Skocz do zawartości
LuckyLoser

 zamknięty Propozycje

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Na serwerze na którym gram(cs:go #2) potrzebne są poprawki:

- krotszy rs, gracze ktorzy  nie umią tego wyłaczyać moze im utrudniac gre, przez ten  czas mozna bardzo blisko podejsc do bs'a.

-nie działa komneda /rynek.

- na /podglad nie ma skinow co sa na /skiny i na odwrot.

-mozna wydropic skiny nie bedace na /skiny i /podglad.

-lekko wydluzyc czas postoju na zakupy w respie, poczatkowemu moze to zajac z 10s, wprawnemu 3-4s, ( o to chodzi, ze czasami widze jak ktos  nakupuje jak na ruskim bazarze wychodzi z respa i dostaje pestke te np. 2s wiecej moglby by zatrzymac koniki lepszym).

-anty rush dla ct, ct ma stac na bs jak lep na muchy a nie jak kot za mysza ganiac.

- lepsze banowanie cheaterow mianowicie: admin powinien lepiej robic te ss i sprawdzac czy tam gdzie celuje 'podejrzany' jest jakis rywal, duzo takich 'slabych' banow polecialo i moze dla tego ze byl problem z zalozeniem konta na forum nie dostali ub. (gracz z wh z glowa na karku widzac nowy nick na specu rzuci pare grantaow dziwnych by wymusic bana na ss, dostaje i wstawia czyste [chyba wiadomo o co mi chodzi])

- wiem ze tam gra 4 osoby na krzyz ale niech admini wchodza troche czesciej sprawdzic co sie dzieje, przywitac sie  z graczami itd. nie mowie ze 24/7  ma tam byc, ale zeby  na ta symboliczna godzine wszedl,a nie raz na pare dni.

- tt za podlozenie paki dostaje 4st i fajnie byloby gdyby  ct tez dostawalo 4st za rozbrojenie.

-to ze ktos ma kose czy legende lub globala to nie znaczy ze nie ma wh i dobrze by bylo jakby admin na takich graczy patrzyl tak samo jak na silver I (nie mowie ze tak tu jest ale na innych serwerach panuje tego typu 'faworka').

- po restarcie serwera dobrze by bylo jakby byla mapa 2x2 nawet jakby mialo byc 20 graczy, bo przewaznie gra tam kilka i czasami trafia sie młot co gra na 2 bs'y i troche psuje gameplay.

Ta lista byłaby moze wieksza i duzo wczesniej ale jak wspomnialem, byl problem z zalozeniem konta na forum i troszke czuje ze mozna te konto zalozyc dzieki mnie i innym, ktorzy mi pomagali osiagnac to (jezeli to mialabyc nie prawda to prosze beki nie cisnac kappa :D),a o to osoby:

granulof (jakos tak nie bede wdrazal gdzie mial mala i duza litere i w jakiej iloci)

usually cheater

3maj Fason

Te osoby wedlug mnie dolozyly pare groszy do tego celu, jezeli kogos pominolem to przepraszam.

 

ps. Mam nadzieje ze prawda was nie boli jak inne sieci i po tym poscie nie usuniecie go,a mi nie dacie bana na forum i na waszej sieci serwerow cs.

 

edit (do poprawek):

- niech nakarmi chomika bo serwer (nie chce klamac) codziennie o 22 dostaje potwornych lagow ale takich chwilowych

- na mapie css_dust2  jak sie schodzi z respa tt i sie idzie przy prawej scianie ciemni to na koncu jest cos w rodzaju buga (jak sie w to wjedzie to do przodu sie nie ruszysz, ale na szczescie mozna sie z tego wycofac).

 

 

Edytowane przez LuckyLoser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A więc tak @LuckyLoser /rynek został wyłączony z powodu że bugowali kiedyś st/skiny/klucze.

/skiny /podgląd itp zostały przeniesione na /menu.

rs można wyłączyć nawet przed wchodzeniem na serwer.

Moim zdaniem rush powinien zostać z powodu że to ma być "cs:go mod" to jest tryb jako cs:go więc bez sensu dawać anty rusha.

Jeżeli widzisz że admin faworyzuje graczy to się robi demka i wstawia na forum. Nawet jeśli opiekun opierdoli admina to i tak może robić swoje.

Admini mają obowiązek nabić 7h jeśli opiekun powie że nie muszą z powodu że mało osób grają to inne kwesta.

@Di4bLo są różne sposoby co ludzie nie mówią o tym ;) 

 

Edytowane przez Psycholog banan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 15.10.2018 o 21:16, LuckyLoser napisał:

- krotszy rs, gracze ktorzy  nie umią tego wyłaczyać moze im utrudniac gre, przez ten  czas mozna bardzo blisko podejsc do bs'a.

Czas jest jak najbardziej optymalny. To że biegacie jak dziki po mapie to nie moja wina. Nie umie wyłączyć xD? To jakieś ameby grają? Co chwile pisze na say jak wyłączyć RSy.

W dniu 15.10.2018 o 21:16, LuckyLoser napisał:

-nie działa komneda /rynek.

A powinno sprawdzę czm nie hasa. 

W dniu 15.10.2018 o 21:16, LuckyLoser napisał:

-mozna wydropic skiny nie bedace na /skiny i /podglad.

