Jump to content

Witaj na

Załóż konto lub zaloguj się żeby wziąć udział w życiu forum! 

Facebook Multi-Head

Zapraszamy do zalajkowania naszego fanpage'a! 

Rekrutacja

Aktualnie trwa rekrutacja na:  Support Admina, Grafika, Redaktora.
Złóż podanie już dziś!

Sieciowy discord

Zapraszamy wszystkich użytkowników do dołączenia na Naszego sieciowego discorda!
Możesz tam znaleźć ludzi do pogrania w gry, nawiązywać nowe znajomości czy też zgłaszać ludzi którzy cheatują na Naszych serwerach! 

eXtreme_

 Zbanowany

About eXtreme_

 • Rank
  Debiutant II

core_pfieldgroups_1

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

4693 profile views
 1. eXtreme_

   odrzucone

  Slabiutkie GT, slabiutkie
 2. eXtreme_

  @Gunia należą Ci się gratulacje! Takie wyniki jakie w dwóch poprzednich quizach zrobiłaś, zasługują na szczególną pochwalę. @sypkilopez następny będzie łatwiejszy. Reszcie gratuluję podejścia do quizu i osiągnięcia naprawdę dobrych rezultatów, a przy okazji cieszę się, że mogę poszerzyć Waszą znajomość w tematyce Wojska Polskiego.
  • Graded Mode
  • 3 minutes
  • 7 Questions
  • 31 Players
  Witam już w 3 odsłonie quizu wojskowego! Widziałem, że quiz nr 2 zebrał żniwo, to tym razem trzeba trochę dać Wam fory i pozwolić w końcu na 100% wbić się komuś (w tym koledze po fachu). Powodzenia i jak zawsze - podchwytliwe pytania = proste pytania (przynajmniej w założeniu :D) Pozdrawiam i życzę samych 100%! :)
 3. eXtreme_

  Ja przyjąłem 5:30 i 21:30 z racji tego, że jak szkoliłem się na przygotowawczej, to byłem w CSAIU i miałem 5:30, 21:30, później na podoficerskim w SPWLąd w Poznaniu tak samo i na oficerskim na AWL we Wrocławiu tak samo, a także jak rezerwę mieliśmy to tak samo wstawali, ale masz rację. Nie zawsze 5:30 i 21:30 są tymi usztywnionymi godzinami, aczkolwiek są to godziny przyjęte zwyczajowo w środowisku żołnierskim.
 4. eXtreme_

  @Gunia gratulacje! Starałem się, aby były na równym poziomie w stosunku do tych z poprzedniego quizu i to prawda. Widać, że masz potencjał!
 5. eXtreme_

  No to możesz być pewny w takim razie, że na AWL biją regulaminy do łba Tak, wiem stary i niezależnie od tego czy Ty byś na PST, na PKT czy nawet na SD siedział, tak każdy powie. Źle sprecyzowałem pytanie - proste, choć myślę, że sam rozumiesz o co kaman. Tak swoją drogą, co masz na etacie i ile belek?
  • Graded Mode
  • 3 minutes
  • 7 Questions
  • 17 Players
  Quiz jak jego poprzednik, dotyczy tej samej materii, a także ma na celu również to samo. Pytania są klasycznie podchwytliwe, więc zalecana jest szczególna ostrożność. Dziękuję za uczestnictwo w poprzednim quizie i życzę samych 100% w tym i każdym następnym! :) PS. Niebawem wstawię coś ze zdjęciami.
 6. eXtreme_

  @sypkilopez nie chce mi się z Tobą wykłócać o to. Na co dzień służę w wojsku jako żołnierz zawodowy, tym bardziej siedzę w sztabie i z takimi elementami jak stopnie wojskowe, które przechodzą w S-1 Sekcja Personalna mam do czynienia, więc nie wiem skąd te spory. Ponadto, nie uważam osobiście, żeby Wikipedia służyła jako kompendium rzetelnej wiedzy. Pozdrawiam
 7. eXtreme_

  @Bene jak najbardziej słusznie Dzisiaj postaram się wstawić może coś z grafiką i również podchwytliwe, więc trzeba uważać
 8. eXtreme_

  No i tu Cię mam. Specjalnie napisałem, żeby uważać, bo pytania są podchwytliwe. Korpus podoficerów owszem, od kaprala, z tym że podoficerów młodszych Kapral, starszy kapral i plutonowy - podoficerowie młodsi Sierżant, starszy sierżant, młodszy chorąży - podoficerowie Chorąży, starszy chorąży, starszy chorąży sztabowy - podoficerowie starsi http://www.stopniewojskowe.pl/wojskaladowe.htm
 9. eXtreme_

  @Gunia , dziękuję za miłe słowa. Cieszy mnie Twój rezultat zważywszy, że nie przejaw takiego wyniku nie bierze się znikąd Nawet posiłkując się internetem, w przypadku tych pytań, max. 50% może uda się rozwiązać, ale to "może". Jeśli masz jakieś pytania odnośnie wojska, chciałabyś się czegoś dowiedzieć to odezwij się, bądź śledź mój profil. Niebawem pojawi się kolejny quiz, może tym razem graficzny.
  • Graded Mode
  • 3 minutes
  • 7 Questions
  • 20 Players
  Quiz ten ma na celu zweryfikować i sprawdzić waszą wiedzę z teorii i praktyki wojskowości. Pytania oparte są o materię realizowaną przez żołnierzy zasadniczej służby wojskowej, którą zniesiono w 2010 roku, a jest popularna wśród obecnych żołnierzy Wojska Polskiego. Niektóre pytania są bardzo podchwytliwe, więc radzę się dobrze zastanowić. Detale w wojsku się liczą! :) Jeśli się spodoba, dodam kilka nowych pytań.
 10. eXtreme_

   odrzucone

  Na NIE: - gdzie Te Twoje 3-4 max dziennie, jak masz raptem ledwo ponad 5? - Non Steam + reszta ujdzie @Bezzi spójrz na jego GT, które mówi samo za siebie Ja negatywnie oceniłem jego NS oraz czas deklarowany przez niego. Pozytywnie uznałem resztę punktów -1 PS. Jako [email protected] powinieneś wykazywać się co najmniej podstawową znajomością czytania ze zrozumieniem
 11. eXtreme_

  No i w końcu, jak 500K ruszyć nie chcą, to Robercik coś konkretnego chce odpalić. Wchodzę w to!
×
×
 • Create New...