Skocz do zawartości
Wislak_19o6^^

Skarga na admina Malin

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór skargi (data i godzina): teraz 

 

Nick admina/gracza, który zawinił: Malin

 

Dowody: http://www63.zippyshare.com/v/5Wq8cUmZ/file.html

 

Świadkowie: caly serwer. czyli ktorzy teraz graja. 

 

Uzasadnienie: Admin nic nie zrobil dopoki mu nie napisalem na u@. Nie zna regulaminu. Wystawil ss'y , za chwile gracz zbanowany wrocil i dostal perma za czitowanie. Dopiero mu napisalem "Juras AB". Zgloszenia na sayu byly ze ktos tam ma cmd "cl_forwardspeed" nie sprawdzil. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To był dzien w ktorym dostalem adma i pierwsza moja mapka bycia adminem. Ostatni raz administratorem byłem pol roku temu musialem sobie na spokojnie poustawiac sobie wszystkie bindy, mineła minuta moze zanim sprawdzilem a Ty juz wielkie wąty do mnie ze nic nie robie spokojnie. To ze Ci zabrali admina bo nie umiales nim sie obslugiwac to nie znaczy ze wszystkim juz musza. Mozesz zapytac kogo chcesz czy cos robie źle, nikt nie ma do mnie zadnych zastrzezen. Co do ssy zrobilem specjalnie bo typ mial aima i zeby byly dowody ze go ma, bo nie robilem demka. Wszedl jeszcze raz dostal Ab i juz wiecej nie wszedl i nikt n serwerze nie widzial w tym zadnego problemu tylko cieszyli sie ze zostal zbanowany. Myśle ze wytlumczylem sie dosadnie :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

To był dzien w ktorym dostalem adma i pierwsza moja mapka bycia adminem. Ostatni raz administratorem byłem pol roku temu musialem sobie na spokojnie poustawiac sobie wszystkie bindy, mineła minuta moze zanim sprawdzilem a Ty juz wielkie wąty do mnie ze nic nie robie spokojnie. To ze Ci zabrali admina bo nie umiales nim sie obslugiwac to nie znaczy ze wszystkim juz musza. Mozesz zapytac kogo chcesz czy cos robie źle, nikt nie ma do mnie zadnych zastrzezen. Co do ssy zrobilem specjalnie bo typ mial aima i zeby byly dowody ze go ma, bo nie robilem demka. Wszedl jeszcze raz dostal Ab i juz wiecej nie wszedl i nikt n serwerze nie widzial w tym zadnego problemu tylko cieszyli sie ze zostal zbanowany. Myśle ze wytlumczylem sie dosadnie :)

 

 

 

 

Jak gracz ma aim'a to robisz SS? Serio? Naprawdę?? 

 

 

 

@@Galaxy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No tak, ale jak nie raz wchodze to ty siedzisz na spekcie albo grasz.. malo razy widze zebys cos pisal na HUD albo zebys kogos sprawdzal..No wporzadku jak dostales adma to powinienes przejsc na spect i szybko bindy poustawiac. Mi to zajelo 2 rundy, pozniej na bierzaco sprawdzalem i upominalem graczy. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wislak, a później i tak zwaliłeś swoją szansę, ale nie o tym...

 

 

 

Co do skargi jak najbardziej jest słuszna. Admin kompletnie pogubił się w tej sytuacji. Normalnie prawdopodobnie dostałbyś tylko upomnienie słowne, jednak po tym zdaniu.... "Co do ssy zrobilem specjalnie bo typ mial aima i zeby byly dowody ze go ma, bo nie robilem demka." Zdecydowanie ląduje ostrzeżenie. Mimo, że to były początki niewątpliwie nie można się tak zachowywać. Zapoznaj się dobrze z regulaminem admina i regulaminem tego serwera, aby więcej nie dochodziło do takich sytuacji. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...