Skocz do zawartości
ariadrin

[ZAAKCEPTOWANE]podanie ariadrin

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ariadrin
Wiek: 18
Doświadczenie (w byciu adminem): brak, ale szybko sie rozwijam i nadrobie ;p
Znajomość AMXX (W skali 1-10): bylo 0 ale jako ze skladam podanie to przesledzilem amxx to 6 mozna dac na spokojnice
Staż w CS-sie:  7-8 lat
Steam / NonSteam: nonsteam, ale jesli podanie byloby rozpatrzone pozytywnie to na nastepny dzien bedzie steam ^^
Dlaczego Ty: wiele czasu spedzam na serwerze i mysle ze jestem lubiany i nie wprowadzam kwasu miedzy graczy. mimo iz jest juz spora ilosc admow nadal zdarzają sie chwile gdzie nie ma ich a na serwer wbija odpał. w ten czas moge sie przydac ^^
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: zdarzają nie dni kiedy jest to 5 min ale dobija czasem do 5 h. srednio to 2 h na spokojnice. w ostatnich dniach troszke mniej
Kontakt: discord, fb, forum
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/ariadrin/80.72.34.124:27034/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem na tak.

-Gracz jest bezkonfliktowy

-z tego co widze wiek też dobry

-ale doświadczenie słabo w byciu adminem ale każdy musi mieć swój pierwszy raz ^^ .

Ja mimo tego że nie ma steam jestem na tak. Pozdrawiam A3ro :D

Edytowane przez A3ro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie mam się do czego przyczepić,z ariadrin-em można się na spokojnie dogadać. Konfliktów z innymi osobami nie widziałem. :) Co do doświadczenia i AMXX to na spokojnie wszystko jest do ogarnięcia,wiem tu problemu nie ma.  Aktywność na serwerze widzę utrzymuje się stabilnie,czasami gorzej,ale to nic,ważne jest wyrobienie tygodniówki.Co do steam-a mam nadzieję,że będzie tak jak napisałeś.

Sumując wszystko jestem jak najbardziej na TAK,mam nadzieję,że podanie zostanie przyjęte,życzę Powodzenia! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie mam zastrzeżeń do Ciebie,widzę poprawę jeżeli chodzi o znajomość regulaminu. 

GT stabilnie.

Podanie chwilowo zamknę,czekam na steam.

Jeżeli się pojawi, Twoje podanie zostanie zaakceptowane. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...