Skocz do zawartości
Te-Tris

[ZAAKCEPTOWANE]Podanie Tet

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Te-Tris
Wiek: 26
Doświadczenie (w byciu adminem): Admin w sieci turek-city
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6
Staż w CS: Steam od 26.02.2008r
Steam / NonSteam: STEAM_0:0:18316303
Dlaczego Ty: Jak gram to tylko tutaj, chcę uzupełnić niedobór adminów, bezkonfliktowy
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: pon. - pt. ~1h-2h; w weekendy różnie bywa
Kontakt: steam
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Te-Tris/80.72.43.106:27027/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wróciłeś po dość długiej nieobecności i dla mnie jesteś stałym starym graczem ale dla większości będziesz zupełnie nową osobą na serwerze, która patrząc w tym momencie po gt gra od tygodnia :D  Daj się poznać graczom, nowym adminom a i ja muszę zobaczyć aktywność nie tylko z tygodnia. Zamykam podanie póki co ( NIE ODRZUCAM, ZAMYKAM :D ) i otworzę ponownie 24 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Te-Tris

dał się poznać jako gracz który zgłasza a co najważniejsze trafnie

nie spamuje zbędnie na u@

nie obraża innych graczy 

mikro na + 

Myślę że będzie z niego dobry admin.

Pozdrawiam

ps. Jak będziesz do mnie strzelał to celuj obok daj żyć . Inni też chcą pograć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam mieszane uczucia z przewagą na NIE!

Fakt , że to stary i doświadczony gracz  ale......

W ostatnim czasie Te-Tris grywa w parze z drugą osobą (mam nadzieje że tylko z jedną) ewidentnie dając sobie info nie wnikam czy grają z jednej sieci czy na ts.

Fakt faktem, że widać to na pierwszy rzut oka gdyby go rozpisać w tym czasie pod wh ban murowany. Mieliśmy już takiego admina i była to niezdrowa sytuacja, którą szybko wyłapali inni gracze i admini. Jest to sytuacja niedopuszczalna, która rzuca cień na całą administrację więc moje stanowisko powinno być zrozumiałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@mystiq'  mały staż na serwerze? :D Patrzył Ty Gejmtrakera? :D  Wrócił po przerwie i ma więcej godzin niż pewnie Ty z obu nicków :D

Wracając do podania to witam na dwutygodniowym okresie próbnym, który nie ominie nikogo :D   Pewne kwestie, których nie będę tu wyciągać bo kto ma wiedzieć ten wie wyjaśnione zostały na pw i pewnie się domyślasz, że przez jakiś czas będziesz na serwerze naszym "oczkiem w głowie" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...