Skocz do zawartości
CukierkowyMario

[ZAAKCEPTOWANE]PODANIE O ADMA

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:  NemeziS AS PIK
Wiek: 25
Doświadczenie (w byciu adminem): Mam dość szerokie kryteria :  Mam dość spore byłem Adminem na paru serwerach jak też miałem 3 swoje.
Znajomość AMXX (W skali 1-10):  9/10
Staż w CS-sie: Staż na CS 1.6 to 10 lat CS GO 2 lata
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty: Chciałbym pomóc na serwera w tedy gdy nie ma na nim żadnego admina , czyli godziny nocne 22-00 bo w tedy wchodzą różni ludzie z wallhack , po za tym mam dość użerania się z osobami które śmieją ci się w twarz bo nie ma Administracji na serwerze , po resztą to też że mam pojęcie jakiekolwiek o administracji. Po za tym che się przysłużyć dla tego serwera by był lepszy niż jest teraz.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Czasu jest dużo od dnia do nocy przeważnie od 3 - 4 godzin dziennie

Kontakt:<STEAM: https://steamcommunity.com/rofiles/76561198805483920/home/

Link do GameTracker'ahttps://www.gametracker.com/player/NemeziS AS PIK/80.72.43.106:27022/

Edytowane przez Nemezis ad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No to tak: 

+steam

+GT

+wiek

+AMXX (lepsze niż moje:kappa:)

+doświadczenie

+widziałem że chce pomóc jak są cziterzy( chciażby wczoraj jak gościu chciał podszyć się podemnie I co chwile nicki zmieniał a biegał na wh I sh)

Jest to taki botek do bicia :kappa:. Jestem na wielkie TAK :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na Tak.

Podanie ładnie napisane, wiesz czego chcesz, nigdy z Tobą problemu nie było. aktywny gracz + czasami się udzieli na mikro.

Wszystkie Wymagania spełniasz a dodatkowe ręce zawsze się przydadzą no i Szanse powinien każdy dostać :)

. Moja Malutka rada. zmień ilość godzin jakie przegrywasz dziennie napisałeś 7-10 a to bardzo dużo. lepiej napisać 1-2h a grac 7 czasami.. niż z wejścia tyle. ponieważ zaraz się Ciebie czepią ze nie masz przegrane co dzień tyle. :)

Pozdrawiam i Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie ma na co czekać dalej z akceptacją chociaż połowa adminów się nie wypowiedziała. Podanie ładnie napisane, aktywność kozacka, widać częste zgłoszenia także dostajesz ode mnie szansę.

Zgłoś się z SiD'em do mnie na priv. 

Powodzenia. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...