Jump to content
remciu

[ODRZUCONE]Podanie remciu

Recommended Posts

Nick: remciu
Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem adminem na paru serwerach więc mam jakieś doświadczenie.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): mocne 7/10.
Staż w CS-sie: 7 lat z przerwami .
Steam / NonSteam: Jak na razie NonSteam.
Dlaczego Ty: Tutaj bym mógł się rozpisać ale napisze wszystko w skrócie. Serwer bardzo mi się podoba, ponieważ milo mi się na nim gra ale no jest brak administratorów wiec jest łatwym łupem dal cheaterow dlatego przydadzą się dodatkowe 2 ręce żeby moc pomoc serwerowi. Mam dosyć spore doświadczenie w byciu adminem wiec dlatego pisze te podanie. Również szybko się uczę nowych rzeczy.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 4-7h.
Kontakt: GG: 50836608 oraz Forum.
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/remciu/80.72.40.110:27034/

Kolego, przy niecałych 8 godzinach trochę słabo, byś dostał admina, a poza tym, gdzie jest ta obecność deklarowana po 4-7h skoro max w jednym dniu masz wyrobionych raptem 1,5h, a grasz od nie całego tygodnia.

Daj się poznać na serwerze, polecam przeczytać kryteria na Admina i zapraszam ponownie za jakiś czas.

watekzamkniety.png

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...