Jump to content
senor

Q&A vol. 26 - Ankieta

Q&A  

32 members have voted

1. 1. Kto następny?

• Chudy
      2
    • sypkilopez
      2
    • A3ro
      3
    • Vix33nek!
      10
    • Wandi
      15

Recommended Posts

- Na oddanie głosu macie tydzień.

- Każdego tygodnia wystąpi inna osoba.

- Nie głosujemy na siebie.

Jeśli ktoś chciałby wziąć udział w Q&A wystarczy, że napisze komentarz "Zgłaszam się".

coś jest nie tak bo mogę na siebie zagłosować ;o

Bt senor,

Nie da rady zrobić tak, aby dany użytkownik nie mógł na kogoś zagłosować w ankiecie. Jednak w regulaminie Q&A jest jasno napisane, że nie można głosować na siebie. W tym przypadku możesz głosować na siebie bo de facto w ankiecie jest inny nick niż masz obecnie.

Zgłaszam się 
@senor jak dla mnie jedno i to samo ale tutaj o byle gó**o się pr***********ć można ;(
@senor wygląda na to że nie rozumiem twoich żartów (bez spiny) pozdro kończmy temat 

Edited by SadoS

Bt senor,

Meldować to się można w wojsku, tutaj wystarczy napisać komentarz "Zgłaszam się" Masz 24 godziny na edycję, albo dostaniesz kopa w czoło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bt senor,

Napisz notke dla beki, chciej poinformować użytkownika w zabawny sposób aby zmienił treść posta, a i tak ma pretensje o to... Niektórzy naprawdę nie potrafią zrozumieć, że jakiś porządek musi być ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

Przepraszam bardzo ale czy ktoś może mi wyjaśnić : mogę nominować sam siebie ale już zagłosować na siebie nie mogę ? to po co mam sam się zgłaszać ?

Pozdrawiam 

Bt senor,

Post nic nie wnosi do tematu, skoro lubisz sie do wszystkiego przyp*******ć to rób to gdzie indziej, bo taka wypowiedź w tym dziale jest zwyczajnie traktowana jako spam.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...