Skocz do zawartości
rodos

 zamknięty Ban cd

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Mozesz mi skoczyc:

Godzina, data zdarzenia:05.09.2019
Mapa:dd2
STEAM_ID / IP: STEAM_0:1:73955814   0 00:11   33    0

Uzasadnienie: Admin banujacy w ciagu 48h nie przedstawil dowodow i zamiast dostac warna to ja dostaje perm mute bezpodstawnie.Czy regulamin dotyczy tylko niektorych osob?Sa rowni i rowniejsi?

 

Ponizej przedstawia zdanie innych uzytkownikow jezeli chodzi o traktowanie poza regulaminem:

@Wredna jakoś leci @S0B0T4 no też tak myślę i może dlatego to odwołanie zostało potraktowane po za regulaminowo
rodos Dzisiaj 12:57
Czarna napisala do sunna o zbanowanie mnie wymyslila sobie prowokacje z mojej strony ktorych oczywiscie nie bylo i on dal bana przypuszczam bez zapoznania sie z sytuacja:)
S0B0T4 Dzisiaj 12:56
@SQNFUN Zapewne SUNN skoro go oznaczył ktoś tam
Wredna Dzisiaj 12:56
@SQNFUN no witam co tam jak tam?
SQNFUN Dzisiaj 12:56
@Wredna Serwus
Wredna Dzisiaj 12:56
Cześć
rodos Dzisiaj 12:55
W takim razie w jakim dziale mam napsiac skarge?
SQNFUN Dzisiaj 12:55
@rodos a orientujesz się kto Ci dał tego bana? Jestem trochę leniwy i nie chce mi się sprawdzać w bansie
SQNFUN Dzisiaj 12:55
@rodos Nie mam zielonego pojęcia, zasady są jasne i obowiązują raczej wszystkich... Tak jak napisałem niżej, po 48h jak admin banujący nie wrzuci do tematu dowodów to odwołujący otrzymuje unbana, a admin który go nadał otrzymuje ostrzeżenie w dziale serwerów.
rodos Dzisiaj 12:54
Wiec zachodzi pytanie jakim cudem po 5 dniach bez przedstawienia dowodow mam perma?:) gdzie czas juz zostal przekroczony 2.5 krotnie
S0B0T4 Dzisiaj 12:54

 

Edytowane przez rodos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, rodos napisał:

 

 

Ponizej przedstawia zdanie innych uzytkownikow jezeli chodzi o traktowanie poza regulaminem:

W tej sytuacji zdanie innych użytkowników Nas nie interesuje. 


Czarna napisala do sunna o zbanowanie mnie wymyslila sobie prowokacje z mojej strony ktorych oczywiscie nie bylo i on dal bana przypuszczam bez zapoznania sie z sytuacja:)

Tutaj nie jestem w stanie poprawnie  odpowiedzieć, ponieważ nie wiem jak to dokładnie było, jednak mogę Ci obiecać, że gdy @SUNN. wróci na forum postara Ci się to wszystko jak najlepiej wyjaśnić. :)  

@rodos Nie mam zielonego pojęcia, zasady są jasne i obowiązują raczej wszystkich... Tak jak napisałem niżej, po 48h jak admin banujący nie wrzuci do tematu dowodów to odwołujący otrzymuje unbana, a admin który go nadał otrzymuje ostrzeżenie w dziale serwerów.

Oczywiście, że tak! Jednak musisz zrozumieć że czasem zdarzają się sytuację nagłe, takie których nie jesteśmy w stanie przewidzieć, czy też nie mamy na nie wpływu - Tak właśnie było w tej sytuacji jeżeli chodzi o Sunna i dostarczenie przez przez niego dowodów. 
rodos Dzisiaj 12:54
Wiec zachodzi pytanie jakim cudem po 5 dniach bez przedstawienia dowodow mam perma?:) gdzie czas juz zostal przekroczony 2.5 krotnie

Perma na serwerze już dawno nie masz - radzę sprawdzić jeszcze raz.  Co do przekroczonego czasu, to wyjaśniłem Ci to już wyżej i więcej razy nie zamierzam. 

 

Z racji tego, że Sunn nie ma jak pojawić się na forum podjął decyzję o tymczasowym zdjęciu bana do czasu wyjaśnienia sprawy, ale żeby dalsze prowokacje nie miały miejsca ma zostać nałożone mute na serwerze, bo sam nick z tamtej sytuacji spokojnie na mute starcza.

Pozdrawiam. 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...