Skocz do zawartości
remciu

[ODRZUCONE]Podanie remciu

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: remciu
Wiek: 17
Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem adminem na paru serwerach więc mam jakieś doświadczenie.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): mocne 7/10.
Staż w CS-sie: 7 lat z przerwami .
Steam / NonSteam: Jak na razie NonSteam.
Dlaczego Ty: Tutaj bym mógł się rozpisać ale napisze wszystko w skrócie. Serwer bardzo mi się podoba, ponieważ milo mi się na nim gra ale no jest brak administratorów wiec jest łatwym łupem dal cheaterow dlatego przydadzą się dodatkowe 2 ręce żeby moc pomoc serwerowi. Mam dosyć spore doświadczenie w byciu adminem wiec dlatego pisze te podanie. Również szybko się uczę nowych rzeczy.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 4-7h.
Kontakt: GG: 50836608 oraz Forum.
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/remciu/80.72.40.110:27034/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolego, przy niecałych 8 godzinach trochę słabo, byś dostał admina, a poza tym, gdzie jest ta obecność deklarowana po 4-7h skoro max w jednym dniu masz wyrobionych raptem 1,5h, a grasz od nie całego tygodnia.

Daj się poznać na serwerze, polecam przeczytać kryteria na Admina i zapraszam ponownie za jakiś czas.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...