Skocz do zawartości
NEDWHITE

 pozytywne Odwołanie od bana

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: NEDWHITE
Godzina, data zdarzenia: 19:09:2018 godzina około 20:45
Mapa: 3maps cashe akurat był
STEAM_ID / IP: Nie znam
Uzasadnienie: Zrobiłem na serwerze 25 fragów, i zostałem zbanowany za "cheaty" przez admina LuP3G... Admin najwyraźniej nie potrafi odróżnić dobrej gry z pomocą sprzętu tj. słuchawki, a gry na WH. Proszę o unbana

 

Edytowane przez NEDWHITE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oto link do demka: http://637681.node45.pukawka.pl/dem-de_cache-1537381586-1537384064.zip

Z góry przepraszam za blędy albo dziwny opis sytuacji ale to moje pierwsze w życiu opisywanie demka :D

[13:16] Wychylasz z deagle prosto wcelowany w gościa 

[18:10] Strzał z deagle daleko od glowy a trafia w nią 

[19:56] Zobaczyłeś na wh że gościu chce wyskoczyc przez smoke a gdy dostałeś flasha to cofnąłeś celownik 

[20:00] Wcelowujesz się przez sciane w glowe przeciwnika poczym kiedy on przeskoczył za smokiem zacząłeś strzelać 

[20:08] Zacząłeś idealnie strzelać full auto w bota przez smoke 

[21:50] Przeciwnik uciekł za ściane a ty to zobaczyłeś na wh i się wcelowałeś w niego i oczywiście zabiłeś go 

[22:00] Przeciwnik wszedł na shifcie do wenta ty wtedy zaczączełeś patrzeć na jego pozycje (went) schowałeś się za ściane i wychyliłeś kiedy on też wychylił i go zabiłeś 

[około 22:10] Dostałeś bana 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


13:16 - wcześniej był typ na A na beczkach, więc jak zabiłem 2 z mida, no to ten typ musiał gdzieś być, więc się wychyliłem na niego bo się go tam spodziewałem...

18:10 - grałem na czas z tego co pamiętam, to po czasie usłyszałem krok i wychyliłem z deagla i dałem flicka (mordo demko jest 16tick, nie dziw się, że to dziwnie wygląda :))

19:56 - xD

20:00 - xD

20:08 - a może mam się cały wychylić, i strzelać w okienka na górze co?

21:50 -  wychylałem na double scoupie na KAŻDĄ pozycję schodkowo. Mam ~2700H w cs i po prostu tak się wychyla na wyższych rangach. Pragnę powiedzieć, że posiadam 240Hz monitor, przez co niektóre strzały wydają się ,,za szybkie"

22:00 - na midzie nie było nikogo z CT, gamesense i tyle, nie mam na to wytłumaczenia

btw:

21:15 - 21:30 też strzelam przez smoke :D (wh) 

Proszę zwrócic uwagę na mój crosshairplacement nie tylko w oznaczonych minutach :) 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cytat

13:16 - wcześniej był typ na A na beczkach, więc jak zabiłem 2 z mida, no to ten typ musiał gdzieś być, więc się wychyliłem na niego bo się go tam spodziewałem...

mógł być na żółtej lub site ;c

Cytat

20:08 - a może mam się cały wychylić, i strzelać w okienka na górze co?

jak go tam nie było to nie strzelałeś przyszedł i zacząłeś dopiero :D

Cytat

21:50 -  wychylałem na double scoupie na KAŻDĄ pozycję schodkowo. Mam ~2700H w cs i po prostu tak się wychyla na wyższych rangach. Pragnę powiedzieć, że posiadam 240Hz monitor, przez co niektóre strzały wydają się ,,za szybkie"

przez całe demko 2 razy tylko wychyliłeś na 2 zoomie i monitor to nie jest wytłumaczenie  ;)

Cytat

22:00 - na midzie nie było nikogo z CT, gamesense i tyle, nie mam na to wytłumaczenia

Idealnie kiedy on wbił do wenta ? xD

Cytat

21:15 - 21:30 też strzelam przez smoke :D (wh) 

Wtedy tam nikogo nie było ;c

Cytat

Proszę zwrócic uwagę na mój crosshairplacement nie tylko w oznaczonych minutach :) 

Każdy cheater tak robi żeby nie dostać bana sprawdza miejscówki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


13:16 -  ale pierwszą pozycją na której mógł być to był elektryk... (w sumie jeszcze góra elektryka ale nie jestem idealny i nie zobaczyłem tamtej pozycji). I niby wychyliłem wcelowany ale go nie zabiłem? Gdy on w tym czasie stał w miejscu? Przoszę Cię...

20:08 -  no faktycznie mam WH bo strzelałem akurat gdy ktoś był...

21:50 -  nawet jeśli tylko 2 razy to co z tego? to od razu oznacza, że mam WH tak?

22:00 -  powtórzę jeszcze raz, nie mam na to wytłumaczenia. W CS nie liczy się tylko skill, ale też TIMING :)... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...