Jak mi @aquax dostarczy obrazki to wgram.

W dniu 15.10.2018 o 21:16, LuckyLoser napisał:

-lekko wydluzyc czas postoju na zakupy w respie, poczatkowemu moze to zajac z 10s, wprawnemu 3-4s, ( o to chodzi, ze czasami widze jak ktos  nakupuje jak na ruskim bazarze wychodzi z respa i dostaje pestke te np. 2s wiecej moglby by zatrzymac koniki lepszym).

Tak trudno dać auto buy AK i Armora? Serio 10 sekund ? Pół serwera nie będzie czekać na osoby które nie mają wprawy w kupowaniu.... Zabijają go jak kupi no to chyba nie jest już nasz problem...

W dniu 15.10.2018 o 21:16, LuckyLoser napisał:

-anty rush dla ct, ct ma stac na bs jak lep na muchy a nie jak kot za mysza ganiac.

Marzenia. Nope

W dniu 15.10.2018 o 21:16, LuckyLoser napisał:

- lepsze banowanie cheaterow mianowicie: admin powinien lepiej robic te ss i sprawdzac czy tam gdzie celuje 'podejrzany' jest jakis rywal, duzo takich 'slabych' banow polecialo i moze dla tego ze byl problem z zalozeniem konta na forum nie dostali ub. (gracz z wh z glowa na karku widzac nowy nick na specu rzuci pare grantaow dziwnych by wymusic bana na ss, dostaje i wstawia czyste [chyba wiadomo o co mi chodzi])

Z tym nie do mnie. 

W dniu 15.10.2018 o 21:16, LuckyLoser napisał:

- wiem ze tam gra 4 osoby na krzyz ale niech admini wchodza troche czesciej sprawdzic co sie dzieje, przywitac sie  z graczami itd. nie mowie ze 24/7  ma tam byc, ale zeby  na ta symboliczna godzine wszedl,a nie raz na pare dni.

To samo ja się adminami na tym serwerze nie zajmuję.

W dniu 15.10.2018 o 21:16, LuckyLoser napisał:

- tt za podlozenie paki dostaje 4st i fajnie byloby gdyby  ct tez dostawalo 4st za rozbrojenie.

Chyba tak było ale się popsuło? Sam już nie pamiętam. Sprawdzę.

W dniu 15.10.2018 o 21:16, LuckyLoser napisał:

- po restarcie serwera dobrze by bylo jakby byla mapa 2x2 nawet jakby mialo byc 20 graczy, bo przewaznie gra tam kilka i czasami trafia sie młot co gra na 2 bs'y i troche psuje gameplay.

Jest ustawienie z pluginie 8<= osób na serwerze = mała mapa. Nie będzie grana mała mapa przy dużej ilości osób po prostu nie. 

W dniu 15.10.2018 o 21:41, Di4bLo napisał:

Jestem za jak najbardziej @VisTeR.' do roboty a nie się opinkalasz :D 

Chcesz mnie zastąpić??

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


4 minuty temu, VisTeR.' napisał:

Czas jest jak najbardziej optymalny. To że biegacie jak dziki po mapie to nie moja wina. Nie umie wyłączyć xD? To jakieś ameby grają? Co chwile pisze na say jak wyłączyć RSy.

A powinno sprawdzę czm nie hasa. 

Jak mi @aquax dostarczy obrazki to wgram.

Tak trudno dać auto buy AK i Armora? Serio 10 sekund ? Pół serwera nie będzie czekać na osoby które nie mają wprawy w kupowaniu.... Zabijają go jak kupi no to chyba nie jest już nasz problem...

Marzenia. Nope

Z tym nie do mnie. 

To samo ja się adminami na tym serwerze nie zajmuję.

Chyba tak było ale się popsuło? Sam już nie pamiętam. Sprawdzę.

Jest ustawienie z pluginie 8<= osób na serwerze = mała mapa. Nie będzie grana mała mapa przy dużej ilości osób po prostu nie. 

Chcesz mnie zastąpić??

 

 

Ja nie dzięki i tak teraz mam trochę roboty przy UBT :D

Ps. kupuj drugą poduchę :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 minutę temu, Di4bLo napisał:

Ja nie dzięki i tak teraz mam trochę roboty przy UBT :D

Ps. kupuj drugą poduchę :D 

No widzisz a ja mam przed GO Modami inne serwery w kolejce. 

Zastanawiam się nad tym bo wczoraj zostałem zwyzwany za to xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


5 godzin temu, VisTeR.' napisał:

Jak mi @aquax dostarczy obrazki to wgram.

Ich nie ma na liscie ale po wydropieniu pojawiaja sie i mozna je wybrac na bron i wygladaja normalnie, jak sie ich nie wydropi to sie nie wie o ich istnieniu.

Tak trudno dać auto buy AK i Armora? Serio 10 sekund ? Pół serwera nie będzie czekać na osoby które nie mają wprawy w kupowaniu.... Zabijają go jak kupi no to chyba nie jest już nasz problem...

Auto buy kupuje tez amunicje to taka kasa w bloto.

Jest ustawienie z pluginie 8<= osób na serwerze = mała mapa. Nie będzie grana mała mapa przy dużej ilości osób po prostu nie. 

To musze wbijac o zlym czasie i porze.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...