Skocz do zawartości

  eXtreme_

   Zbanowany

  9 obserwujących

  O eXtreme_

  • Ranga
   Debiutant II

  Informacje

  • Płeć
   Mężczyzna

  Ostatnio na profilu byli

  3 445 wyświetleń profilu
  1. eXtreme_

    odrzucone

   Slabiutkie GT, slabiutkie
  2. eXtreme_

   @Gunia należą Ci się gratulacje! Takie wyniki jakie w dwóch poprzednich quizach zrobiłaś, zasługują na szczególną pochwalę. @sypkilopez następny będzie łatwiejszy. Reszcie gratuluję podejścia do quizu i osiągnięcia naprawdę dobrych rezultatów, a przy okazji cieszę się, że mogę poszerzyć Waszą znajomość w tematyce Wojska Polskiego.
   • Oceniany
   • 3 minuty
   • 7 pytań
   • 29 graczy
   Witam już w 3 odsłonie quizu wojskowego! Widziałem, że quiz nr 2 zebrał żniwo, to tym razem trzeba trochę dać Wam fory i pozwolić w końcu na 100% wbić się komuś (w tym koledze po fachu). Powodzenia i jak zawsze - podchwytliwe pytania = proste pytania (przynajmniej w założeniu :D) Pozdrawiam i życzę samych 100%! :)
  3. eXtreme_

   Ja przyjąłem 5:30 i 21:30 z racji tego, że jak szkoliłem się na przygotowawczej, to byłem w CSAIU i miałem 5:30, 21:30, później na podoficerskim w SPWLąd w Poznaniu tak samo i na oficerskim na AWL we Wrocławiu tak samo, a także jak rezerwę mieliśmy to tak samo wstawali, ale masz rację. Nie zawsze 5:30 i 21:30 są tymi usztywnionymi godzinami, aczkolwiek są to godziny przyjęte zwyczajowo w środowisku żołnierskim.
  4. eXtreme_

   @Gunia gratulacje! Starałem się, aby były na równym poziomie w stosunku do tych z poprzedniego quizu i to prawda. Widać, że masz potencjał!
  5. eXtreme_

   No to możesz być pewny w takim razie, że na AWL biją regulaminy do łba Tak, wiem stary i niezależnie od tego czy Ty byś na PST, na PKT czy nawet na SD siedział, tak każdy powie. Źle sprecyzowałem pytanie - proste, choć myślę, że sam rozumiesz o co kaman. Tak swoją drogą, co masz na etacie i ile belek?
   • Oceniany
   • 3 minuty
   • 7 pytań
   • 16 graczy
   Quiz jak jego poprzednik, dotyczy tej samej materii, a także ma na celu również to samo. Pytania są klasycznie podchwytliwe, więc zalecana jest szczególna ostrożność. Dziękuję za uczestnictwo w poprzednim quizie i życzę samych 100% w tym i każdym następnym! :) PS. Niebawem wstawię coś ze zdjęciami.
  6. eXtreme_

   @sypkilopez nie chce mi się z Tobą wykłócać o to. Na co dzień służę w wojsku jako żołnierz zawodowy, tym bardziej siedzę w sztabie i z takimi elementami jak stopnie wojskowe, które przechodzą w S-1 Sekcja Personalna mam do czynienia, więc nie wiem skąd te spory. Ponadto, nie uważam osobiście, żeby Wikipedia służyła jako kompendium rzetelnej wiedzy. Pozdrawiam
  7. eXtreme_

   @Bene jak najbardziej słusznie Dzisiaj postaram się wstawić może coś z grafiką i również podchwytliwe, więc trzeba uważać
  8. eXtreme_

   No i tu Cię mam. Specjalnie napisałem, żeby uważać, bo pytania są podchwytliwe. Korpus podoficerów owszem, od kaprala, z tym że podoficerów młodszych Kapral, starszy kapral i plutonowy - podoficerowie młodsi Sierżant, starszy sierżant, młodszy chorąży - podoficerowie Chorąży, starszy chorąży, starszy chorąży sztabowy - podoficerowie starsi http://www.stopniewojskowe.pl/wojskaladowe.htm
  9. eXtreme_

   @Gunia , dziękuję za miłe słowa. Cieszy mnie Twój rezultat zważywszy, że nie przejaw takiego wyniku nie bierze się znikąd Nawet posiłkując się internetem, w przypadku tych pytań, max. 50% może uda się rozwiązać, ale to "może". Jeśli masz jakieś pytania odnośnie wojska, chciałabyś się czegoś dowiedzieć to odezwij się, bądź śledź mój profil. Niebawem pojawi się kolejny quiz, może tym razem graficzny.
   • Oceniany
   • 3 minuty
   • 7 pytań
   • 19 graczy
   Quiz ten ma na celu zweryfikować i sprawdzić waszą wiedzę z teorii i praktyki wojskowości. Pytania oparte są o materię realizowaną przez żołnierzy zasadniczej służby wojskowej, którą zniesiono w 2010 roku, a jest popularna wśród obecnych żołnierzy Wojska Polskiego. Niektóre pytania są bardzo podchwytliwe, więc radzę się dobrze zastanowić. Detale w wojsku się liczą! :) Jeśli się spodoba, dodam kilka nowych pytań.
  10. eXtreme_

    odrzucone

   Na NIE: - gdzie Te Twoje 3-4 max dziennie, jak masz raptem ledwo ponad 5? - Non Steam + reszta ujdzie @Bezzi spójrz na jego GT, które mówi samo za siebie Ja negatywnie oceniłem jego NS oraz czas deklarowany przez niego. Pozytywnie uznałem resztę punktów -1 PS. Jako [email protected] powinieneś wykazywać się co najmniej podstawową znajomością czytania ze zrozumieniem
  11. No i w końcu, jak 500K ruszyć nie chcą, to Robercik coś konkretnego chce odpalić. Wchodzę w to!
  ×