Skocz do zawartości
BrK aka Kodex

[ODRZUCONE]Podanie na Admina. BrK aka Kodex

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: BrK lub Kodex
Wiek: 31
Doświadczenie (w byciu adminem): Duze.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8-9
Staż w CS-sie: 10 lat CS 1.6 + jakies 3 moze wiecej lat w CS 1.5 :)
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty: Jestem czesto na serwerze,spedzam duzo czasu w dzien i ostatnio takze w nocy ale Cziterzy niedaja pograc brakuje admina i po czesci dla tego tez skladam to podanie. Co wiecej podoba mi sie gra na tym serwerze,jest duzo milych osob i fajna atmosfera :) I chcialbym aby tak zostalo :)
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Od 4 do 8h :) 
Kontakt: Steam

Edytowane przez BrK aka Kodex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


6 godzin temu, BrK aka Kodex napisał:

Dlaczego Ty: Jestem czesto na serwerze,spedzam duzo czasu w dzien i ostatnio takze w nocy ale Cziterzy niedaja pograc brakuje admina i po czesci dla tego tez skladam to podanie.

Ledwo 18 godzin uzbierane z obu nicków, pojawiasz się na serwerze co 4 dni i to według Ciebie jest to "często" i "dużo czasu w dzień i w nocy"?  Na serwerze też niczym szczególnie się nie wyróżniasz i pewnie nikt by Cie nie zauważył gdyby nie te dość dziwne spamy w stronę graczy i adminów żeby wysłali Ci zaproszenie na steam a zapytany czy coś konkretnie potrzebujesz nie potrafiłeś odpowiedzieć krótko i na temat tylko odpowiedzi były NO WYŚLIJ TO SIĘ DOWIESZ i większość uznała to jako zaczepki, że tak ujmę "typowego gimba" i przestawali na Ciebie zwracać uwagę ( łącznie ze mną)  Patrząc na takie zachowanie to automatycznie nasuwa się pytanie czy aby na pewno masz tyle lat ile napisałeś czy raczej cyferki mają być na odwrót ;) Tak więc  przykro mi niezmiernie ale nie tym razem i zapraszam z podaniem za jakiś czas.

A tu Twoje GT bo je też należy podać ;)
https://www.gametracker.com/player/kodex/80.72.43.106:27027/
https://www.gametracker.com/player/BRK/80.72.43.106:27027/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...