wiedzieć że je dostałem tak samo jak wchodzę na serwa to mi nie pisało że mam bana wstaw ss na multi head czy coś w tym stylu jak bym wiedział to bym wstawił cyz to moja winna że w bansie mi bana nie pokazuje codziennie sprawdzam co praktycznie godzinne czy jakieś bana mi nie wlepiono i nic tam nie widnie a tu wycinki z bans to znaczy ss  https://www7.zippyshare.com/v/sw5Le7Fa/file.html  tam od Borna dostałem bana  że ss nie wstawiłem tylko jest jeden mały problem sprawdzałem bansa i nie pisze mi że dostałem takowego bana to skąd ja mam wiedzieć że je dostałem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Senor pomylił się przy dawaniu bana, ale i tak został nałożony tobie kolejny perm przeze mnie. 
Grywaj sobie dalej na aktywnym banie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...