Skocz do zawartości
Pacan

Nowsza wersja IQOS - GLO

Rekomendowane odpowiedzi

Próbował ktoś nowszej wersji iqosa (takie cacko w którym zamiast spalac tytoń to sie go podgrzewa) o nazwie GLO?

Wziąłem ostatnio testowo z placówki e-smoking na 7 dni i przyznam, że mimo faktu mojej preferencji do zwykłych papierosów i pewnej niechęci do e-papierosów nawet spoko sprawa :D

Urządzenie o nazwie glo to spoko alternatywa dla palących bo jak wiadomo ok 80-90% szkodliwych substancji w papierosach uwalnia się poprzez reakcję spalania ;)  Poza tym GLO nie zostawia po sobie tak paskudnego zapachu no i nie ma popiołu. 

*W ramach ciekawostki zareklamuje promocję polegającą na tym że w placówkach E-smoking można teraz "wypożyczyć GLO z 6 paczkami wkładów (czyli szlugów specjalnie zaprojektowanych dla tego urządzenia) całkowicie za darmo na 7 dni :D Jedynym wymaganiem jest skończone 18 lat no i ukazanie dowodu osobistego. Po 7 dniach należy oddać urządzenie, a paczki z wkładami można sobie zatrzymać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wsm ładnie to opisałeś ;) ja nie używałem IQOS"a i raczej nie będę ( bo to szit) ale probsy za opisanie 

A 2 sprawa to taka, że IQOS itd to nie są e-papierosy :) dlaczego? Bo nie mają ani liquidu ani Ustnika itd. Pozdrawiam

// @Pacan wiadomo :d mniej szkodliwych subst i nie ma tg gunwa smolistego xd

Edytowane przez Elo elo 350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Elo elo 350 No nie są to e-papierosy ale nie wiem jak nazywac to urządzenie. IQOS rzeczywiście jest słaby. Jednak GLO rzeczywiście działa o wiele lepiej. Tymbardziej jak w sklepie gość dał mi jeszcze spróbować wkładów z Rumunii, które były o wiele mocniejsze niż polskie. Gdybym stale miał kupować te rumuńskie wkłady to rzeczywiście byłaby wtedy duża szansa, że rzucę tradycyjne papierosy.

Biorąc pod uwagę, że jestem osobą mocno przywiązaną do zwykłych fajek i nigdy nawet przez chwile nie myślałem o żadnych alternatywach, a GLO zrobiło na mnie takie wrażenie i sprawiło że rozstawałem się z tym sprzętem ze smutkiem to stwierdzam że to wielki krok naprzód jeśli chodzi o minimalizację ilości szkodliwych substancji w tytoniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...